Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bibetka

sztućce

Polecane posty

Gość Bibetka

Jakiej firmy polecacie sztućce?Które są najtrwalsze i w przystępnej cenie.Najlepiej by można je było myć w zmywarce.Aha a jakiej firmy nalezy unikać?Dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaliśmy 4 lata temu w prezencie ślubnym zestaw Gerlacha, niestety tylko na 6 osób (podczas większego spotkania brakuje sztućców), kupiliśmy sobie jakiś tańszy zestaw innej firmy i... żałuję, że nie wydaliśmy więcej pieniędzy na Gerlacha. Te tańsze po paru latach wyglądają kiepsko, pociemniały, Gerlach wciąż jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te albo te
no pewnie, ze Gerlach lepszy tyle że conajmniej 3 razy droższy - jak się zarabia tyle co się zarabia to i nawet na dożywotnie raty można wziąć ale faktem jest że dają dożywotnią gwarancje na swoje produkty za kpl 72 szt (kpl na 12 osób i elementy dodatkowe) można dać 250 - 400 zł albo za komplet na 24 szt (łyżka, widelec, nóż, łyżeczka na 6 osób) trzeba dać 250 - 350 zł (i to nie wzór z górnej półki) więc... nad czym się tu zastanawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra polska firma
Nieprawda, pół roku temu kupiłyśmy z koleżankami prezent jednej z nas z Gerlacha komplet na 6 osób za 139 zł w pudełku kartonowym, bardzo ładny. Trzeba poszukać naprawdę Gerlach ma sztućce w różnych cenach. I tak jak pisałam w Społem i Jedności najtaniej - przynajmniej my taniej już nie znalazłyśmy. Elegancki i nowoczesny. Za rok na następne imieniny kupimy jej drugie i będzie miała komplet na 12 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra polska firma
uda się bez problemu, bo Gerlach jest stabilną firmą i można dokupować ich sztućce nawet po 1 sztuce jak się zna oznaczenie wzoru - wszystko sprawdzone - chyba gerlach powinien mi płacić tantiemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale
jak kogoś nie stać na Gerlach?Ktoś poleci coś tańszego i sprawdzonego?Ktoś coś wie o sztućcach firmy Hoffner?Cena atrakcyjna, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra polska firma
przykro mi, ale Hoffner to rzadna firma - to wyrób jak wiele podobnych chiński - znajomej sczerniały takie sztućce po roku i w zmywarce zdarła się satyna, która teraz taka modna - niestety co tanie to drogie Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. jeśli hoffner to nie myj w zmywarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te albo te
Patrzyłam w sklepie wysyłkowym sztucce.pl - jak się kupuje sztuśce luzem, to całkiem przyzwoita cena wychodzi, tylko nie są takie ładne ekstra wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzór 94A bardzo ładny Gerlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsa
;) podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co,
reklamujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erida1818
Przede wszystkim zero Hoffnerów, Hoffburhów i temu podobnych, zwłaszcza jeżeli chcesz często zmywać w zmywarce. Gerlach wiadomo tradycja, gwarancja wieczysta, ale można też znaleźć dobre sztućce w nieco niższej cenie. Jeżeli kupuje się dla siebie warto kupić sztućce na luz , odpada koszt opakowania, najlepiej jeżeli będzie to model w stałej produkcji do którego można sukcesywnie dokupować kolejne elementy i tutaj z pewnością Gerlach wygrywa. Myślę, że spokojnie mogę polecić firmę Amefa, znana na zachodzie u nas trochę mniej. Ja mam model , którego nie ma już na rynku, więc nie mogę polecić tego konkretnego, który ja posiadam, jednak gdy dokonywałam zakupów, to pod uwagę brałam jeszcze inny, myślę,że porównywalny do tego który kupiłam:http://www.goblet.pl/Szukaj/?search=product&string=bologna&searchtop.x=0&searchtop.y=0. Jeżeli chodzi o cenę , to moim zdaniem wychodzi korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały drobiazg dodam, gerlach jest super tylko sztućce sie "gubią" przynajmniej u mnie:) i co mi po dozywotniej gwarancji skoro są mocno zdekompletowane, wiem , można dokupic, ale kupiłam berghoffa i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t_ulipanowa
Polecam zajrzeć do sklepu dobregarnkipl, zamawiałam tam sztućce dla siebie i świetnie się sprawdzają. Po roku mycia w zmywarce wyglądają jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława86
Na www.qdecor.pl są sztućce ze stali nierdzewnej, mozna śmiało je myć w zmywarce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot w za dużych butach
U mnie też się sprawdził Gerlach i mam nadzieję, że będzie jeszcze służył przez lata... a swój komplet zakupiłam tu: http://www.porcelana24.pl/. Pewnie jest to dla was znajomy adres, a jak nie to zdecydowanie warto tam zajrzeć na promocje ;) czasami można trafic cos po bardzo okazjonalnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Moim zdaniem Amefa to świetna marka. Używam już od dłuższego czasu i nie mogę powiedzieć złego słowa. Jestem z kompletu bardzo zadowolona. Produkty marki Amefa znajdziesz w tym sklepie – helios.szklo.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysias27
Mnie się udało kupić taki zestaw: http://alekxs.pl/Kpl--24-szt-dla-6-osob-Komplet-24-szt_6-osob-04-Antica-polysk-F-1363p.html za 269 zł z dożywotnią gwarancją. Sztućce kupuje się raz na wiele lat, więc myślę, że warto się zdecydować. Przy okazji dokupiłam też piękny zestaw porcelany ćmielów w tym sklepie, dlatego teraz zdecydowanie nie wstydzę się przyjmować gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musza byc zawsze z gerlacha ogladalam np ostatnio w sklepie Duka porcelane akurat i zerknęłam na sztućce http://dukapolska.com/sztucce.html calkiem fajne i wcale niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba od zawsze najlepsze sztućce w Polsce robi Gerlach. Nikomu nie udało się ich przebić. Możesz je kupić od ręki np. w sklepie http://alekxs.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hastola
Cóż - sztućcie zazwyczaj kupujemy max kilka razy przez całe życie. I tutaj pojawia się choćby taka opcja - http://www.precjoza.waw.pl/ Wszystko jednak zależy od budżetu i oczekiwań, ale tak czy siak - wysokiej jakości zestaw musi trochę kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyy44
Mogę śmiało polecić to, abyś rozejrzał się za wyposażeniem - chociażby kuchni, w sklepie internetowym o nazwie Palson Polska. Może sklep wygląda jakoś niepozornie, ale jego jakość jest naprawdę świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna82
Sprawdź sklep Witeks.pl. Mają tam bogatą ofertę sztućców, przeróżnych wzorów i kształtów. Mam taki jeden komplet i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katurzynka
Dostałam w prezencie ślubnym sztućce Gerlach i byłam tak zadowolona, że sama w prezencie ślubnym dla kuzynki sprawiłam jej komplet tej firmy. Są dobrej jakości i do tego eleganckie. Kupowałam przez internet i były w bardzo dobrej cenie, także szczerze polecam: http://alekxs.pl/Sztucce-Gerlach-110k.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambition ma świetne zestawy, zobacz na sklep.dajar.pl tam jets spory wybór i sa w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×