Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivonnka20

Szerokie ramiona, małe piersi, wąskie biodra...Ratunku

Polecane posty

Gość ivonnka20

tak jak w temacie... Moja figura ma tyle defektów że masakra... Jak się ubierać żeby to zatuszować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonnka20
Może w Twoim przypadku nie jest tak dramatycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonnka20
W każdym razie ja bym chciała coś zmienić, ulepszyć... Kto doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oludzieeeeeejakajagłupiaaaa
Ja mam wąskie ramiona małe piersi B i szerokie biodra + okrągła duża wystająca pupa to dopiero porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonnka20
to ci zazdroszczę, chciała bym mieć szerokie biderka... Takie seksowne są moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam normalne ramiona,szersze biodra z niemałą pupą, do ktorej zupelnie nie pasuje rozmiar miseczki b75 :/ ale na wszystko da sie znalezc sposob,jesli dobrze poszukac na forach ^^ przysiady powoduja,ze ma sie szersze biodra, rowniez nie stoj za duzo a piersi : "ODPOWIADAM: Tabletki chmielowe oraz kozieradke, które biore można kupić w każdej aptece i sklepie zielarskim bez recepty!!!! Tabletki chmielowe- nazywają się LUPULINA, strasznie walą, capią! kosztują 12-13 zł, równie ż są dobre na stres - ja mam straszną nerwice oraz trądzik to są informacje z ulotki, ja nie mam problemów z cerą więc nie wiem ale co do nerwów to sie troszke uspokoiłam. Dawkuje je następująco: 2 tabletki rano, 1 w obiad i 2 na wieczór. Kozieradka- ja kupuje kozieradke mieloną, cena ok. 2 zł, jest obrzydliwa w smaku, kojarzy mi sie z orzechem włoskim w skorupce, ja troszke wsypuje do rondelka i zaewam wodą i gotuje chwilke aż zrobi sie jednolita masa, następnie biore 3 łyżki stołowe i popijam czym sie tylko da jak najszybciej, i jem czekolade Jestem zadowolona, nie przytyłam a piersi mam większe o rozmiar, strasznie mój chłopak jest zadowolony! przedtem mówił że rozmiar nie ma znaczenia, że mu nie przeszkadzają, a teraz sam zauważył i jest tak samo jak ja szczęśliwy. Widze że jednak ma to dla niego znaczenie. Miłego wieczorku życze i mam nadzieje że napisałam wyczerpująco! " nie stosowalam,od lat sie juz zabieram,ale mam nadzieje,ze kupie wreszcie przez net te tabletki i da to efekt ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oludzieeeeeejakajagłupiaaaa - taka figura gruski jest ekstra ;) autorko sproboj cwiczyc nogi i pupe aby byly wieksze dzieki wiekszym miesnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oludzieeeeeejakajagłupiaaaa
No nie wiem czego tu zazdrościć....figura gruszki to chyba najgorsza figura jaką można mieć oprócz tego pomimo że waże 60kg przy wzroście 165cm mam masywne uda i dużo szczuplejsze łydki jedyne na co nie narzekam to pas bo jestem cienka w pasie i mam wyraźne wcięcie ale, reszta to porażka przy takich biodrach pupie i udach nigdy w życiu nie założe szortów ani leginsów choć bardzo bym chciała i mogłabym zrzucić jeszcze 10 kg a, i tak kształtów nie zmienie i jeszcze żebym chociaż miała cycki proporcjonalne choćby C ale, nie gdzież by ja mam marne B :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonnka20
ja tam ci zazdroszczę tych bioder 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keczup na talerzu
a co ja mam powiedziec? 175 cm miseczka A, ramiona powiedzmy normalne, za to na dole to już masakra... spodnie L, tyłek duży, nogi grube, łydki grubości ud niemal :P i jak mam to niby zatuszować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sej4k534
babochłop, chłopczyca szerokie bary i wąska miednica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkoweciasto
przeczytałam tytuł tematu jakbym czytała o sobie, niestety... znacie jakieś sposoby na skobiecenie sylwetki? rownieztakatez: jak długo to stosowałaś zanim były widoczne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×