Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szuykam szukam

Szukam bajki z dzieciństwa - kojarzy ktoś?

Polecane posty

Gość szukam szuykam szukam

A właściwie dwóch ;) Pierwsza jest o takim kocie... spał w śmietniku i zawsze w czołówce było, jak wchodził do tego śmietnika, zakładał sobie na oczy taką maskę do spania, wkładał zatyczki w uszy, poprawiał poduszkę i szedł spać... :) Leciało ok. 8 - 10 lat temu na Cartoon Network. Druga jest o grupie kotów, takim gangu ze śmietnika. Takie drobne cwaniaczki, ciągle robili jakieś przekręty... I pamietam, że jeden był szefem i miał taką laskę - kocicę. Leciało w podobnym czasie bodajże na polsacie. Z góry wdzięczna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szuykam szukam
Dzięki wielkie :) Tego szukałam! A tą druga też już mam, to "Łebski Harry" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budka telefoniczna
ps oni nie mieszkali na śmietniku a na złomowisku samochodów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nawiedzona:)
Pozwolę sobie odświerzyć temat:) Szukam bajki która opowiadała o małej czarownicy która miała dwóch barci nieznośnych w dodatku bliźniaków chyba i latała w kosmos do rodziców. Niestety nie wiele pamiętam ale mozliwe że ktoś sojaży z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żegnamy więc
czarodziejka z księżyka? :classic_cool: mi się kojarzy Sabrina, ale czy ona miała braci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żegnamy więc
księżyka 😭 oczywiście chodziło mi o księżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na psychicznej wsi
ona nawiedzona>> mam wrażenie, że masz na myśli Sally czarodziejkę. Z tą różnicą, że ona miała jednego brata, a jej koleżanka 3 młodszych braci. Zaraz znajdę link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej a taka bajka z dziecinstwa
ale nie kreskowka, byly dwie siostry, jedna dobra druga zła i ta dobra gdzies szła i zobaczyla jabłon pełną jabłek która nie miala siły już dzwigac tych jabłek i poprosiła tą dobrą siostrę żeby zerwała jabłka, potem szła dalej i robiła dobre uczynki, a potem ta samą drogą szła ta zła siostra i nikomu nie pomagała i na koniec dostała skrzynkę z wężami i żmijami, kojarzycie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to baśń braci Grimm ;) 'Pani Zima' i to nie była jabłoń, tylko grusza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na psychicznej wsi
A teraz ja mam pytanie co do bajki, choć mam wrażenie, że to będzie trudniejsze :P 1. Rodzina obdarzona super mocami. Matka mogła czytać w myślach lub przepowiadać przyszłość. Córka miała genialny słuch. Niestety nie pamiętam uzdolnień reszty rodziny, lecz coś kojarzę, że któryś z synów miał laser w oczach. Cała rodzina się składała chyba z 7 osób. Akcja działa się (również lub tylko) w kosmosie. 2. Przyszłość. Głównymi bohaterami były zmutowane zwierzęta/dinozaury, które zmieniały się w roboty.... Wiem, że był tam na pewno tygrys szablo zębny- dobry oraz tyranozaurus rex i wielka zmutowana osa - źli. Akcja również działa się (również lub tylko) w kosmosie. No i zobaczymy czy ktoś będzie wiedział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetyci aztekowie ajnowie
to z osą i dinozaurami kojarzę, ale nie pamiętam tytułu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na psychicznej wsi
Myślałam, że tego 2 nawet nikt nie będzie kojarzył :P A więc moje gratulacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetyci aztekowie ajnowie
:P swego czasu miałam zajoba na punkcie paleontologii więc oglądałam wszystko co zawierało nawet śladowe ilości dinozaurów :D ale tytułu nie przypomnę sobie za nic... jedyny tytuł który pamiętam, to Denver, ostatni dinozaur, nigdy tego nie zapomnę, przez najbardziej irytującą piosenkę wszechczasów, ale to na bank nie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na psychicznej wsi
Też oglądałam tę bajkę Denver i również zapamiętałam piosenkę :D Ale faktycznie, niestety to nie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet tez wiedzial ze to cos od transformersow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na psychicznej wsi
Przyznaję. Jesteś genialna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie znałam tego o tych w ko
smosie nawet teraz jak oglądam to nie kojarze a znacie taka bajke : blondyn siłacz ma swojego tygrysa i miecz, i jest dobra wróżka i taki duszek latający w czerwonym wdzianku?? Co to??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoś moż kojarzy taki KOMIKS z początku lat 90, niebieskie ludziki rodznka, takie kleksy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie poznałam pare lat
a to o tygrysie szablo zebnym to nie POWER RANGERS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŻONY
czesc. ostatnio przypomnialem sobie bajke ktorej nie moge znalezc. moze jest ktos kto moze mi pomoc. z tresci tej bajki pamietam kilka faktow: -bajka jest o psach -nie jest odcinkowa -gdzies na poczatku jest sytuacja jak jeden z psow wyciaga ze skaly krysztalowa kosc -jest tam taki duzy samotny pies ktory spiewa bardzo ladna piosenke w lesie; "pag be peg be" tylko teslowa pamietam ;p gdyby byl ktos kto zna tytul lub mniej wiecej wiedzial o jaka bajke chodzi, bylbym wdzieczny! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cro
nie mogę znaleźć żadnego odcinka Cro po polsku o którym pisała bazienka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielxx
DŻONY chyba chodzi Ci o Schronisko dla zwierząt i legenda o Big Pow, czyli wielkiej łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŻONY
gabrielxx Wielkie dzięki! właśnie o ta bajke z dziecinstwa mi chodziło! WLK dzieki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirholmica
A może ktoś zna tytuł tego: Czarno-biały film o czarownicy która zgodziła się zaopiekować 3 powojennymi sierotami: 2 braci i siostra. czarownica ta miała wyliniałego czarnego kocura. pewnej nocy dzieciaki nakryły ją jak latała na miotle. Czarownica " zaczarowała" im łóżko na którym później latali.Szukali jakiegoś profesora magii. Film chyba niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×