Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nominał

Szkoła- TEB Edukacja

Polecane posty

Gość Nominał

Moje pytanie dotyczy szkoły TEB Edukacja. A więc ostatnio zainteresował mnie jeden z kierunków- technik weterynarii w trybie zaocznym. Zastanawiam się czy opłaca się iść na to. Czy nauka w takiej szkole ma jakieś znaczenie przy szukaniu ewentualnej pracy? Zapewne zaraz pojawią się głosy, że szkoły policealne są do niczego i lepiej iść na studia, ale w tym rzecz, że obecnie wybieram się na studia magisterskie i na weterynarię już jest za późno. Nie chcę zaczynać studiów od 1 roku gdyż chcę jak najszybciej zacząć pracować. Weterynarię raczej traktuje jak jaką alternatywę na przyszłość, jak by jednak studia mnie zawiodły. Różnie to w życiu bywa. Miło by było gdyby wypowiedziały się szczególnie osoby uczęszczające do TEB Edukacji albo te, które już naukę maja za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się wypowiem mimo, że nie chodzę na zajęcia do TEB tylko do AP Edukacja. Wypowiem się odnośnie ogólnie szkół policealnych. Generalnie, moim zdaniem, szkoły przeżywają teraz odrodzenie. Co raz częściej widać, że ludzie chcą mieć "fach" w ręku a nie tylk papierek.W szczególności od momentu kiedy MEN wprowadziło nową formę kształcenia zawodowego dla dorosłych kwalifikacyjne kursy zawodowe, moim zdaniem, zrobi się dużo więcej chętnych. Jak dla mnie to świetna okazja by zdobyć dodatkowe kwalifikacje lub zupełnie się przekwalifikować za normalne pieniądze i na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaKce
Jeżeli zależy Ci na praktycznej nauce zawodu a nie tylko papierku, polecam ci szkoły policealne. Jest ich teraz bardzo dużo, ale zdaje sie najbardziej stawiajaca na praktyke i przystepnosc ceny jest NOVA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że dyplom z tej szkoły ma znaczenie. Dla pracodawcy liczy się głównie co umiesz a dyplomem jakiej szkoły to podparte to już mniej ważne. A w http://teb.pl/ uczą bardzo dużo praktycznych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEB to bardzo dobra szkoła, osobiscie ją polecam, a to czy szkoła policealna jest bez sensu jest stwierdzeniem chyba wszystkich studentów którzy po studiach nie mają fachu. Po to jest studium aby wyrobić sobie fach czyli masz byc fachowcem w danej dziedzinie, a po studiach fachu nie masz. Na studia się idzie na dokształcenie JEŚLI chcesz robić coś więcej np. być lekarzem zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym miala 10 lat mniej sama bym sie wybrala na studium np. Technik dentystyczny. Uczy konkretnego fachu, praktyki i masz konkretny zawod. Ja poszlam na studia marketing zarzadzanie stracilam 5,5 roku, kupe kasy ( zaocznie) i nie poteafie NIC !! obecnie pracuje w fabryce za najnizsza krajowa i mysle o wyjezdzie z kraju. Fach to skarb!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaKs

Teb miał otworzyć kierunek technik organizacji turystyki w Łodzi i zapewniali, że klasa się utworzy. Teraz jestem na lodzie, bo mieli za mało chętnych. Trochę to niesprawiedliwe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×