Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deyzi174

Swietna fryzjerka

Polecane posty

Witan Ja od kilku lat chodze do jedniej i tej samej fryzjerki Mianowicie Pani Dorotki na ul Śrutowa (boczna Dubois) Jeszcze nigdy nie wyszlam z jej salonu niezadowolona Mam ciezkie wlosy do rozjasniania od Niej wychodze w platynowym baleyagu w przeciwienstwie do innych fryzjerek do ktorych chodzilam wczesniej Babka naprawde ma duze doswiadczenie i wiedze Naprawde wie co robi A co najwazniejsze ceny ma konkurencyjne Goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albnnnoska
No wiesz, to ja mam takie samo doświadczenie jesli chodzi o fryzjerke Panią Marte z salonu Eric Stripa w M1. Dokładnie zawsze wychodzę zadowlona z salonu. A jesli szukacie fryzjera, który ułozy włosy na ślub to jest to idealny adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooollapaota
Akurat jesli chodzi o centrum M1 to ja znam dobrze jako fryzjera oczywiscie Pana Mateusza. Zawsze staram sie zapisac do niego. To co mi sie podoba i odpowiada najbardziej to ze w gabinecie pracują na dobrych kosmetykach i od razu po danym zabiegu na włosy czy nawet samym obcięciu wiem ze moej włosy beda dobrze odzywione i beda ładnie wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również chodzę do pana Mateusza, ma facet talent i potrafi doskonale dobrać fryzurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkowaaaaaaaa
Ja polecam Panią Magdę z salonu Revlon w Reducie w Warszawie. Jedyna na która trafiłam i trzymam się jej juz naprawde od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllkowska2
Widziałam ze teraz w tym salonie mozna skorzystać z promocji i zapłacic za farbowanie włosów tylko 119zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinna33
To dla mnie takim numerem jeden jesli chodzi o salony jest Elegante na Woli. Byłam tam na keratynowym prostowaniu wlosów. Jestem strasznie zadowolona i z efektu i z tego jaki jest to salon. Na pewno bede tam wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odelska_kk
Nie wiem czy polecic Wam moją fryzjerkę, bo boje sie ze mi ją podbierzecie Panią Sylwie ze studia fryzur Dorothy na ul.Zimnej 2. Ona zna sie na kazdym włosku, potrafi zrobić cuda i zawsze odpowiednio doradzi. Idealna fryzjerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA bym chciała teraz z moich brązowych zrobić taki ciemny blond. Czy myslicie ze to dobry pomysł ? I w którym salonie w Warszawie zrobią to naprawde profesjonalnie i dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikkolaska23
Ja tam znalazłam dla siebie dobra fryzjerke Panią Anetę, która własnie pracuje w salonieDorothy. I od dłuższego czasu własnie tylko tam jezdze, zawsze farbuje dokładnie tak jak sobie wymyslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba musze sie teraz zapisac, bo bede chciała cos zmienic na Sylwestra i wydaje mi sie ze własnie skoro tak polecacie to studio to jednak warto sie wybrać i namieszac na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam swój ulubiony salon fryzjerski w Gliwicach - www.strefa-piekna.pl i co fajniejsze - to zarazem salon kosmetyczny, więc można się wystroić kompleksowo :D przed sylwkiem się do nich wybieram, bo zawsze dziewczyny mają masę pomysłów na fryzury i makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja fryzjera zawsze unikałam jak ognia. Gdzie nie poszłam...wychodziłam załamana. ALE! Znalazłam ostatnio świetny salon na Widzewie. W centrum też jest. Nazywa się NOWA FALA. Pani fryzjerka naprawdę SŁUCHAŁA moich oczekiwań, było miło, dostałam kawkę i rabat 20% (dają przy pierwszej wizycie) ;) Zdecydowanie polecam! To jest ich stronka: http://www.nowa-fala.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie salon Dorothy na Zimnej 2 http://www.dorothystudio.pl/. Jak chcecie iśc na dobre ścięcie ;))) to ja polecam Pania Sylwię. Mega profesjonalne podejscie do klienta. No i same bedzieice pozytywnie zaskoczone ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie się z Tobą zgadzam.Tutaj spokojnie uczeszecie sie jak celebrytki i naprawde bedziecie wygladały swietnie a nie wydacie za dużo jak na stolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jest bardzo przyjemnie i na pewno tez i taniej. Do tego w pełni profesjonalne kosmetyczki i fryzjerki na pewno zadbaja o nasze włosy i urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tez wielki plus ze oni pracują na moim zdaniem najlepszych kosmetykach do stylizacji włosów - Osmo. Zreszta mozna je kupić w sephorze. Ale to jak dzialaja na włosy to jest mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie brakuje w Warszawie dobrych fryzjerów, tak samo jak i tych niezbyt zdolnych. Ja od kilku lat robię sobie koloryzację w salonie Gnatyshyn u Pani Agnieszki, która jest profesjonalistką w swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulaszydlo
ja jestem wierna swojej fryzjerce od lat, mieszkalam w Poznaniu i tam chodzilam do Pani Moniki z Samui Spa, teraz mieszkam w Warszawie ijakos nie moge sie przemoc, zeby isc do kogos innego.. Pani Monika jakos ma taka reke ze wlosy mi szybko odrastaja, sa zdrowsze i dobrze sie ukladaja, wczesniej nigdy nie mialam tak z zadna fryzjerka, wiec naprawde warto sie ruszyc czasem i do Poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam salon Dorothy na ul.Zimnej 2 w Warszawie. Ja za Chodze raz na miesiąc bo tak naprawde wiecej nie musze. I zawsze jestem bardzo zadowolona jesli chodzi o efekty. No i panie podpowiedziały mi co stoswac na zniszczone włosy - kosmetyki OSMO, które naprawde świetnie zadzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde ważne jest tez to do jakiego salonu trafimy. Ja mam w stolicy swojego ulubionego fryzjera Dorothy studio wiec o swoje włosy tak naprawde moge byc spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba tam zadzwonic i o takie rzeczy zapytac. Tak też bedzie najszybciej. Ale tez nieraz dobrze jak fryzjer zobaczy stan włosów i oceni czy w ogole jest sens robic dekoloryzacje zeby chociazby zmienic kolor włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsza fryzjerka to Weronika z In Harmony. Potrafi doradzić i słucha klienta. Dobrze dba o włosy, świetnie farbuje i strzyże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie jesli chcecie wygląda dobrze i mieć modną fryzure to polecam salon http://www.dorothystudio.pl/ Polecam Panią Sylwię, bedziecie miały dzięki niej bardzo modną fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i masz racje, a do tego jak już raz pojdziesz to bedzisz wracać do nich, bo profesjonalnie jest w kazdym calu. Do tego jeszcze pracują na bardzo dobrych kosmetykach OSMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bym chciala własnei też trafić na dobrego fryzjera, bo do tej pory jakoś własnie nie moge wytłumaczyć jaki efekt chcialabym osiagnąc na wlosach. Ale jak piszecie ze jest ok, to chyba rzeczywiscie musze sama wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×