Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość logopedyczna

SZUKAM DOBREGO LOGOPEDY KRAKOW!!

Polecane posty

Gość logopedyczna

:)poszukuje dobrego logopedy dla syna w krakowie:)dziekuje jesli mozeci mi kogos polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhas
Podobno dobrzy specjaliści są na ul Lenatrowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokolikowka
polecam pania Natalia Jabłońska super babka:)a przede wszystkim tanio i ma rękę do dzieci, moja córka nienawidziła wizyt u logopedy, nie mogła wysiedzieć dosłownie 10 minut spokojniel,a u pani Natalii się jej podoba i robi wszystkie ćwiczenia z chęcią http://www.gabinet-sylaba.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdz
Chętnie podejmę pracę logopedyczno - terapeutyczną (696852797) Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezorek.pl
Zapraszam do profesjonalnego, niedrogiego gabinetu w Krakowie. Bardzo dobry dojazd z Nowej Huty, Bieżanowa, Kurdwanowa i Wieliczki. www.jezorek.pl. tel 0 604 240 019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Gabinet logopedyczno-pedagogiczny "Mowa". Indywidualne podejście do pacjentów, elastyczne godziny pracy, polecam. Więcej informacji na stronie: www.logopeda-krakow.com.pl Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzilam ze soim dzieckiem do pani Ani - www.logopeda.biz.pl Bardzo polecam :) Jas bardzo lubił zajęcia i dzieki temu szybko nam poszło z terapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Witam, korzystam z pomocy Pauliny Łukasik, ma ona bardzo dobre podejście do dzieci i dorosłych, gabinet jest w dobrym miejscu w Krakowie. Podaję linka – www.logopeda-synapsa.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka chodzi do Pani Moniki na ulicy Mazowieckiej, jestem bardzo zadowolona z postępów w terapii. Asia bardzo lubi chodzić na te zajęcia i jest zmobilizowana do pracy przy stoliku. Poecam: www.milowy-krok.krakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landrynkazuzia
Spróbuj porozmawiać z panią logopedą z Nowej Huty adresik info@logopeda24.com myślę że będziesz pozytywnie zadowolona. Dojeżdża tez do klienta wiec to pewnie tez będzie plus dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Ani
My korzystamy z usług Pani Sylwii tel.788623912, super zajecia. Mała bardzo lubi Panią i zabawy prowadzone podczas zajec. Zajęcia są prowadzone w Krakowie ul.wielicka koło mcdonalds.mozna chyba tez się umówić na lekcje w domu ucznia. Cena za lekcj***ardzo przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Mój syn chodzi do Pani Agnieszki na ul. Śliczną jest bardzo miłą osobą i ma profesjonalne podejście do pacjentów. Ja osobiście jestem bardzo ale to bardzo zadowolony bo widzę bardzo dużą poprawę u syna a przecież o to chodzi. Gorąco polecam. Nie wiem czy mogę podać jej numer tel. dlatego podaję maila. a_nita@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna25
Ja z kolei mogę pokierować Cię do specjalistów z Poradni Logopedycznej działającej przy Fundacji Psychoterapii Rodzinnej. To przy ulicy Lubicz 17 A. Dobry logopeda to podstawa, jeśli chodzi o fachową i rzetelną diagnozę u dziecka, także na pewno warto wybrać się do kogoś sprawdzonego. Zerknij sobie na stronę poradni, wyguglaj, oni akurat świadczą naprawdę profesjonalną opiekę logopedyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gabinet logopedyczny Salon Mowy. Gabinet znajduje się niedaleko McDonalda przy ul. Wielickiej. Dla osób mieszkających w Podgórzu super dojazd tramwajami- przyst. Dworcowa. Terapia jest prowadzona w przyjaznej atmosferze, ceny również atrakcyjne. Więcej informacji jest dostępnych na stonie www.salonmowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamamaANTKA
Witam ja z całego serca polecam gabinet logopedyczny 'kulka'. Pani Magdalena, która prowadzi terapie jest nie dość, że przesympatyczną osobą to ma ogromną wiedzę i wspaniałe podejście, widać, że kocha to co robi. Ja mój 5-letni syn jesteśmy bardzo zadowoleni i co najważniejsze widać efekty, a mój syn w końcu polubił zajęcia ( a przed kulką mieliśmy aż 4 logopedów i efekty marne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamamaANTKA
Witam ja z całego serca polecam gabinet logopedyczny 'kulka'. Pani Magdalena, która prowadzi terapie jest nie dość, że przesympatyczną osobą to ma ogromną wiedzę i wspaniałe podejście, widać, że kocha to co robi. Ja mój 5-letni syn jesteśmy bardzo zadowoleni i co najważniejsze widać efekty, a mój syn w końcu polubił zajęcia ( a przed kulką mieliśmy aż 4 logopedów i efekty marne). http://www.logopeda-kulka.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się nie znam, ale pochodziłem z córą do pani Beaty Gajdy na ul. Kieleckiej (numeru nie pamiętam, ale blisko od Mogilskiej) i naprawdę byliśmy zadowoleni z postępów, z widocznych postępów. Ta pani ma stronę w internecie, łatwo ją wygooglujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim wypadku dużo dały sesje z logopedą online. Jest taka internetowa poradnia na stronie www.e-poradnia.com . Oni tutaj mają różnych specjalistów w tym właśnie logopedę. Ja miałam problem z seplenieniem, ogólnie trudno było mnie obcym ludziom zrozumieć. Jeszcze bliscy i rodzina to byli w stanie się domyślić co mówię, ale jak z kimś rozmawiałam pierwszy raz w życiu to był zonk. Teraz jest już dużo lepiej, regularne ćwiczenia dają efekt. Kontakt jest online, także z każdego miejsca na świecie można taką wizytę sobie przeprowadzić. W moim wypadku najlepszy jest kontakt przez Skype, ewentualnie telefoniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×