Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mucca

Szukam dobrego endokrynologa w Warszawie lub okolicach. Problemy z PRL.

Polecane posty

Może , któraś z Was może kogoś polecić. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciotka ma swietnego endokrynologa...On pracuje w szpitalu na ursynowie...Nie pamietam jak sie nazywa...Ale w Warszawie ciezko sie do niego dostac...On jeszcze przyjmuje w poniedzialki w Grójcu(ok.50km. od wawy) ale nie pamietam jak sie nazywa...Wiem tylko ze przyjmuje ludzi nawet z zagranicy...To ogolnopolska slawa w dziedzinie dndokrynologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy Freeta dzięki za info, szkoda, że bez nazwiska :( Grójec odpada, może ten Ursynów, dokładniej chodzi mi o Warszawe i linię zachodnią, czyli Pruszków, Grodzisk Maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki za stonę :) :) bo nazwisko prof wbiłam w google i nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nawiasem mowiac...Moja ciocia jezdzi do niego do Grójca i po kilku wizytach przestal przyjmowac od niej pieniadze za wizyte...To prawdziwy lekarz z powolania:) U siebie w szpitalu przyjmuje w ramach ubezpieczenia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Mucca. Wybierasz sie do tego lekarza? Moze ktos z Twoich znajomych slyszal cos o nim.Jak nie bedziesz mogla znalezc kontakktu do niego to podam Ci numer jego komorki.Ale raczej nie na kafe, bo to prywatny numer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanik to bardzo znane nazwisko w medycynie.leczylam sie u mamy Pana Andrzeja Szczepanika i nie ma sobie rownych, a Anrdzej Szczepanik jest na pewno endokrynologiem mMusztarda bo sama osobiscie leczylam sie u niego na nadczynnosc trczycy...Wiec moze w google znalazlas innego szczepanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam dr Stefanowską - przyjmuje w enelmedzie www.enel.pl sama jestem pod jej opieką własnie ze względu na prolaktynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę do Happy Freet , poszukuję pilnie endokrynologa i chciałbym skonsultować sie z doktorem Szczepanikiem ale niestety nie mam kontaktu:( , dlatego proszę Ciebie o namiary na niego konkretnie np nr tel kom. jak mozesz to wrzuć mi na emaila james656@wp.pl , z góry dzięki pozdrawiam :) , mam nadzeje że on mnie wybawi od kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
czy ktoś z Was mógłby mi podać "namiary" do doktora Szczepanika z góry bardzo dziękuję mój mail gosiak.xxx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupppupupupupuupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam dr
Baranowska, wyleczyla mnie z niedoczynnosci tarczycy,tez ma te wszytskie prof hab itp itd:P ja bylam prywatnie i troche wizyta kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepuklina
Tomasz Romer jest swietnym endokrynologiem w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tez jestem zainteresowana tel. do dr szczepanika bo w google nie moge znalezc. Wyskakuje jedynie lekarz chirur andrzej szczepanik. a ja potrzebuje endokrynologa...justyna.mlynarczyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucio
nie wiecie na jakiej ulicy w Grójcu przyjmuje prof. Szczepanik? ewentualnie jakis tel. kontaktowy. Tlutek1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettttttt
jeśli można to także prosiłabym o jakiś namiar do profesora Szczepanika... szczególnie chidzi mi o adres gdzie przyjmuje w grójcu. moj mail: ancia02@o2.pl a jeśli chodzi o dobrego endokrynologa to mogę polecić profesora Radowickiego, dr Skórską oraz dr Kunickiego. wszyscy przyjmują w szpitalu Księżnej Anny Mazowieckiej na Karowej w Warszawie i kierują na bardzo szczegółowe badania hormonalne do szpitala właśnie. tylko tam można zrobić tak dokładne badania i tylko od lekarzy przyjmujących w tym szpitalu można uzyskać skierowanie na takie badania. POzdrawiam serdecznie i czekam na maila z namiarem na prof. Szczepanika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richi
Uprzejmie Proszę o namiary na dr Szczepanika endokrynologa. rychard43@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xristina
Wiecie co, tyle osob prosi o namiary do dr, A.Szczepanik , dlaczego jeszcze nikt je tu nie zamiescil , byloby o wiele prosciej, prosze niech je ktos tu zamiesci ! bo to chyba nie zakazane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terja
Jest jeszcze wspaniała dr Beata śladowska z Medivity. Uratowła mi życie i dzięki Niej mam córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepor-a
Proszę o namiary na prof. A. Sczepanika endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiacbgdghfdh
Także prosze o namiar claree@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa28
Prosze o kontakt tel. do P. A. Szczepanika na mojego maila cool.woman100@os.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papr
również bardzo proszę o tel.do pana szczepanika... bardzo bardzo proszę... pozdrawiam papryczki_czerwone@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×