Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalcia04

Szkolenie Częstochowa lub Opole

Polecane posty

Hej wszystkim, chciałam zapytac czy znacie jakies konkretne szkolenia przedłuzania paznokci w metodzie żelowej. Chodzi mi o miasta Opole i Czestochowa. Jesli znacie jakies konkretne adresy podajcie. Z góry dziekuję. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci bardzo za namiary, szukam juz 3 dni po necie i nic nie umiałam znależć. A moze mi jeszcze podpowiesz gdzie fajniej uczą, wydaje mi sie, ze chyba w elarto byłoby fajniej, ale nie znam wogóle obydwu salonów i trudno mi powiedzieć. Jeszcze raz dzieki, pozdrawiam i buziaczki dla dzieciaczka. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w elarto jest taniej ale nie wiem bo nie bylam tam, u anety bylam ale porownania i tak nie mam. za to byla tam moja kolezanka i sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki jeszcze raz za podpoweidź, a napisz czy umiałas juz cos robic z paznokciami tzn, w żelach itd, czy byłas tez na tym szkoleniu jako nowicjuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stowarzyszenie B-4 realizuje teraz projekt unijny, sa dofinansowania na rozpoczęcie włanej działalności lub po prostu szkolenia i doradztwo dot aktywizacji zawodowej,wszystko bezpłatne, szczegóły i rekrutacja tutaj http://zsp-opolskie.b4ngo.pl/?strona=rekrutacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×