Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

Witajcie! Nowy Rok, nowe postanowienia. Ja juz "pare" kg schudlam, ale nie poprzestaje. Prowadze zdrowy tryb zycia, duzo cwicze- co uwielbiam. Wiem, ze w koncu dojde do wymarzonej wagi. To tylko kwestia czasu. Chudne powoli, ale mam nadzieje- juz na zawsze. Kazda z Was, ktora zgubila lub ma zamiar zgubic zbedne kg jest tu mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Mogę się przyłączyć ??? Ja już schudłam 7 kg i teraz dalej walczę z kg ....... mam zamiar schudnąć w styczniu 4 kg :) wiec tez wolniej zdrowo do celu. a do lat tez będę się odchudzała bo jak chudnąc to zdrowo a nie ze schudne w miesiąc 10 kg a w drugi przytyje bo zjem ciacho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to superrr ja tez mam 161 cm wzrostu wiec wszystkie jestesmy podobne chyba nawet wagowo ja mam 74 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupła duchem w pomaranczy
Wagowo to ja jestem 10kg do ciebie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupła duchem w pomaranczy
Hey Asmana :) Nie moglam wyslac tego linka- cos sie kafe psuje. Musialam sie wylogowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko zrzucimy to badziewie razem :) i będzie dobrze ja wolno chudnę wiec nie licze na to ze po miesiacu zgubie 20 kg :D nie ma tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupła duchem w pomaranczy
Im wolniej chudniesz- tym mniejsza szansa, ze wystapi efekt jo- jo. :) Takze, lepiej zdrowo sie odzywiac, wolniej chudnac niz jak wiekszosc pan na topickach tutaj- przybrac na wadze po diecie jeszcze wiecej niz sie schudlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła - jak Ty to zrobiłaś? Tyle dziewczyn na start? :D Suuuuper, no to zaczynamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupła duchem w pomaranczy
:) Witamy WSZYSTKICH! Z otwartymi ramionami :) Nie wiem jak ja to robie- przyciagam chyba ludzi :) I to samych fajnych ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wolnego chudnięcia, mnie się wydaje, że ja własnie dopiero teraz do tego dojrzałam.Dotąd chciałam chudnąc jak kiedyś mi się udało.Tak spektakularnie - w niecałe 3 miesiace 16 kilo. Teraz jestem gotowa na to, ze zrzucenie 10 zajmie mi 3-4 miesiace. mam jednak nadzieje, ze wolniejsze chudnięcie spwoduje, ze nadmiar skóry, który mam (zwłaszcza na brzuchu po porodzie) nie będzie "spektakularnie" wisiał. ;) Poza tym dojrzałam też wredszcie do tego, by ni eoczekiwać cudów.No niestety ale carmen Elektrą to ja nie będę nawet jakbym dużo schudła. ;) Pogodziłam się z tym, że moje ciało jędrne i sprężyste nie będzie, ale wazne by dobrze wyglądać w ciuchach. Bez nich to tylko maz mnie ogląda, a jemu podobam się nawte teraz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym niowym tematem Szczupła to super pomysł. człowiek czuje, ze nowy rok, nowy temat, czyste konto bez niesnasek i ma nową motywację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack, Windita- jakie diety stosujecie? Cwiczycie cos? Ja jem czesto, ale malo. Unikam przetworzonej zywnosci i generalnie stosuje zasady zdrowego odzywiania. Zreszta stosuje je od lat, z ta roznica, ze kiedys jadalam 1-2 posilki dziennie. Od jakiegos roku staram sie jesc co 3 max 4h. W rezultacie jem duzo wiecej niz wczesniej- a chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pogodziłam się z tym, że moje ciało jędrne i sprężyste nie będzie, ale wazne by dobrze wyglądać w ciuchach. Bez nich to tylko maz mnie ogląda, a jemu podobam się nawte teraz. " a na plaży:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pogodziłam się z tym, że moje ciało jędrne i sprężyste nie będzie, ale wazne by dobrze wyglądać w ciuchach. Bez nich to tylko maz mnie ogląda, a jemu podobam się nawte teraz. " a na plaży - Kochana zaczniesz cwiczyc i GWARANTUJE ci, ze twoje cialo bedzie jedrne jak nigdy. Wiem co mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła ja nawet jakbym wazyła 55 to i tak będę twierdziła, że jestem za gruba i nieatrakcyjna... taką mam zrytą psychikę;-P... ćwiczyć..... nie cierpię jedynie to nocne igraszki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsze sporo sie ruszalam. Posiadam psy i dzieci ( 2 synow) i codziennie robilam kilometry :) Ale dopiero kiedy dolozylam cwiczenia na poszczegolne partie miesni+ z ciezarkami- zaczelam chudnac. Ponadto, im wiecej posiadasz miesni- szybciej chudniesz. A cialo robi sie jedrniejsze juz po kilku tyg. A to motywuje jak nic innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,też chce do Was dołączyć :-) Ważę 73 kg i mam 167 cm.Chcę schudnąc do wiosny chociaż 7kg :-(może się uda,ale nie wiem jak się za to zabrać..hmmm Muszę jakieś ćwiczenia po oglądać na yt i zacząć coś.Jestem 5 miesięcy po porodzie..To co przytyłam w ciązy to szybko poszła,ale już nie tak samo się wygląda.Chcę jeszcze te 13kg,wiem ,że będzie ciężko,bo ja lubię zjeść,ale muszę,bo źle się z tym czuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja igraszki i nocne i dzienne i najlepiejh w roznych miejscach lubie najbardziej, takze piatka! ;) Nowe dziewczyny- mam nadzieje, ze nie bedzie razilo was nasze pisanie o wszystkim. Tutaj nie ma tabu, piszemy co myslimy i o czym chcemy. Nie tylko o diecie :) Ja mam male uzaleznie- jest nim sex :) No i chyba tez cwiczenia sie nim staja bo jestem chora kiedy nie cwicze 2 dzien.. A juz wiem, ze nie mozna ciwczyc za duzo- przesadzalam i skonczylam z kontuzja. Bylam uziemiona z 2tyg i myslalam, ze umre jesli sie nie poruszam. No ale- moim zdaniem lepsze takie uzaleznienia niz jakies psujace zdrowie :) Innych nie posiadam ;) A jak jest z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, na plażę nie chadzam. ;) Zresztą przy naszym (moim i męża trybie życia) to jak raz na 2-3 lata wyskoczymy gdzieś na plaże to max, a wtedy mogę założyć kostium jednoczęściowy, on zasłoni najgorsze i do przodu. ;) No ale cycki to sobie chyba jednak za kilka lat zrobię, nie w sensie silikony czy coś, myślałam o plastyce. Szczupła, u mnie problem polega na tym, ze sama motywacja do diety pochłania całą moją asertywnśc, więc znaleźć przy tym motywację do aktywności fizycznej graniczy z cudem. Liczę trochę na wiosnę i lato.Mając wtedy juz sporo mniej kilogramów (innej opcji nie biorę pod uwagę) będę wychodziła na dwór częściej i na dłużej, więc moze to na początek wystarczy.Może też namówię męża na przeproszenie się z rdzewiejącymi w piwnicy rowerami i będziemy trochę jeździć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupała powalasz mnie normalnie na kolana:-) Ja nie mam żadnych uzależnień..., kiedyś miałam fajki...., no może moim uzależnieniemjest mój mąż;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×