Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VERONIQED

Szanujcie swoich POLSKICH mężczyzn.Ku przestrodze

Polecane posty

Gość VERONIQED

Witam. Pragnę Wam wszystkim(w szczególności kobietom) opowiedzieć o swoim życiowym błędzie jaki był rozstanie z polskim partnerem dla obcokrajowca a dokładnie Duńczyka. 5 lat temu wyjechałam ze swoim świeżo upieczonym mężem i maleńkim synkiem do Danii dla lepszego życia a ponieważ wyemigrowała tam moja siostra i brat to i ja za nimi wyjechałam i z ich pomocą stanęłam szybko na nogi wraz ze swoja rodziną. Szybko zaszłam w kolejną ciążę i żyliśmy sobie na poziomie... Pracuję w klinice stomatologicznej jako asystentka i tu zaczęły się moje problemy...moje zauroczenie... Gdy go poznałam to straciłam głowę i wdałam się w romans.Mąż szybko się zorientował, że go zdradzał i wniósł o rozwód:( Wtedy mnie to cieszyło, że nie stwarzał problemów itp. Odeszłam do kochanka który także był po rozwodzie i miał dwie córeczki... Zamieszkaliśmy razem i było cudownie do czasu gdy wkradła się rutyna i wyszło na jaw, że mąż(pobraliśmy się) jest pracoholikiem i tak naprawdę jest moim mężem tylko na papierku:( Nie będę tu opisywać swoich uczuć, smutków i nie mam zamiaru się żalić ale jedno jest pewne!! Polscy panowie nie są zli!!To MY-kobiety widzimy w obcokrajowcach Bogów i rozbijamy rodziny dla Duńczyków,Belgów, Holendrów, Anglików!Taka jest prawda w nas Polkach na obczyznie!! Co z tego, że obcokrajowcy mają domy, super auta jak nie dają nam prawdziwej miłości??! U pierwszego męża tą miłość miałam.....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty pieprzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie my kobiety, tylko ty i trochę innych babek szukających ekscesów i zauważających istotne cechy partnera dopiero po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci jedno - jestes p******a:) nie oceniaj wszystkich wlasna miarka kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie - tyle ci powiem i nie MY tylko TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedziały się cnotki -niewydymki ,ale jaja. a zaraz obok na innym temacie to ,"mojemu nie staje","szukam młodszego ", "pragne sexu"odwalcie sie od niej ,napisała jak wyszło ,a nie teraz będziećie jechac na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chociaz jedna szczera przyznala sie do tego.Bravo;) Zgadzam sie ze baby leca na obcokrajowcow porzucajac polakow niekiedy porządniejszych ale co tam polak jak moze miec niemca :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERONIQED
ale dlaczego tak ostro?Czy kogoś wyzwałam, obraziłam? Piszę jedynie to co jest prawdą!Bo nie mówcie mi teraz, że to tylko się mnie tyczy ! Mam takie same przypadki w rodzinie, wśród przyjaciół i znajomych rozsianych po całym świecie i 90% kobiet związuje się z obcokrajowcami dla prestiżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są ludzie i taborety ludzie wyciągają wnioski a taborety muszą je przeżyć na własnym tyłku także VERONIQE nie przejmuj się taboretami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Polak wcale nie może okazać się pracoholikiem :D puknij się w głowę i nie wiąż się już z nikim, bo jesteś zwyczajnie jakimś bluszczem. Robisz tragedię tam, gdzie jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że jesteś głupia. Ktora matka i żona leci do innego tylko dlatego, ze jest obcokrajowcem? Ja po pierwsze nie mam meża, po drugie nigdy nie bylam z Polakiem ale za to spedzilam 5 lat z obcokrajowcem i nie zaluje. Nie jestesmy razem ale zyskałam dobrego przyjaciela Kazdy moze okazac sie dupkiem, nie wiem czemu ma sluzyc twoj temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna po 30
Oburzenie i złość kobiet. Zrozumiałe :D Nie chodzi o sam fakt, że Polki "lecą" na obcokrajowców tylko dlatego, że są obcokrajowcami. Polki lecą na obcokrajowców ponieważ: są uśmiechnięci, są bogaci, mają pozycje, nie to co ten zwykły tyrający Polak, który jeździ 10 letnim samochodem i który się nie uśmiecha i nie raduje ze swojego życia. A później wychodzi "dziadostwo" z tych obcokrajowców, ten fałszywy uśmiech, chłód, pieniądze, które są najważniejsze, kariera, mechaniczność i wtedy trusia zaczyna marzyć o tym zwykłym, smutnym Polaku, który jest taki "swojski", ciepły, mimo że Adonisem nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lece na obcokrajowcow bo sa lepsi od Polakow. Po prostu nie poznalam zadnego Polaka wartego mojej uwagi, w Polsce nie bylam od 10ciu lat, tutaj sie wychowalam po angielsku lepiej mi sie dogadac niz po polsku. Nie jestem i nie bede zakompleksiona kura domowa ktora jak tylko przekroczy granice obcego kraju włazi do łózka komu popadnie i ma w d***e swoja rodzine. Potem wielki płacz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki lecą na obcokrajowców dla kasy tylko i wyłącznie dla zapewnienia sobie lepszego bytu. Po czasie i tak się rozwodzą i skubią tych ułomnych ile się da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja mam zle doświadczenie z polskimi mężczyznami byli to przeważnie Frustraci Antysemici Homofobi Rasisci Przemocowcy i zwyczajne CHAMY. A nawet kombinatorzy cwaniaki złodzieje ... Poza tym zle sie ubierają i nie szanuja kobiet dzieci , zwierząt ... Za to znam kilku Szwedow, Francuza, Anglików, Szkota, I oni sa dobrymi mężami i ojcami i ogólnie bardzo pozytywnymi ludzmi . Wiec nie uogólniaj !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERONIQED
Mój mąż też jest wspaniałym ojcem i dobrym mężem i dba o nas bardzo ale co z tego jak zapomniał co sie w życiu liczy najbardziej?! Niby pracuje by nam nic nie brakowalo ale spokojnie mógłby poswięcać mi więcej czasu i pieniędzy by nie ubyło! I nie uogolniam a tylko piszę na swoim przykladzie, że miałam dobrego męża Polaka a go zostawiłam dla obcokrajowca tylko dlatego, ze jest bogaty.I niestety ale tak robią wszystkie Polki które wiążą się z obcokrajowcami(bogatymi).A Ty piszesz, że mam zle doświadczenie z Polakami a ja sie pytam z iloma byłas, że tak piszesz? Przecież to też jest uogólnianie i stawianie naszych rodaków w złym swietle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bla bla bla...znasz wszystkie Polki zeby wygłaszac takie teorie? Z tyłka sobie chyba je wyciągnełaś. Tak nie robia wszystkie Polki, tak zrobiłaś ty i stado głupich materialistek. A w główce nie zaświtało, że skoro facet bogaty to pewnie pracuje? DUŻO pracuje? głupia gęś taka jak ty chialaby kasy i jeszcze żeby spedzał duzo czasu z toba? Ogarnij się kobieto :D czas zejść na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz i takie idiotki jak autorka musza byc na swiecie, ja tam mam od 19 lat tego samego meza i na innego( bogacza )nie polecialam przez ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewniam iż więcej idiotek jest w tej grupie które próbują związków z obcokrajowcami :) jak kończą ...wiadome ;) gdy klapki z oczu spadną wychodzi prawdziwa mentalność i charakter takiego a wtedy to już jak zwykle pozostaje rozwód :) Przy odrobinie szczęścia brak problemów ...jednakże gdy w grę wchodzi majątek albo dzieci...to pozostaje tylko współczuć takim idiotkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede szanowac czlowieka tylko dlatego, ze jest Polakiem ;) piszesz glupoty, jak ktos ma łeb na karku to nie poleci tylko na kase. Moj (obcokrajowiec, ojej!) nie ma kupy kasy, ale jest zaradny, pracowity i jest dobrym czlowiekiem :) jest Slowianinem wiec w sumie nie ma znaczenia ze nie mowimy tym samym jezykiem. Ty popelnilas błąd, przykro mi, ale nie każdy jest taki niemądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj cos mi sie wydaje ze autorka jak by spotkala przystojnego bogatego Polaka to tez by za nim poleciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niestety ja mam zle doświadczenie z polskimi mężczyznami byli to przeważnie Antysemici Homofobi Rasisci xxxxxxxxxxxxxxx Antysemici - a ty co żydóweczka z pochodzenia że tak ci to przeszkadzało ? Przypomnij sobie ilu było Żydów w Polsce podczas wojny i jak traktowali Polaków, kolaborując z Niemcami. Ilu teraz ukrywa się pod innymi nazwiskami (np. w polskim parlamencie) i działa na szkodę Polski Homofob - rozumiem, że chłop przebrany za babę z brodą w kiecce to dla ciebie norma a standardową rodzinką jest tatuś+tatuś albo mamusia+mamusia i dziecko oraz lubisz oglądać w mediach i na ulicy jak dwóch kolesi czy dwie laski się liżą i ganiają z gołymi doopami. Rasista - w takim kraju jak UK nie da się nie być rasistą, po prostu tępota umysłowa, agresja, lenistwo i ''umiejętność'' zostawiania po sobie syfu w wykonaniu muslimów i murzynów poraża. Nie wspomnę już o tym jak traktują kobiety i dzieci (afera pedofilskaw Rotherhamie, teraz znowu tam złapali jakiegoś ciapackiego zboka jak napastował dziewczynę) Słowem twoje argumenty są z doopy. Pewnie prowadzasz się za rączkę z ciapatymi, więc przeszkadza ci każdy kto wyraża swój sprzeciw wobec fali muslimów zalewającej Europe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i zapytaj się jeszcze tych swoich Szwedów, Francuzów i Anglików co tak naprawdę myślą o obcokrajowcach w ich własnych państwach ale koniecznie muszą być po kilku ''kolejkach'', bo na trzeźwo to poprawność polityczna im nie pozwoli. Zdziwisz się temu co usłyszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedow juz sie nie trzeba pytac , SD jako trzecia partia rzadzaca mowi samo za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antysemici - a ty co żydóweczka z pochodzenia że tak ci to przeszkadzało ? Przypomnij sobie ilu było Żydów w Polsce podczas wojny i jak traktowali Polaków, kolaborując z Niemcami. Ilu teraz ukrywa się pod innymi nazwiskami (np. w polskim parlamencie) i działa na szkodę Polski Homofob - rozumiem, że chłop przebrany za babę z brodą w kiecce to dla ciebie norma a standardową rodzinką jest tatuś+tatuś albo mamusia+mamusia i dziecko oraz lubisz oglądać w mediach i na ulicy jak dwóch kolesi czy dwie laski się liżą i ganiają z gołymi doopami. Rasista - w takim kraju jak UK nie da się nie być rasistą, po prostu tępota umysłowa, agresja, lenistwo i ''umiejętność'' zostawiania po sobie syfu w wykonaniu muslimów i murzynów poraża. Nie wspomnę już o tym jak traktują kobiety i dzieci (afera pedofilskaw Rotherhamie, teraz znowu tam złapali jakiegoś ciapackiego zboka jak napastował dziewczynę) Słowem twoje argumenty są z doopy. Pewnie prowadzasz się za rączkę z ciapatymi, więc przeszkadza ci każdy kto wyraża swój sprzeciw wobec fali muslimów zalewającej Europe N O Rozj***las mnie tym tekstem:D Prymityw z ciebie i biedak. Umysłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tepa autorka,wypowiedzi na podobnym poziomie :O Ku przestrodze,to jest,ze na glupote lekarstwa nie znaleziono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna kobieta jak kocha meza i swoja rodzine to nie pusci sie z nikim innym chociaz bylby to Szwed Francuz Grek czy Portugalczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna kobieta nawet jak kocha męża, ale źle się miedzy nimi dzieje to bedzie walczyc. Rozumiem jak facet bije lub psychicznie się zneca, ale jak nie, to tylko głupia baba leci do innego i rzuca wszystko co zbudowała. O facetach sie nie wypowiadam bo oni sie puszczaja nawet jak w domu maja raj, no ale to prymitywy, nie oczekujmy cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co prawda zabolała w oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×