Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Swin

Swingers Woman

Polecane posty

Gość Swin

Zamierzam sie wybrac do swingers Clubu. Poszukuje chetnej kobiety do 50-tki z okoloc Köln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha wybiera sie do swingersów a nawet kobiety nie ma hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swin
Przeciez ze swoja kobieta tam nie pojde bo i po co?? Co za ciemnota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie ze swoja ? przeciez sa pary swingersów, małżenstwa swingersów nie rozumiem twojego zdziwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurestwo to kurestwo,i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest w małym kręgu domowim zaciszu we troje lub czworo z wymianą partnerów lub 2m i 1k.Wtedy jest wszystko pod kontrolą i nie ma ,że ktoś zrobi seks z nami wbrew woli naszej bez gumki itp..Nie pwstrzymasz gdy nie będziesz chciala seksu z kimś.W malym gronie u nas mąż miał wszystko pod kontrolą.My mieliśmy było wspaniale zacytuję swój wpis...My mielismy trojkat potem czworokąt z wymianą partenrów oczywiście najpierw kochanek mnie pukal a jego żona z moimmeżem oglądali nas potem odwrotnie mąz rżnął kochanke a my ogladalismy a bylo na co popatrzeć bo maż ma wiekszego od mojego kochanka więc było wielkie szczytowanie męża kochani a jekami.Ale do rzeczy zaczęło sie od trójkąta ja mąż i kochanek ,który był wysłany na rekonesans po nim miel być przeciaż czworokąt.Mąż kiedyś zazartowa czy nie chciałabym w trojkącie seksu i ssię zdziwił bo ja odrzeklam ,że TAK.Po tym jak znalezlismy kochanka i spotkanie na kawie.Za tydzień w sobotę spotkalismy się był troszke zawsztydzony bo pierwszy raz to robil tak jak i my.Mąż przejał przywództwo ,zaczał mnie rozbierac potem się rozzebral zachęcił kochana do rozebrania.Mąż zaczął od minetki by mnie rozgrzać.Jak mialam już szczytowanie rozchylił nogi siadł za mną biorąc mnie miedzy nogi .Rozschylil wargi zachęcił kochanka do akcji.Powoli doszedł z członkiem do c*pki i dosć energicznie go włożył ja jękłam mąż orzekl troszke z uczuciem i delikatnoscią.Następne posóniecie było juz delikatne i coraz mocniej.Dosć szybko doszedł do wytrysku oczywiscie w prezerwatywie po nim wszedł mąż bez gumy.Gdy kochnek nabrał mocy była powtorka.Lecz prbował maż wejsć z nim w moją c*pkę bylo trochę ciasno i gdy się zgrali ja szybko doszlam a oni nie rżnęli mnie z pół godziny nim mieli wytrysk.Ja mialam dwa orgazmy bylo to wspaniełe.Ale c*pka mnie bolała kilka dni po tym seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×