Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniesha

Szkoła Języków Obcych EMPIK- co mozecie o niej powiedzieć??

Polecane posty

Gość utaa
uważam, że jest droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam chodzilam
najpierw na aglika a potem na niemca i stwierdfzam ze porazka totalna maja lekcewazacy stosunek,lektorzy to tzw obiboki gadaja z nami o pierdolach ogolnie nigdy nie wys;lalabym tam swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooooooooooooooooooooo
w jakim miescie chodzilas???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
do ---> ja tam chodzilam w jakim miescie się uczyłas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj kumpel tam chodzil
i kiedy uslyszalem jak on duka czytajac tekst to juz tam sie napewno nie zapisze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakosc nauczania zalezy glownie od nauczyciela.Nawet w dobrej szkole mozna trafic na cieniasa.Radze dowiadywac sie bardziej szczegolowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ta szkola
kosztuje?? we wrocku jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty studiujesz w nysie
no wąsnie ile ten kurs kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffrankfurterka
heh, jezykowa szkola empiku jest spoko....ale ja ogolnie korzystalem z british counsil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczyłam sie tam
przygotowywujac i do FCE i do CAE. Tak sie składa ,ze i tak jak sie człowiek nie kopsnie w pupe to niewiele z tego wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak bardzo boli
a chodzil ktos do TRANSLATORA do Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnawiam temat, bo jestem zainteresowana kursami angielskiego w Katowicach. Do Empiku nie chcę iść. A może słyszał ktoś cokolwiek na temat szkoły językowej Axon? interesują mnie kursy w Katowicach, a wiem, że mają tam swój oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styllowka
Jeśli chodzi o szkołę językową w EMPIKU to często zmieniają się tam lektorzy nawet tydzień przed zakończeniem kursu. Ja wolę szkoły, który prowadzą naukę tylko jednego języka jak warszawska szkoła L'atelier de franais. Mam pewność, że lektorzy i właściciele takich szkół dokładnie zadbają o swoich klientów/ uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purelene, ja słyszałem o Axonie bardzo dużo pozytywnych opinii. Mają placówki w Katowicach, Krakowie, Wieliczce, Olkuszu i Bielsko Białej. Bardzo fajne kursy oferują, min. też indywidualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka kończyła tam kurs i była zadowolona. Teraz się już z nią nie widuję, bo mieszka w innym mieście, ale jak coś zawsze moge się z nią skontaktować i jeszcze zapytać - jeśli jesteś zainteresowana bardziej szczegółowymi informacjami. Sama myślałam, żeby się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hause maniaczka
Ja teraz przyznam ze szukam dobrego kursu dla siebie, i to co na pewno przemówi za moim wyborem to cena za taki kurs.Poki co jakoś najlepiej cenowo podpasowała mi szkoła Speakup. Trzeba coś wybrać bo przecież nie można nie umiec rozmawiac po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gość
Ja o Speak'up tez słyszałam wiele pozytywnych opini, a te sa na pewno nie bez znaczenia jesli chcemy dobrze i perfekcyjnie nauczyc sie jezyka obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oljjja
Ja chodziłam na kurs angielskiego do progresu, do szkoły policealnej. profesjonalnych nauczycieli miałam a do tego zajęcia były bardzo ciekawe. Mało tego, cena nie była taka jak w tych wszystkich prywatnych szkołach! Dyplom dostałam i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola halo halo
oljjja- a ile kosztowaly zajecia w progresie bo na stronie naturalnie nie ma cennika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepctia
Na stronie nie ma info, ale z tego co się dowiadywałam to koszta nie są specjalnie wysokie, ja akurat chciałabym iść na architekturę wnętrz i tam miesięcznie płaci się 92 zł, jest to szkoła roczna. Naprawdę nie dużo, a czasami jest tak, że jak kurs jest dłuższy to mają promocje, np że chyba nawet jeden semestr jest gratis. Moim zdaniem się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy w empiku uczą niemieckiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co kojarze to nie, maja tylko angielski,ale moze sie myle... nei wiem. Jesli szukasz dobrej szkoły z niemieckim to sprawdź http://www.warszawa.oei.org.pl/ :) maja mega fajną oferte,bo niedawno sprawdzałam. Duzo takich kursów intensywnych, że nie trwają długo,a mozna sie wiele nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o bardzo dobrej szkole języków obcych w Warszawie: http://www.ce.edu.pl/ . Cieszy się świetną opinią, słyszałam same pochwały. Z tego co widzę ma szeroką ofertę i bardzo korzystny cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzilem na kurs fce i nauczyli mnie jezyka bardzo dobrze :) dogadam sie z kazdym anglikiem a dzisiaj ide na rozmowe o prace kelnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o bardzo dobrej szkole języków obcych w Warszawie: http://www.ce.edu.pl/ . Cieszy się świetną opinią, słyszałam same pochwały. Z tego co widzę ma szeroką ofertę i bardzo korzystny cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×