Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uni6

Szukam dyskretnej mężatki

Polecane posty

Gość uni6

Szukam dyskretnej mężatki lub niemężatki z łódzkiego; z Łodzi lub okolic: Tomaszów, Piotrków, Pabianice, Bełchatów. Ale jeśli jesteś z daleka też możesz napisać. ... Szukam Pani w wieku trzydziesto lub czterdziestolatki. Pani, która chciałaby się spotykać kilka razy w miesiącu, pokochać się, pójść na spacer, na kolację lub do kina. ... Ja: 40 lat, studia, nie jestem wysportowany, ale nie jest ze mną źle, lubię książki, podróże, historię, motocykle itd. Ogłoszenie daję z powodu coraz mniejszych kontaktów z żoną, zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Nie mam już ochoty jej tłumaczyć, że nie jestem tylko bankomatem. 10 lat edukacji wystarczy. ... Jest to moje pierwsze ogłoszenie, jeżeli zamieściłem je w niewłaściwym miejscu, doradźcie proszę, gdzie to zrobić lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się roochać do burdla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uni6
Mój email: ... uni6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary śmierdzący capie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafeterii chcesz
znaleźć ha ha Zaloguj się na zbiorniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agia79
wysłałam email, czekam z niecierpliwościa na odpowiedź, a. z sulejowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annałódź74
Może dziś wieczorem kino? A potem zobaczymy. Szczegóły masz na mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modiwawa
możesz mi teraz odpowiedzieć na mój email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka77
właśnie dostałeś email od krakowianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1979
czy to twój adres: uni6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wysyp chętnych :P no masz problem - jak ustawić grafik by wszystkim sprostać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giana
to i ja swójwyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa...juz raz przeszłam prze to ..a teraz smutek i łzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim poznałem moją żonę spotykała się z żonatym na wakacjach, ona była studentką, on ją poderwał. utrzymywała to jakiś czas potem. mówiła mi, że ta znajomość była bez przyszłości, ale jej nie żałuje. nawet nocował z nią w domu jej rodziców. w sumie temat romansów u nas jest zbyt rozdmuchany. wielkie mi coś, tak jakby polacy byli narodem, który żeni się z dziewicami. moim zdaniem jak już raz z kimś dziewczyna spała, to nie ma co z tyłka robić wielkiego halo. nie płacz więc i ciesz się, że nie płaczesz nad zaniechaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infidel
A może jest jakaś pani z północnej Polski? Także jestem w podobnym wieku. I mam identyczne oczekiwania. Inteligentny, ponoć nadal przystojny, normalnie zbudowany, bez brzucha, czarujący i dobry w łóżku, dbający o kobietę. Jasny i prosty układ. Nie chce nikomu burzyć związku. Trudno pisać o sobie - więc w przypadku zainteresowania zostawiam maila: infidel_666@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanabarbera
Ja też jestem chętna, mgłbyś mi wreszcie odpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annajurgens z lodzi
Jestem chętna na miłe wyskoki z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia kolego! na pewno znajdziesz partnerkę. szcunek za kulturalny i konkretny wpis oczekiwan. nie patrz na tych co hejtują. kobiety też mają swoje potrzeby ktore nie koniecznie realizują w zwioązkach. życie życiem, dzieci, dom, ale z doświadczenia wynika, że romanse polepszają zdrowie psychiczne, daja pewności siebie, pokazują, że można życ inaczej. są jeszcze delikatne i kochają ce kobiety, które przytulone przez nowego faceta rozkwitają i przeżywają chwile o których nawet nie śniły. sporo jednak 30i40latek boi się i waha. ale na pewno znajdziesz piękną kochankję. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jednak bycie singlem nie wydaje się takie złe jak się pomyśli, że miałoby się być zdradzonym przez "kochającą" żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc103
A czy panie z zach pomorskiego sa rownież chętne na takie spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
uni6 A w razie czego będziesz łożył na dziecko i wychowasz czy zabierzesz d**ę w troki i zostawisz frajerkę ? A płacenie i wychowanie żonka przekaże nic nie podejrzewającemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ożenisz się bo cie w przyszłości kobieta zdradzi? żart. na rowerze teŻ nie będziesz jeździl bo czasem się przewrócisz? życie jest dla twardych , i dla tych co umieją przyjmować ciosy. jak pomyśle z kim moja żona spała przede mną, ilu ich było, to mnie nawet nie ionteresuje czy teraz tez z kimś się prześpi. co to za róznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Porównujesz zdradę z przewróceniem się na rowerze ? Uważasz, że to tak samo boli ? Tak, jakbym miał jakieś podejrzenia, że konkretna osoba mogłaby to nie ożeniłbym się. Może ciebie nie interesuje żona, ale mnie na pewno interesowałoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc103 A czy panie z zach pomorskiego sa rownież chętne na takie spotkania. A dokładnie skąd jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanabarbera
uniś, napisałam 3 maile i brak odzewu z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc103
Pomorze środkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do: Taki_jeden_964 z wiekiem ci przejdzie. w życiu są chwile, które zmieniają zasady, życie samo też zmienia zasady. rozumiem każdego kto od nich odchodzi. Tylko na początku wszystko jest białe lub czarne, później jest wiele odcieni szarości, a może kolorów...pozdrawiam mysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dokładniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy jest dorosły i wie co robi, nie musisz nas umoralniać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc111122
Osoby zdradzające powinny wiedzieć że osoba która ma być "odskocznią" nie widzi w was zazwyczaj niczego więcej niż łatwego sposobu na zaspokojenie popędu płciowego. I wlasnie o to chodzi....tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×