Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Syn się na mnie obraził, ma 8 lat

Polecane posty

Gość gość

Mój 8letni syn się na mnie obraził. Obecnie, jestem w konflikcie ze swoim ojcem. Mój tato od zawsze zmieniał kobiety jak rękawiczki, zdradzał matkę, przed moją mamą miał jeszcze dwie żony. Oprócz swojego rodzonego brata, mam jeszcze dwóch starszych przyrodnich braci, z którymi utrzymuje kontakt. Jeden brat ma dwie córki, drugi brat ma syna i córkę i mój brat ma córeczkę. Przejdę do rzeczy, mój tato postanowił wziąć mojego syna do Włoch (podobnie jak resztę wnucząt), tylko że ja się nie zgodziłam. Pokłóciłam się z ojcem, chodzi o mojego obecnego partnera. Mój partner w chwili obecnej jest bezrobotny i szuka pracy, mojemu ojcu nie odpowiada to, że mieszkamy razem i ojciec wypomina, że on żyje z mojej pensji, to jedyny facet z którym związałam się odkąd ojciec mojego dziecka mnie zostawił. Innego już nie znajdę. Ojciec chce zabrać mojego syna na wakacje do Włoch, jak resztę wnuków, mój syn się o tym dowiedział, ucieszył się ale ja nie wyraziłam zgody. Teraz moje 8letnie dziecko powiedziało, że mnie nienawidzi i nie odzywa się do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama237
Przypieprz mu w d**e. Nie bedzie gnoj obsrany focho stroił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co mieszasz dziecko do swoich konfliktów z ojcem, puknij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darrk
Dlaczego przenosisz swoje wojenki, na relacje syna z dziakiem?Dla takiego 8 latka to jak podróż. Bedzie miał traume jak jako jedyny wnuk. A kiedy kuzyni wrócą i będą opowiadać jak było w Italii będzie mu smutno. Przejdzie mu ale nigdy ci tego nie zapomni. Rozważ to jeszcze raz. Kłóć się ze starym ale nie mieszaj w to syna. Miałam podobną sytuacje jak rodzice nie puscili mnie na zieloną szkołe połączoną z pielgrzymka Jana Pawła II. Do tej pory mimo że nie mówie o tym mam do nich pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się syna dobrze wychować. Syn jest już przyzwyczajony, kojarzy dziadka jedynie z prezentami, itp. Poza tym, do tej pory jestem wściekła na tatę, że wtrąca się do mojego życia, że przeszkadza mu mój facet, z którym jestem szczęśliwa. Ma do mnie oto pretensje. Chłopak już nasłuchał się od dziadka że on zabierze wszystkie wnuki do Włoch, jego też. Mój ojciec próbuje przemówić mi do rozumu tym, że za granicą mieszkają jego siostra i rodzice (mają prawie po 80 parę lat) i oni chcieliby poznać swoje prawnuki. Jak miałam 16 lat, pokłóciłam się z babcią, obraziła moją mamę, z tym że dla mnie samej babcia chciała jak najlepiej, wiem o tym. Jednak wciąż czuję złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używasz syna jako pionka. Zachowujesz się jakby Tobie było żal że to nie Ty pojedziesz do Włoch? Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego mi ma być żal, ja tam już nie raz byłam. Mnie chodzi o coś innego. Mój ojciec całe życie uganiał się za spódniczkami, jako ojciec był dobry. Mnie chodzi o coś innego, moja babcia ze strony taty miała konflikt z moją mamą, moja mama trochę utrudniała mi kontakty z babcią, gdy miałam 16 lat, babcia skrytykowała moją mamę, pokłóciłyśmy się. Babcia próbowała naprawić relację ze mną, ale naprawdę mnie jest bardzo ciężko jej wybaczyć. Mój ojciec teraz niszczy moje relacje z partnerem, wiem że na mój temat tato nie powie złego słowa do mojego dziecka, ale na mojego faceta, mam wątpliwości. Wyjazd jest dopiero za tydzień, mój ojciec ma bilety i nalega na to, by mój syn też jechał. Nawet powiedział, że mój syn jest jego takim samym wnukiem jak reszta. Dla mojego syna, byłby to pierwszy wyjazd w życiu za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn powinien tam pojechać, niech chłopak zwiedzi świat, pozwól mu na to. Widać, że Twój ojciec kocha wnuczka i nie che by wnuk był traktowany jak wyrzutek a tak będzie się czuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam po raz kolejny. NIE mieszaj syna do swoich relacji z ojcem. Niech jedzie z dziadkiem do Włoch, zwłaszcza jak sama pisałaś to pierwsza taka podróż. Takie wycieczki zostają do końca życia w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że dla Twojej rodziny więzy krwi są najważniejsze, zadbaj oto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co nas wtajemniczasz w swoje koligacje rodzinne? Prawda jest taka, że rodzice decydują o tym gdzie i z kim takie małe dziecko spędza wakacje i to ile masz przyrodnich braci i czy twój facet pracuje nic tu nie ma do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, czy Ty myślisz że dziadek, zabierając ze sobą resztę dzieci, będzie akurat siedział przy jakimś Piazza z kieliszkiem wina i toczył rozmowy z 8-mioletnim wnukiem na temat Twojego partenera?! X Jak widzisz większość wypowiedzi jest "za" wyjazdem, a Ty dalej swoje co tam kiedyś tam było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonaliście mnie, wyślę syna do Włoch. Jak tam pojadą, to porozmawiam telefonicznie z babcią. Mam jednak trochę żal do ojca, każdą kobietę zdradzał w swoim życiu, szukał nowych, do tej pory utrzymuje moją mamę i tamte poprzednie dwie panie, tłumacząc się tym że każda z tych kobiet dała mu dzieci (to co rzekomo, u mojego ojca jest najcenniejsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie kumam co ma uganianie się twojego ojca za kobietami do tego że chce zabrać wnuka na wakacje? Po co mieszasz dziecko w konflikt między wami? Chcesz ukarać swojego ojca a najbardziej ucierpi na tym twój syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój ojciec, nauczy syna, jak być prawdziwym mężczyzną i gdzie fiutka zamoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×