Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkoła języków obcych w Radzionkowie

Polecane posty

Gość gość

Hej. Wprowadzam się do Radzionkowa na dniach, za pracą. Zależy mi, aby podnieść poziom angielskiego. Radzionków jest malutki, ale niestety kompletnie mi obcy. Są jakieś dobre szkoły? Czy może w Bytomiu? Albo jeszcze dalej? Wolałabym, aby była na miejscu. Dojazdy mogą być dla mnie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozejrzyj się na miejscu - na ogłoszeniach, w szkole itd sąsiaduję z radzionkowem żyja w bytomui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest szkoła językowa w radzionkowie w centrum więc nie będzie problemu z angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzionków skromny, tak jak mówisz. Nie powinno być żadnego problemu. Myślę, że nie ma potrzeby pokonywać większy dystans do Bytomia, chociaż to jeszcze zależy gdzie będziesz mieszkać bądź już mieszkasz. Bo jak na granicy, to można rozważyć taką opcję. Generalnie Radzionków to jak jedna z dzielnic Bytomia. Rozpisałam się nie na temat. Muszę przyznać jednak, że od kiedy powstała Goldenlingua, można liczyć na porządne szkolenia oraz wykwalifikowaną kadrę. A tego raczej brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDPLW
W Radzionkowie przy Męczenników Oświęcimia się mieści ta szkoła. Od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 35
Osobiście ćwiczę swój angielski tutaj już od roku gdyż zależy mi na pracy zagranicą. Jestem zadowolona gdyż dzięki mojemu lektorowi przełamałam swoją barierę językową . I zaczęłam już swobodnie posługiwać się tym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzionków to NIE JEST dzielnica Bytomia ! Autorko, nie palnij takiej gafy, bo cię zlinczują. Radzionków lata całe walczył, żeby się od Bytomia odłączyć. A tak na marginesie, to trudne środowisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowanaMaria
o widzę ,że mimo urlopów ktoś szuka opinii o mojej ulubionej szkole językowej z Radzinkowa. Roczna nauka dała mi znaczne efekty, teraz czas na moje dziecko. Sama zastanawiam się,czy nie zacząć uczyć się nowego jeżyka bo szkoła dała mi powera i umiejętności o jakich nie śniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×