Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szpilki itd

Polecane posty

Gość gość

Od jakiego wieku pozwoliłybyście córce nosić szpilki mini malować się itd ??? Moja ma 15 lat i od tego roku szkolnego chce zacząć i naciska na mnie:( Więc co Waszym zdaniem powinnam zrobić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzień 18 urodzin ma prawo się wyprowadzić i robić co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem ale pytam co teraz jak mam z tematem sobie radzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafisz myśleć? Na dyskoteki też ją w tym wieku puścisz? Na kaca jej będziesz soczek podawać? Jak zaciąży to pójdziesz z nią na skrobankę? 15-latka to dla ciebie kobieta czy dziecko? Jak kobieta, to jej pozwól i weź do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne, a jak dziecko, to jej nie pozwól, bo jest jeszcze DZIECKIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, malować się i szpilki Co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak masz rację nie pozwoliłam jej w sumie na szpilki bo opowiadała mi jak mama jej koleżki uczyła swoja córke chodzić w szpilkach Jak dla mnie metoda baaaardzo kontrowersyjna :P W sobotę po kąpaniu rozbierały się we 2 do naga i chodziły po pokoju w szplkach A jak zapytałam czemu odpowiedziała mi -nago widać lepiej jak się kręgosłup zachowuje i lepiej jest utrzymać odpowiednią postawę :P ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczyłam na rozmowę w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz szukała odpowiednich butów to zajrzyj sobie na Eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż jej nie zaszkodzi, ale szpilki są bardzo niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atutem 15 latki jest jej dziewczęcy , świeży i naturalny wygląd. Naucz córkę jak dbać o ciało, cerę, włosy, paznokcie. Zróbcie sobie co jakiś czas wspólny weekend w domowym SPA : gimnastyka, kąpiele, pilingi, balsamy , maseczki , najlepiej z naturalnych produktów. Nastolatka nie potrzebuje wielu kosmetyków, jeżeli chce się zacząć malować wystarczy korektor, tusz do rzęs i błyszczyk. Na szpilki przyjdzie czas, na razie kup jej buty na małym obcasie. Z przerażeniem oglądam stopy dwudziestolatek zniekształcone od szpilek , z haluksami i powykręcanymi palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mini mogłam jak miałam 15 lat, ale czasami, i tak często chodziłam w spódniczkac tyle,że do kolan np. Malowanie się to od gimnazjum ale dyskretny nie rzucający się za bardzo w oczy makijaż. Szpilki mogłam najpóźniej, 18 l, wcześniej rzadko, np zakończenie roku, no i tylko za zgodą mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałam zabranianych szpilek, ale na prawdę szczerzę ich nienawidzę (z wzajemnością). jak jakiś obcas ma być to zdecydowanie słupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, niuchniuch napisał:

Ja nigdy nie miałam zabranianych szpilek, ale na prawdę szczerzę ich nienawidzę (z wzajemnością). jak jakiś obcas ma być to zdecydowanie słupek.

Czemu nienawidzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×