Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Witam! Od tygodnia biore Syndi 35 i jestem z nim jak narazie bardzo zadowolona :) Nie mam zadnych objawów, zadnego plamienia i wszelakich bólów (jak to było w przypadku Cilestu). Zobaczymy jak podziałają na cere, bo tego jeszcze nie wiem... Ale osobiscie polecam :) Ktos jeszcze z tego forum je zazywa?? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jak tam u Ciebie, bo ja jestem nadal zachwycona!!!! Zadnych skutków ubocznych, po prostu czuje jakby wcale nie brała tabletek :) Syndi 35 jest na prawde na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conny
hej:) ja biore syndi piąty dzień i jestem niezadowolona. mam zawroty głowy i bolą mnie żyły kończyn, więc muszę je odstawić. wcześniej bralam diane 35 i nie było takich problemów, więc nie wiem skąd wynika problem, skoro te tabletki ponoć mają taki sam skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 21
Hej! Od miesiąca biore Syndi 35 i jestem po pierwszym opakowaniu bardzo zadowolona. Nie mam żadnych nudności, plamień i bardzo dobrze się czuje. Pan doktor mówił mi że one wpływają bardzo dobrze na cere. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja koncze juz 1 opakowanie (jeszcze 2 tabletki) i nadal zadnych negatywnych objawów :) Cholerka, co za fajne te tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA m
Witam serdecznie!! Ja biore Syndi 35 od dwoch tygodni i czuje sie po nich fatalnie!! przez pierwsze 5 dni czułam sie swietnie! ale juz 6 dnia miałam zawroty głowy, mdłosci, bole piersi, i przytyłam po nich a jadłam mniej niz na codzien!! Jestem na NIEEEEE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Jestem po 1 miesiączce po Syndi 35 i musze dodac kolejny plus- otóz okres był prawie bezbolesny!!!! Przedtem musialam brac 6-10 tabletek np. ibuprom a teraz? 1 rano i tyle!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
dziewczyny ile płacicie za syndi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś taki
ja płace 9 zl z groszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatastudentka
Czesc dziewczyny witam mam 20 lat i rowniez problemy z cera . Dlatego po leczeniu u dermatologa , u ktorego poprawa jest, ale nie dokonca, postanowilam sie udac do ginekologa. Od tygodnia biore syndi 35 nie mam zadnych skutkow uboczych, troche mi sie powiekszyly piersi i mam wiekszy apetyt, ale to dlamnie na plus bo jestem szczuplutka:) Cera no jak narazie widze tylko ze nie swieci mi sie juz mocno buzia, a cera jakos powoli wraca do normy, mam nadzieje, ze zkazdym dniem bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ci sie cera poprawiła?? Uuuu ale chyba nie od tygodnia z syndi bo to tak szybko moja droga nie dziala!!! Ja zaczęłam brac drugi miesiac i jeszcze nie widze różnicy... Ale skutków ubocznych brak wiec ciesze sie bardzo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 21
Hej!!! Ja już biore drugie opakowanie Syndi i dalej super się czuje, nie przytyłam a cera chyba troche się poprawiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś taki
Hej! ja też biore 2 opakowanie. Z początku miałam skurcze nóg, ale teraz wszystko jest idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmilka
Słuchajcie! JA kupiłam od razu trzy opakowania, za 7,50! Biore teraz drugie(kiedyś brałam Diane i wiem, że działało dobrze, nie miałam dolegliwości), teraz tez jestem zadowolona. Cera dochodzi do lepszego stanu. Brałam inne rzeczy, niestety zbyt słabe. A mam taką cerę bez tabletek, że robią mi sie pojedyncze krosty na twarzy i nic nie można z nimi zrobić, są nawet bolesne. ALe teraz juz jest coraz lepiej. No i cena lepsza od pozostałych.A jak wy się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytającaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cześć dziewczyny! Wczesniej stosowalam yasminelle, a dzisiaj po raz pierwszy biore syndi-35. Jestem ciekawa jak to jest z tą antykoncepcją w tych tabsach? W porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1234
Ja stosuję Diane35, teraz biorę je po raz 2 ..zauważyłam ze na mnie nie działają na mnie tak jak kiedyś..widocznie organizm przyzwyczaił sie do nich i mam cały czas pryszcze;/Mysle nad zmianą na Syndi, słyszałam ze są niby bezpieczniejsze od Diany ..ciekawe czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyytanko
A ja je biore jako antykoncepcja,czy ktos ten z tego powodu bierze te tabletki(Syndi-35)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyytanko
Sandra1234 ja bralam az 2 opakowania Tych ktore chces zteraz brac są super polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyytanko
Sandra sorrki,xle pzreczytalam myslalam,ze chcesz brac Cilies sorrki za blad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekmawa
Ciekawi mnie jak ze skutecznoscia tabletek syndi jako tylko antykoncepcyjne? Czy chlopak moze do konca byc we mnie? Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi 24
Witam, ja biorę syndi35 już 3 m-c, nie mam żadnych efektów ubocznych, ale na wszelki wypadek biorę również tabletki osłonowe, jak na razie zauważyłam poprawę co do włosów, również nie przybrałam na wadze, a wręcz przeciwnie, straciłam. Polecam tym którzy mają problemy z cerą i nadmiernym owłosieniem tam gdzie nie powinno być. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_22
jakie bierzesz tabletki osłonowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monya
Hej dziewczynki, w jakiej aptece kupujecie syndi? Wczoraj lekarz przepisal mi jedno opakowanie na probe i nie moglam dostac w 4 aptekach! Farmaceutki mowia mi,ze to jakas nowosc. Jedna chciala mi sprowadzic, ale za 16zł z groszami:| a Wy placicie 9zł? a czy znacie adres warszawskiej apteki,gdzie mozna go dostac od ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Ja jutro zaczynam brac 3 opakowanie Syndi i jestem nadal bardzo zadowolona. Dobrze je znosze a dodatkowo ten okres ktory wlasnie mi sie konczy był tak ubogi i prawie bezbolesny jak nigdy przedtem :) Tylko ze nadal nie poprawil mi sie stan mojej cery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzanna
Cześć, dziewczyny... Jak to jest ze zmianą tabletek na Syndi,faktycznie trzeba od razu rozpocząć opakowanie bez 7-dniowej przerwy po poprzednich tabsach? Co do braku tych tabletrek w aptekach - u mnie też nie mogłam dostać, ale mi je sprowadzono i zapłaciłam niecałe 10zł za opakowanie... I jeszcze mam pytanie - jeśli przerzucam się z tabletek o mniejszej dawce hormonów na te o większej, to czy nie będzie żadnego problemu, jesli potem znowu będę brać jakieś z mniejszą dawką? w sensie - czy organizm nie przyzwyczai się do tego, że dostarczam mu więcej hormonów i potem ta mniejsza dawka nie będzie wystarczająca? [mam nadzieję, że w miarę zrozumiale to sformułowałam...] z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam, fru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva 24
Stosuję Syndi 35 od miesiaca. Jeśli chodiz o skutki uboczne, to pojawiłao sie plamienie w środku cyklu, senność i lekkie rozdrażnienie. W tej chwili czuję się troche lepiej, Jelsi chodiz o stan cery to poprawł mi się.Czekam jeszcze na toz eby znikneło owłośnienie z miejsc , w których nie powinno go byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva 24
Zapomniałam dodać, że mam większy apetyt niz zazwyczaj, wiec to tez moge zaliczyc jako skutek uboczny. Ogólnie jednak jestem z nich zadowolona. Zobaczymy jednak co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monya
"kmilka milamorska@tlen.pl Słuchajcie! JA kupiłam od razu trzy opakowania, za 7,50!" czarodziejska apteka?;p nawet w indeksie leków nie ma takiej pozycji, jaktrójpak Syndi-35. Więc jakim cudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzanna
"Ja bralam 1 opakowanie syndi po 7 dniowej przerwie z tabletek Cilest, ktore zle znosilam. I wzystko jest ok." - ale tak Ci zalecil ginekolog? bo na ulotce jest napisane,zeby nie robic przerwy,a chce to stosowac tez jako antykoncepcje,wiec pytam w ramach upewnienia sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kazała zrobic, bo ona uwaza ze brak przerwy jest niezdrowy. Ale gin to tylko czlowiek, i tyle ile ich jest- tyle jest zapewne opini na kazdy temat... Zrob jak Ci poleci Twoj gin, a jesli sie boisz to dodatkowo sie zabezpieczcie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×