Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek27

szukam chętnej osoby na wyjazd do Angli

Polecane posty

witajcie, mam na imię Marcin mam 27lat i szukam chętnej osoby na wyjazd do angli. jeżyk angielski jest u mnie kiepski i dokładnie się nie dogadam, ale wszystkiego można się nauczyć. Zanim jednak wyjedziemy to na pewno jeszcze w PL trzeba załatwić jakieś lokum w angli żeby na miejscu nie było problemów. a co do pracy to wiadomo jakiś informacji poszukamy jeszcze tu w PL a resztę będziemy już załatwiać na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny desperat. Chlopie i po co chcesz tam jechac, zeby wrocic po tygodniu pusty jak beben?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci tylko pisze jak jest, i ostrzegam za wczasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj a ja ci mówię że to jest twoje zdanie i twoja sprawa. ja mam swoje zdanie na ten temat więc nie spamuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania / pokój szukaj na spare room . Najlepszy portal. Po 7 dniach ogłoszenia robią sie darmowe. Możesz sie ogłosić i dostanuesz oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieku jeżeli jesteś chętny na wyjazd to powiedz, a jeśli nie to daj se spokój z postami w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANUSZJOZ
zrobilem kopie bo kieruje do wilu osob mamy wolne 2 pokoje na po dwie osoby . Jak Cie zainteresuje pisz Moja przygoda z Anglią zaczęła się 30-05-2013 więc stosunkowo niedawno. Jestem w tej grupie ludzi którym było dane znaleźć pracę za godną pieniądze, mieszkanie w spokojnej dzielnicy itd.. W tej chwili z 2 przyjaciól mamy wynajete 4 duze domy po 4 do 7 sypialni. Domy sa w miejscowościach Wigan , Skelmersdale i Worington Oddlaone o 10 mil do 20 mil Do czego zmierzam... Mianowicie.. Chciałbym pomóc osobom które mają zamiar wyjechać.. Na początek co mogę zapewnić... Mogę udostępnić - wynająć pokój w domu którym mieszkam za rozsądnę pieniążki..od 70 lub 60 funtów za pokoj jedynka do 100 lub 120 funtów za dwuosobowy ( za tydzien ). Pobieramy platnosc tylko za pokoj. mozecie sprawdzic w wyszukiwarkach ze to normalna cena za pokoje * wychodzi od 50 do 60 funtow od osoby za tydzien Najwazniejsze ze jestesmy w stanie bardzo pomoc z praca bo znamy wiele firm i agencji gdzie praca jest. Jak ktos pracy nie znajdzie lub straci z roznych powodów pomagamy przetrwac kryzysu i znalesc inna w innej miescowosci. bo jestesmy w grupie kilkudziesieciu pracujacych osob/ Wiec jak 2-3 chwilowo nie pracuja nie robi problemu wiekszego by byc w stanie im pomoc. Przewaznie nawet jak ktos mial problem nie trwalo dluzej niz 2-3 tygodnie by zaczol gdzie indziej i dotyczylo to tylko osob z bardzo slabym angielskim. Ci co maja komunikatywny angielski prace maja przewaznie po 2-3 dniach. Mozemy podac nazwy agencji i firm gdzie jest praca zainteresowanym by mogli potwioerdzic sobie osobiscie. ( trzeba byc przygotowanym ze agencja wymaga obecnosci w Anglii i stawienai sie na testy gdyz prace wymagaja reagowanie natychiastowe w trakcie jednego dnia na zlecenie pracy co jest wykluczone dla osob przebywajacych poza anglia ) wymnagane jest tez wypelnienie danych osobowych posiadania konta bankowego w anglii czasami posiadania Insurance Number. MOzemy podac kontakty do ponad 20 osob co do nas przyjechali i pracuja. NAsza przewaga jest to i to daje nam bezpieczenstwo ze jestesmy w kilku miejscowosciach to daje duzy wiekszy komfort i pewnosc ze praca bedzie zawsze. Jak do tej pory udawalo sie prace dostac kazdemu. Czasami bywaly problemy ze ktos stracil z powodu wypicia alkoholu przed prca lub bardzo powolnej pracy ( np kilka razy wolniej pracujaca noz inni ) Kazdy kto sie stara i jest w stanie nadazyc oraz ma podstawowy angielki pracuje bez problemu. Z tymi kwestiami wszystkimi pomagamy. A co najważniejsze osobom mającym chęci do pracy jestem w stanie służyć pomocą w znalezieniu pracy, załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności związanych z podjęciem zatrudnienia.. Założeniem konta bankowego itp... Wiem jak trudne są pierwsze kroki... Bo sam tego doświadczyłem... Mieszka z nami ponad 20 osób i wszystkie pracują . Wspieramy sie nawzajem bo jak nie ma w danym momencie pracy w jednej miejscowosci zawsze jest w innych. domy sa w miejscach gdzie sa duze skupiska firm. Praca jest o niebo bardziej dostępna niz w Polsce nie mówiąc o zarobkach . Zarobki przeważnie po ok 6,7 funta na godzine - w niektorych firmach overtimy po 9,5 na godzine do 14 funtow w niedziele za godzine wiec zarobki wahaja sie od 250 do 400 funtow za tydzien, W sumie wypłaty sa co tydzien nie jak w Polsce co miesiący Z tym ze pierwsza wyplata jest w nastepny tydzien w Piątek po zakonczeniu pierwszego tygodnia pracy - przewaznie zamyka sie w niedziele. Czyli czasami wychodzi ze do dwoch tygodni ( placony w piatki zawsze poprzedni tydzien do niedzieli lub soboty ) ALE KOLEJNE WYPLATY JUZ CO TYDZIEN W KAZDY pIĄTEK/ Prace proste bardzo czesto nudne .Wazne by znac podstawowy angielski bo to bardzo ulatwia wszystko. wile prac polega na pikowaniu zamowien w Werhousach lub pracach przy produkscji zywnnosciu , pakowaniu produktów przewaznie nauka i szkolenie to jeden dzien czesto praca zaczyna sie juz w dniu szkolenia. pomoglismy okolo 50 osobom wiekszosc juz wynajmuje swoje mieszkania lub domy czesc ma juz stale kontrakty. Przeważnie ludzie sa z nami pierwsze kilka miesiecy póki nie odłoża i se nie usamodzielnia. Poki nie odloza na depozyt i zaliczke na wynajecie swojego domu Autor: Janusz Kontakt: adres email:januszjoz@wp.pl tel. komorkowy: +447459495080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze nie słuchaj tych zawistników. Mój brat też zaryzykował i wyjechał we wrześniu. Nie żałuje i nie chce wracać. Prace miał już po tygodniu i też angielskiego nie umiał za bardzo. Powiedział że wszyscy narzekają na pracę w UK ale jak się chce pracować to się prace znajdzie. Jest zafascynowany tym że nie musi się liczyć z każdym groszem. Jak wejdzie do sklepu to kupuje na co ma ochote a nie na co go stać (tak jak to było w pl). Nie chce tu wracać bo powiedział że za 1200 zł nie ma zamiaru wegetować tak jak to robił wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niestety,ale twój brat musi zyć w UK z najniższej pensji i na wiele mu nie wystarcza. Nie pisz bredni i bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JANUSZJOZ dziś znam takich jak ty,naciagaczy,oszustów.Oby nikt nie dał sie na to nabrac,bo bedzie płakał w niebogłosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nei dajcie sie oszukac takim jak JANUSZJOZ dziś W UK toczyły sie sprawy w sądach takich Polaków jak on,którzy zostali oszukani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszjoz
latwo komus pisac ze oszust nie wiedzac nic. to jest podle jak ktos pisze bo fakty sa takie ze anglia nie jest polska i tu praca jest trzeba tylko znac troche angielski i chciec pracowac . Ja podalem telefon wielu adres i bylo u nas kilkadziesiatg osob ktore dostaly pomoc skuteczna i wszystkie pracwaly wiekszosc mieszka juz samodzielnie. Jak ktos zarzuyca ze ktos jest oszystem domniemujac jest pootwornie podly. Zanim sie komus zarzuci wypada byc pewnym a nie rzucac szmat domniemujac do tego trzeba byc straszny prymiotywem i malkontentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszjoz
pozatym zamiast zarzucac i byc podlym tak jak pisalem mozemy podac adresy agencji z tych miejscowosci i telefony duzych firm i agencji zatrudniajacych setki ludzi które potwierdza ze maja prace . Wszystki firmy renomowane i wiarygodne w zupelnosci czesto majace obroty setki milionow funtow oraz mamy swiadkow ze pomagalismy bo jest z nami kilkadziesiat osob co byly z nami lub sa i nie ma takiejk co do pracy nieposzly. I fakjtycznei jest tak ze tu pracujac za minimum zarabiajac okolo 1000 funtow stac cie normalnie miszkac jesc i sie ubierac i jeszcze cos odlozyc bo to jest normalny kraj nie Polska IWle osob co bylo lub ma kogos to potwioerdzi a ktgos co nie wie nic i jest pusty i glupi i nie wiedxzac nic i trzesac portkami najlatwiej do obcej osoby z marszu zarzucic szmatami obelgami i pomowieniami Ja mam dowody ze takj jest bo mam swiadkow tego ze maja pomoc bo sa z nami drugioe kazdy kto jest w anglii wie ze jest olbrzymia roznica miedzy polska i Anglia moze byc mu ciezko na poczatku ale jak lktos pomoze pierwsze momenty czesto tygodnie tylko moze bardzo szybko byc w pelni samodzielny nasatepnie wystarczyt sie doksztalcic podzwonic po firmach i agencjach ze czesto usilnie szukaja pracownikow a po rejestracji idziesz do pracy natychmiast To jest wiedza ogolna tu dostepna udowadnialna w preosty sposob ale ktos kto siedzi w Polsce jest kompletnym tumanem i nierobem i malkontetntem zostaje tylko obelgi i glupota za to kto ma watpliwosci wystarczy usiasc popytac i sie samemu dowiedziec pprzeprtowadzic sledzwo zapytac o inbformacjei i je sprawdzic i okaze sie ze jestesmy w pozadku a co pisze to prawda a oszustem i prymitywme jest ktos kto z marszu rzuca obelgi na kogos nie progujac sie dowiedziec i zweryfikowac i to jestr swiadectwo ze tak rzuca latwo obelgi wejdzcie na www. poloniusz lub na fora ludzi w Woirington lub innych miejscowosci w Anglii popytajcie czy to nierelane dostac tu prace wszyscy znaja roznice wiec jak by; sondaz w Anglii wsrod polakow a jest ich chyba z milion to ponad 80 % nie chce wracac wogle do polski wiec jak ktos tu przyjechal i jest wie troche wiecej niz malkontent i burak z polski ktorego strac tylko na pierwszy odruch rzucania blotem i obnelgi nawet nie zatrzymujac sie by pomyslec dopytac i wysilic sie by zadzwonic po firmach i sprawdzic ze potrzebuja tu ludzi natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
januszjoz dziś uwazaj,bo mozesz zostac zgłoszony na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do użytkownika (GOŚĆ) już na samym początku prosiłem żebyś się nie wypowiadał w tym temacie i zachował swoje dobre rady dla siebie. jeśli jednak tego nie rozumiesz to chyba nie umiesz czytać po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie jest piekna przygoda i lepiej robic co sie chce 333 www.youtube.com/watch?v=WKZKItSfrTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutasek27 dziś ,jestem dojrzałą kobietą i pisałam gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś gość dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutasek27 ,dziecko,idź lepiej poucz sie jęz.ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naciągacze,oszuści miejcie się na baczności!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś jakaś nie normalna, obrażasz ludzi o których nic nie wiesz, i nawet nie wiesz w jakim są wieku, to ty jesteś dzieckiem bo tak się zachowujesz. (IGNOROWAĆ UŻYTKOWNIKA GOŚĆ, MORZE W KOŃCU MU SIĘ ZNUDZI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutasek27 dziś dziecko,NIENORMALNY jesteś Ty jeżeli uważasz,ze osoba oferująca pomoc nieznajomnym ludziom za granicami PL jest uczciwa. To sa naciagacze i oszuści.Nawet jak komuś coś pomogą,to zarabiają na nim sporo pieniedzy a to juuz jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutasek27 dziś ,dziecino,Ty lepiej poucz się jęz.pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma prawo do swojego zdania i swojej wypowiedzi. ale to nie znaczy że trzeba ludzi obrażać. resztę opinii w tych tematach zostaw innym. i zabierz się w końcu za jakąś prace a nie siedzisz tu i tylko obrażasz innych i dajesz swoje cenne rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutasek27 dziś niestety,ale oszustów i naciągaczy można obrażac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutasek27 dziś dziecko,to Ty sie zabierz za pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Widzę, że rozgorzała tutaj jakaś straszna i niepotrzebna dyskusja. Nazywam się Michalina i przyjechałam do Anglii 9 sierpnia 2014. Znam Janusza osobiście i z czystym sumieniem moge potwierdzić jego uczciwość. Znam angielski na poziomie komunikatywnym. Zaraz po przyjeździe do UK zostałam za rączkę zaprowadzona do jednej z agencji gdzie właściwie od razu dostałam pracę (praca taśmowa polegająca na pakowaniu chusteczek w pudełka). Prosta i łatwa, ale nieprzyjemna bo nudna :D Jakiś czas później zaprowadzono mnie do innej agencji gdzie dostałam pracę w "sałatkowie" (więcej godzin i mniej żmudna robota). W tej chwili pracuję jako picker/packer. Zarabiam 200-400 funtów tygodniowo (zalezy jak jest z godzinami). Praca fajna, ludzie sympatyczni, nie jest ciężko. Nudno tylko czasami :P Mieszkam w wyżej wspomnianym domu. Ekipa jest fajna, wszyscy pracują i zawsze można liczyć na pomoc. Żeby uwiarygodnić mój wpis podaję swojego prywatnego facebooka: https://www.facebook.com/michalina.wlodarczyk1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×