Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkoda, że nie mogę mieć pięknej dziewczyny tylko same biedne przeciętniary

Polecane posty

Gość gość

bez stylu i elegancji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to prawda... same szare przeciętne mysze takiej pięknej eleganciej pewnej siebie to w polsce sie chyba nie znajdzie niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że sam jesteś taki idealny skoro od innych tyle wymagasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagać sobie może dostać niekoniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, moja lista wymogów: - przed 30-stką - piękna - inteligentna - wykształcona (doktorat z jakiej ciekawej dziedziny technicznej, humanistki nie chce) - ubierająca się elegancko na codzień (szpilki itd) - pewna siebie i przebojowa - z ciekawymi zainteresowaniami - wamp w nocy To by było tak z grubsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty jesteś glupi , kobiety z doktoratem są niezainteresowane seksem. Są to rubaszne nieciekawe dewoty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to działa na zasadzie: trafia swój na swego, widocznie jesteś biednym przeciętniakiem :P Poza tym denne prowo 0/10, zieeeew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyżej - trafia swój na swego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyraźniej sam jesteś biedny i brzydki, no sorry, ale żeby wyrwać taką dziewczynę jak opisałeś, to trzeba samemu posiadać wyżej wymienione przymioty i obracać się we właściwych kręgach. wiadomo chyba, że piękno, to wyjątek, a nie reguła, więc jest trudno osiągalne; do tego piękna i biedna nadal celuje wyżej, bo z z wybitną urodą kobieta może z powodzeniem znaleźć partnera z wyższej klasy społecznej, a piękna i bogata, to już nawet nie splunie na szaraka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raczej przeciętniakiem nie jestem, jestem przed 30, mam dobrą pracę ( a w zasadzie pracować już nie muszę), wykształcenie (doktorat z IT), dobry luksusowy samochód, jak bym się uparł to nawet pałac mógłbym sobie kupić (bez kredytu). Ale jakieś laski na poziomie nie mogę znaleźć. Tak jak autor napisał - same przeciętniary albo straszna tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh szkoda, ze wszystkie ładne mnie wyśmiały jak sciągałem przed nimi spodnie:( no i mówiły, że oddech tez mam nieładny :( szkoda, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo tego doktoratu jestem kretynem, bo myslałem, ze kobiety z sukcesem, klasą polecą na mój luksusowy wóz. Chyba sie sobie pomyliłem z jakimś koksem z bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś fajna podszywka:D a co do lecenia, to żebyś się nie zdziwił, lecą jak ćmy do światła;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:28 Żalisz się czy chwalisz ?:D To szukaj na e-darling, portalu dla singli z aspiracjami a nie marudzisz na takim hejterskim forum jak kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....a nawet jakbys taka znalazl I stuknie jej 30tka to co wtedy? Na smietnik? No ale przeciez najwazniejsze ile ma w metryce I ile wazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszyłam sie pod ciebie ja, kobieta i nie wiem która dziewczyna leci u faceta na samochód, ale to muszą być jakieś wieśniary, blachary, które potrafią rozmawiać tylko o paznokciach (nie mam nic do ludzi ze wsi, sama pochodze). Osobiście albo lubie chłopaka, jest mi bliski i darze go uczuciem, albo nie i nawet chata z basenem nie sprawi, że go polubie jak nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty ile punktów z tej swojej magicznej listy posiadasz?? bo wydaje mi się jak to czytałam, że ty jesteś przed 15stką, więc bez jakiegokolwiek tytułu i inteligencji, urody zerowej i dlatego można wytłumaczyć brak zainteresowania ładnej dziewczyny tobą, a nie na odwrót. wamp w nocy?? pewnie się naoglądałeś filmików i cię trochę poniosło, hmmm?biedak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam chyba miało być: wampir w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być to co jest, czyli wamp, ale takie szare myszki nawet nie wiedzą o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też to zaobserwowałem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje wymagania POLACZKU to wiesz... polki sa glupie, nie szanuja sie to i wiesniak otwarcie wymaga lepszej od niego. Te na wyzszym poziomie was nie chca, i w PL i za granicą. Ktory polak jest przystojny? Nie mowiac juz o czyms wiecej... 1 na milion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no polskie kobiety są co najwyżej przeciętne, bez wyjątku. To w dużej mierze kwestia biedy albo tej otaczającej szarości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykształcenie doktorat z IT, ale szukasz" LASKI" i w dodatku" na poziomie"? haha koń by sie usmiał,ściemniaczu i nabijaczu durnych prowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś powiedział prawdę i zaraz się polski tani motłoch na niego rzuci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szare myszki, padłam :D Wiem co to jest wamp, pacanie Możesz sobie pomarzyć o takiej, kucotrzepie Dokładnie, prowo denne, daję 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i pierwszy szaraczek już jest:) przynajmniej wie co to wamp, a więc wie kim nie ma szans być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>niestety to prawda... same szare przeciętne mysze takiej pięknej eleganciej pewnej siebie to w polsce sie chyba nie znajdzie niestety:/<<< Jak ślepy przygłup szuka, to nigdy nie znajdzie :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś ciężko mi uwierzyć, że mężczyzna "na poziomie" wypowiada się o kobietach jak o mięsie na targu i nie potrafi inaczej ich opisać niż używając śmiesznie brzmiącego slangu typu "przeciętniary". Do tego ta "tandeta" - mówimy o osobach czy chińskich śrubokrętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi misiu, nie każdy zadowala się byle czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ja raczej przeciętniakiem nie jestem, jestem przed 30, mam dobrą pracę ( a w zasadzie pracować już nie muszę), wykształcenie (doktorat z IT), dobry luksusowy samochód, jak bym się uparł to nawet pałac mógłbym sobie kupić (bez kredytu). Ale jakieś laski na poziomie nie mogę znaleźć. Tak jak autor napisał - same przeciętniary albo straszna tandeta<<< STRASZNA TANDETA, to Ty powinieneś sobie na wizytówce napisać :D :D :D. Wprawdzie wiem z doświadczenia, że doskonali informatycy nie potrafią czasami funkcjonować w realnym świecie, ale o pałacach raczej rzadko marzą. Podejrzewam więc, że łżesz :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×