Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ja mussa30

szpilki

Polecane posty

potrzebuję czarne szpilki rozmiar41 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niestety wszędzie jest problem bo zazwyczaj damska rozmiarówka kończy się na 40 czy ktoś wie z jakiej firmy mogę dostać takie buty o takim właśnie rozmiarze bez problemu????????????????????????????????????? dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuurka woooodnaaa
kupowałam tam dwie pary (akurat mam odwrotny problem) i były ok, razem mam 5 par butów od Ryłki i tylko jedne mnie czasem obcierają,może za twarda skóra, a poza tym ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuurka woooodnaaa
i jeszcze mi się przypomniało- długość wkładki wewnętrznej (to podawane w nawiasie przy numerze buta), przynajmniej w moim przypadku jest równo o 1cm większa od stopy, a buty są na długość w 'sam raz'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuurka woooodnaaa
nie wiem jak patrzysz, ale te buty, które są w linku są do nr 42,a to co można podciągnąć pod szpilki na pewno do nr 41- bo tak wpisałam w wyszukiwarkę co do urody butów- trudno mając nietypową stopę przebierać jak w ulęgałkach :-), wiem z doświadczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna55
sprawdz na stronie DeeZee oraz stylowebutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuuuurka woooodnaaa------------------------ jak już napisałam dzięki za info ale niestety nie podobają mi się żadne z tamtych butów a to że mam taki rozmiar stopy to chyba nie daje powodu do tego że mam chodzić w babcinych butach i na pewno nie tylko ja tak myślę bo kobiet o takim rozmiarze a nawet i większym jest coraz więcej i też chcemy nosić fajne i ładne szpilki a nie kupić jakieś brzydkie bo akurat tylko z takich jest nasz rozmiar to producenci powinni zadbać o to aby zacząć robić o te 2 lub 3 centymetry większe buty a nie do 40-tki i koniec!!!!!!!!!!!!!! takie jest moje zdanie a co do deezee to maja super buty ale niestety obcas mega a ja przy takiej stopie nie mierze 160cm tylko prawie 180 i nie założe szpilki 15 centymetrowej 9cm jest ok ale takich niestety tez nie ma :( a co do deichmana to jest to jedyna firma ktora robi tak duze buty dla kobiet i mam kilka par wlasnie stamtad i przy najblizszej okazji musze tam sprawdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuuuurka woooodnaaa------------------------ jak już napisałam dzięki za info ale niestety nie podobają mi się żadne z tamtych butów a to że mam taki rozmiar stopy to chyba nie daje powodu do tego że mam chodzić w babcinych butach i na pewno nie tylko ja tak myślę bo kobiet o takim rozmiarze a nawet i większym jest coraz więcej i też chcemy nosić fajne i ładne szpilki a nie kupić jakieś brzydkie bo akurat tylko z takich jest nasz rozmiar to producenci powinni zadbać o to aby zacząć robić o te 2 lub 3 centymetry większe buty a nie do 40-tki i koniec!!!!!!!!!!!!!! takie jest moje zdanie a co do deezee to maja super buty ale niestety obcas mega a ja przy takiej stopie nie mierze 160cm tylko prawie 180 i nie założe szpilki 15 centymetrowej 9cm jest ok ale takich niestety tez nie ma :( a co do deichmana to jest to jedyna firma ktora robi tak duze buty dla kobiet i mam kilka par wlasnie stamtad i przy najblizszej okazji musze tam sprawdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuurka woooodnaaa
no tak, producenci powinni też zadbać o te, co noszą buty 33, ja mogę przebierać w butach z barbie, hana montana (czy jak jej tam), motylki, kwiatki, cekiny i to wszystko w ślicznym różowym kolorze :O a producenci mają to w łokciu- bo im się nie opłaca mam 4 pary butów, które naprawdę mi się podobają- z tym 3 już niemodne (z czubami) a jedna 'na czasie', tylko ma 10 cm obcas i nie daję rady chodzić w nich "na co dzień" ( stopa ustawiona prawie pionowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuuuuuuuuuuurka wodnnnnnnnaaaaaaaaaaaaa------------- czyli jaki z tego wniosek zarówno dla ciebie jak i dla mnie nie ma butów czyli chodzmy boso heh albo ja w babcinych a ty w dzieciecych bo producenci maja to w dupie ze tak brzydko napisze typowa damska stopa ma miec rozmiar 36-40 a dalej to co?????????????????????????? obciac palce czy dopchac wate do przodu masakra dalej jestesmy w jakiejs epoce kamienia lupanego ze w chodzac do sklepu i proszac o rozmiar 41 slyszymy nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
haha :) ja mam 40 i w sumie przwaznie sa na mnie buty :) ale i tak mam wielgachna stope ze szok ale mnie ten na gorze urzadzil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegnacja
W wielu sklepach rozmiar 40 jest dość duży. Moja siostra nosi 41, ale poprzymierzała parę szpilek w roz. 40 i w jednym ze sklepów był akurat. Ma dość szeroką stopę więc musiała kupić piankę rozciągającą. Zamówiłyśmy piankę rozciągającą z strony pielegnacjaobuwia.pl . Pianka świetna, buty są teraz idealne. Na tej stronie jest wiele artykułów do pielęgnacji obuwia. Są tanie i wysokiej jakości, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam rozmiar 40 a szukałam czegoś wyjątkowego :D te buciki znalazłam na allegro i powiem Wam szczerze że to był strzał w 10! wygodne, wysokie i dają taaaaki efekt :D do spodni, do sukienki i do wszystkich kolorów... jestem zachwycona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na Eobuwie. Tam na bank znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie allegro chiński kicz i podróby :// czarne szpilki widziałam na https://havana.pl zobacz w dziale obuwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_ii
Jak kupować to tylko oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te na przykład Szpilki GUESS - Elsa3 FL2ES3 LEA08 BLACK na stronie eobuwie.pl masz dostępne w rozmiarze 41:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl znajdziesz takie szpileczki :) Rozmiarówke też z pewnością dobierzesz z łatwością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdziesz takie z całą pewnością na Eobuwie:) Sprawdź koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×