Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam Bezrobotnych osób kobiet mezczyzn w celu ...

Polecane posty

Gość gość

witam szukam osób bezrobotnych którzy chcieliby sie przekwalifikować Założyć własną firmę ale uważają ze nie nadają się do tego lub bezrobotni którzy uważają ze nadają sie do tego i chcieliby nawiązać współpracę z doświadczonym pracownikiem jak dobrze wam wiadomo URzadp pracy daje na firme na start 20 tys zl z UE mozna otrzymac 40 tys zl po 6 miesiacach mozna dostac do 20 na 2 pracowników czyli razem 40 tys celem moim jest podwyzszenie kwalifikacji itp kazda osoba szkolaca sie dostaje czesne w wysokosci zasilku takwiec korzysci sa !! max 2 szkolenia na 1 raz zamiast narzekac zglos sie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłaszam siem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam grupy max i min 30 osób nie zależnie od płci !! prosze o kontakt to pilne do konca roku chcialbym uzbierac taka grupe ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camilo nie chce nikogo szkolic licze na wsparcie osób bezrobotnych takich jak ja ktorzy chcieli by przekwaliflikowac sie na inny zawód no operatora maszyn budowlanych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA NA OSZUSTA
on chce zwyczajnie zbić interes na Was, a potem wypierdolić na zbity pysk 20 tyś. zł x 30 osób = 600 tyś. zł jego zysku więc UWAŻAJCIE NA OSZUSTA i jego łasiczą mowe o szkoleniach, przekwalifikowaniach i hu j wie jeszcze czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ el camilo nie chce nikogo szkolic licze na wsparcie osób bezrobotnych takich jak ja ktorzy chcieli by przekwaliflikowac sie na inny zawód no operatora maszyn budowlanych itp @ @ @ Ale po co Ci taka spora grupa? Nie lepiej byłoby samemu zapisać się na taki kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce nikogo zatrudniac ... wiem ze jest kasa za to ze bierze sie pracownika spoko jesli ktos chce to mozemy sie dogadac i podzielic pol na pol ale nie zamierzam zatrudniac nikogo masowo raczej jak juz to w sposob przysłoga za przysłoge 20 000 razy 300 kusi ale nie zamierzam spedzic zycia w wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tu nazwal mnie oszustem i powiedzial ze moge zyskac 600 tys no sorry ale zle policzyles bo PUP max daje 40 na 2 pracowników to 40 tys i powiedzmy ze w polsce jest 50 urzedów pracy to daje mi 2.000 000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ell camilo zadzwon do1 lepszego osrodka który prowadzi takie kursy i zapytaj sie ile bys zaplacil gdybys zapisal sie indywidualnie w grupie taniej i szybciej a mi zalezy na czasie miesiace lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak szczerze jakbym mial ukrasc to miliony i teraz policz sobie pseudo odkrywco ouszustów po co mi 30 ludzi ? skoro w polsce jest PUP 448 razy 40 000 to ile mialbym z tego kasy jakie 600 tys marne tylko od 8 960 000 do 17 920 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×