Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megasonex

szczoteczka ultradzwiekowa. warto??

Polecane posty

Gość megasonex

czy ktos z was ma szczoteczke ultradzwiekowa? chodzi mi dokladnie o megasonex. jest warta swojej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megasonex
opowiadaj :D widzialam ja na allegro, ale jednak megasonex jest bardziej popularny. dobra ta emi dental?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak więc mycie zajmuje więcej czasu niż zwykłą - praktycznie nie dotyka się nią zębów - ale trzeba kupować specjalną pastę, co do rezultatów do mam górną prawą 8 wyrośniętą pod kątem i często boli mnie tam dziąsło - problemy z czyszczeniem - nawet na codzień jak nie wypłuczę buzi wodą po jedzeni ugdzieś na mieście to jej ułożenie utrudnia naturalne oczyszczanie śliną - nie mam też dolnej 6 i też potrafi mi się tam zrobić stan zapalny - używam swojej 2-3 razy w tygodniu - częściej mi się nie chce mam jeszcze 2 szczoteczki tradycyjne. Jak tylko zaczyna mnie boleć dziąsło porządnie z 3-4 min myje ząbki tym wynalazkiem i świetnie czyści kieszonki przydziąsłowe i działa antybateryjnie po jednym myciu czuje ulgę a po 2 dniach problem przechodzi zupełnie - generalnie polecam - bardzo fajny bajer ale uważam że raz na 2 dni trzeba umyć zęby zwykłą pastą i szczoteczką manualną lub mechaniczną - te specjalne pasty mają niski indeks ścieralności. Chyba że myjesz zeby autentycznie po każdym posiłku to co innego ja myje 2-3 razy dziennie. Szczególnie polecam dla chorych na parodontozę nie podrażnia dziąseł i jest natybakteryjna i dobrze czyści kieszonki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megasonex
kochana wielkie dzieki!!! ja myje zeby po kazdym posilku, bo mam aparat. kamien narasta mi w zastraszajacym tempie, wiec pomyslalam, ze ta szczoteczka mnie uratuje, ale jakies specjalne pasty... :O w kazdym razie w pracy mylabym szczoteczka manualna i zwykla pasta, wiec wg. tego co piszesz mogloby sie sprawdzic. emmi dental jest s umie tylko stowke tansza od megasonexu, ale za to pasty maja tansze (megasonex kosztuje prawie 50zl :O) . czy bedac w mojej sytuacji zdecydowalabys sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukałam trochę i ten megasonex a bardziej firma GoldSpire to firma założóna w 2012 roku, siedzibę ma w Gong Kongu w chinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megasonex
wow, dzieki za tak wyczerpujacy wpis :) niedlugo ide na wizyte kontrolna, wiec spytam sie jeszcze higienistki co by mi radzila, ale chyba faktycznie kupie emmi dental. kraj produkcji przemawia zdecydowanie na korzysc. znalazlam wprawdzie jakis artykul, w ktorym twierdza, ze jezeli chodzi o szczoteczki ultradzwiekowe to tylko megasonex jest godny polecenia, ale przy tym jak czesto myje zeby nie mam zamiaru co chwila bulic 50zl. pasta emmi kosztuje jakies 15zl, wiec roznica jest. wielkie dzieki za rade! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helani
od ponad trzech miesięcy używam MEGASONEXA i jestem bardzo zadowolona. Dziąsła dziwnym trafem po niespełna dwóch tygodniach nie krwawią (w końcu myję zęby razem z domownikami, wcześniej było mi wstyd myć je przy kimkolwiek jak w umywalce było czerwono) W ciągu dnia nie czuje osadu na zębach, dziąsła twarde, a i Pan od którego szczoteczkę powiedział że wcale nie zaleca się stosowania specjalnej pasty. Wystarczy że pasta nie będzie się zbytnio pieniła i na opakowaniu będzie napisane, że nie może być dłużej otwarta niż 6 miesięcy. W przeciwnym razie mamy pewność, że pasta jest naszpikowana jaką chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profilaktykaprzedewszystkim
Cześć, też mam megasonex i jestem bardzo zadowolony. Lekarz mi zalecił i używam już ponad pół roku. Przed zakupem poczytałem trochę opinii i widzę, że większość z osób kupuje tą szczoteczkę ponieważ mają jakieś problemy: albo nadwrażliwość albo implanty albo jeszcze coś innego. Mi lekarz natomiast zalecił tą szczoteczkę aby do tych problemów nigdy nie dopuścić. Używam jej tylko albo aż pół roku ale nie mam żadnych problemów, nawet na zdjęciu kamienia nie byłem bo po ostatniej wizycie w gabinecie nie było takiej potrzeby. powtórzę to co lekarz szczotkę tą warto też kupić osobie która nie ma żadnych problemów, ale też w przyszłości ich mieć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam szczoteczkę 3 - 4 lata temu. Miałam duże problemy z dziąsłami (mocno krwawiły i coraz słabiej trzymały zęby). Problem zniknął bardzo szybko. Teraz dziąsła są w dobrej kondycji - mocne, zwarte. Polecam wszystkim niezdecydowanym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam szczoteczkę ultradźwiękową megasonex i jestem naprawdę zadowolona. Nie jest tak agresywna jak większość sonicznych, wręcz b. delikatna. Dla szczególnych wrażliwców jest tryb manualny. Ultradźwięków nie czuć, ale widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam soniczny Panasonic i jest super, pięknie sobie radzi z płytką nazębną, dużo lepiej niż manualna szczotka, manualne jak dla mnie lepiej wyrzucić do kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, pierwsza zepsuła mi się po zaledwie 2 miesiącach używania. Odwiozłam do sklepu, dostałam nową . Kolejna zepsuła się po 3latach i 2 miesiącach. Sklep odmowił pomocy,serwis u dystrybutora nie wie co zrobić a producent po dwóch dniach wymiany maili stwierdził ze mogę im odesłać płacąc bagatela.....100 euro...nie gwarantują naprawy to koszt wysyłki i odesłania ...ale zaproponowano mi rabat 25% na zakup nowej...cóż dobry marketing...wiec jeśli ktoś chce sobie zakupić szczoteczke na 2-3 lata za niemałą kwote 600zł to proszę ale nie liczcie na serwis pogwarancyjny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imo szczoteczka soniczna absolutnie każdemu wystarczy, polecam Panasonic EW-DS90-P503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariamaria299
Zawsze warto zwracać uwagę na jakość. To jest podstawa. Soniczne szczoteczki są najlepsze. Miałam już wiele różnych i z całą odpowiedzialnością mogą stwierdzić, że to najkorzystniejsze rozwiązanie. Tutaj https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Carbon-Basic-Szczoteczka-soniczna-z-3-trybami-pracy-DYSTRYBUCJA-PL/2477 zobaczcie sobie model Seysso Carbon Basic . Świetnie się sprawdza w walce z osadem. Zęby są takie gładkie i białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estetic Dent
Witam jesteśmy sklepem stomatologicznym oraz kliniką i najczęściej naszym pacjentom polecamy właśnie megasonex. Nawet mamy jedną szczoteczkę testową dla pacjentów (oczywiście z wymmiennymi końcówkami) i 80% pcjentów którzy umyją nią zęby od razu ją kupują. Jeżeli chodzi o skuteczność to ultradźwięk niema sobie równych. Szczególnie polecamy tą szczoteczkę osobom z kieszonkami dziąsłowymi, problemami przyzębia, nadwrażliwością oraz osobom pp wszczepieniu implantów, z aparatami ortodontycznymi i mostami. Z serwisem gwarancyjnym jeszcze nigdy nie mieliśmy problemu a częś klientów mówiła że używa megasonex ponad 4 lata i nadal działa. Posiadamy tą szczoteczkę w najlepszej cenie https://www.estetic-dent-sklep.pl/pl/p/Megasonex-M8-szczoteczka-Soniczna-ultradzwiekowa/77 Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości bardzo serdecznie zapraszamy do telefonicznej konsultacji przed zakupowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×