Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hauspartyone

Sypiam z chłopakiem od roku bez zabezpieczeń i nie mogę zajść w ciążę

Polecane posty

Gość hauspartyone

Witam, chciała bym się zapytać co może być nie tak gdy sypiam z chlopakiem od roku, nie zabezpieczamy się a i tak nie mogę zajść w ciążę.. Co jest nie tak ? Nigdy nie używałam tabletek antykoncepcyjnych, dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ty albo chłopak jestescie bezpłodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musicie być bezpłodni, ale możecie być niepłodni. Rok nieudanych starań jest podstawą do rozpoczęcia diagnostyki w tym kierunku. Zapłodnienie wbrew pozorom to bardzo skompilowany proces. czas na wizytę u ginekologa, jako jedno oz pierwszych badań powinniście zrobić badanie nasienia. Jest mnóstwo stanów uniemożliwiający zapłodnienie, można mieć okres jak w zegarku i piękną owulację co miesiąc, a ciąży nie ma. Jest wiele badań, ale czasami sprawa jest prosta do pokonania :D Ja mimo, że wszystkie badania wychodziły u nas ok, starałam się 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hauspartyone
Wszystkie nadania na temat płodności nie wykazały bezpłodności, a ginekolog powiedział że u mnie jak że i u niego wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam też się nie udaje. Staramy się rok i 4 msc. Mam dość. Przestałam wierzyć w to, że kiedykolwiek zdarzy nam się ten mały cud. Już nie robię sobie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wygodę to z niej korzystaj.Moze już przekwitłaś stąd problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od roku jest worem na spermę, obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wszybkie badania":-D. Czyli mieliście badanie: -nasienia fragmentacji dba plemnika Usg jąder Drożność jajowodów Histeroskopię Laparoskopię diagnostyceną Test po stosunku Badania immunologicznego I inne...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hauspartyone
Mam dopiero 20lat, a on 25. Tak wszystkie badania i żadne nie wykazały bezpłodności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm...to moze sprobujcie celować w owulację? wtedy jest najwieksze prawdopodobienstwo poczecia. Mozesz ją sobie wyznaczac testami lh albo mikroskopem owu np afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ale widzę tu jakąś ściemę... Od roku próbujecie i mieliście już wykonaną histeroskopię, laparoskopię, drożność jajowodów itd??? Niby na jakiej podstawie? Po roku dopiero ludzie się zabierają za szukanie przyczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w którym dniu cyklu miałaś robione hsg? histeroskopia z laparo, czy osobno i na jakiej podstawie dostałaś na to skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 20 lat od roku starasz się o dziecko?! Do nauki, do pracy, a nie mnożyć się... I czy twój chłopak wie, że tak go chcesz szybko wrobić w tatusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokacja. Tyle badań niby narobiła a najważniejszych jej nie zlecili?? Hormony kochana hormony się bada np. prolaktynę. Najpierw se poczytaj a potem przygotuj organizm na zajście w ciążę pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się staram z moim mężem już 6,5 roku... I dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, kwestie tego typu to poważna sprawa,przyczyn może być masa. Jeśli oboje planujecie to dziecko, może warko wybrać się na zbadanie płodności? U nas w Krakowie jest na taka mozliwość tutaj - www.gemini-med.pl/leczenie-nieplodnosci.html - lepiej mieć to na uwadze, chociażby dla własnego bezpieczeństwa,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6lattt
ja sypialam 6 lat bez zabezpieczen i dopiero teraz jestem w ciazy. mam 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tarczycę badaliście??? Jak nie to radziła bym zbadać ja choruje i 8 mies starań i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona nic nie robiła :) Mi z badaniami hormonalnymi zeszło około 2 miesiące u mnie to okazało się przyczyną ale jeśli wszystko niby ok to zapis na badanie drożności jajowodów też trwa itp idt :D prowokacja na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się bzykać a nie spać.Sam plemnik ci do c**y nie wejdzie jak spisz w majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie celować dokładnie w owulację, możesz ją sobie wyznaczać testami lh albo mikroskopem owulacyjnym np Afrodytą. Rozwiązaniem mogą być też żele ułatwiające zapłodnienie np conceive plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×