Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rene31

Szukam Dziewczyny , dziewicy na staly zwiazek misja slub 2016 r

Polecane posty

witam jak w temacie szukam dziewczyny która powaznie mysli o zwiazku nie jakies lelum polelum ktore kreci dupa na prawo i lewo a teraz zamarzyla sie jej milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje wymagania -duży biust powyżej D -mila -rozmowna -szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDziewica
Moje wymagania penis 20cm spelniasz ??dlugosc stosunku 30minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce 2minut !;Dmoze byc i dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 30 min mógłbys chłopie mieć problem z oddechem,karetki nie chca przyjezdzać do byle zawału.:-p;-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>po 30 min mógłbys chłopie mieć problem z oddechem,karetki nie chca przyjezdzać do byle zawału.<<< Gdy miałem 30-stkę, to po siedmiu godzinach takiej "ciężkiej harówki" :P, musiałem wpaść do sąsiada, oddać mu ważne papiery i jego żona, na mój widok, rzeczywiście zadzwoniła na pogotowie :D :D :D. x A co do zawału, to niedawno go przeszedłem i gdy po trzech dobach byłem wreszcie w stanie wstać i podejść otworzyć drzwi do swojego mieszkania, to pan z pogotowia poinformował mnie, że jeżeli mogę już chodzić, to mogę SAM pójść do lekarza pierwszego kontaktu :(. Masz rację, że do byle zawału przyjeżdżać nie chcą :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica szuka meza
a masz choc z pol miliona na koncie i dom? bo jesli nie to ze slubu nici :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie jesteś bogaty to nie masz na co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autor jest prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak spelniam mam 20 cm 16 cm obwodu kochac moge sie caly dzien ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdrowym facetem :) stan zdrowia bardzo dobry mój organizm jest w stanie wytrzymać wysokie ciśnienie jestem bogaty :) ale cicho nie chce sie chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak nie jestes, to na co dziewicy k****arz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba, ze weźmiesz sobie 10 latkę, bo starsze już są pozbawione cnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie głupie wypowiedzi nie wiem skad tacy ludzie sie biora !! jak nie puszczaja sie na prawo to na lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na temat tego co sie lubi to sie nie dyskutuje wiec nie rozumiem po co wypowiadaja sie osoby ktore nie sa zainteresowane no cóz kultura polska rodem z PRLU -Bis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją mam cyce rozmiaru a . Bierzesz mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrazu biore no prosze cie nie jestem desperatem moze na poczatek rozmowa jakas kawa macanki w szafie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az 22 odpowiedzi. O rany tyle dziewic w tym kraju:-) pewnie mają po 100 kilo:-) dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem kiepski w klocki umiem szybko składać klocki czy to drewniane czy plastikowe duplo lego cobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz ze mam maleg chujka ? trzymalas mi / trzymales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak serio o tych klockach to trzeba miec strasznie niski poziom zeby do nieznajomej osoby pisac o sexie żenada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Definicję słowa "żenada" wypełnia w całości :D, temat, który założyłeś :D :D :D. Trzeba być wyjątkowo nieatrakcyjnym, nietowarzyskim i niezbyt rozgarniętym typkiem, by w taki sposób szukać życiowej partnerki :D. Ja myślałem, że przyczepienie komuś do pleców kartki z napisem: "szukam żony, jak szalony" :D :D :D jest chamstwem, a tu widzę, ze jakiś rene sam sobie taki TRANSPARENT nad głową wiesza :D. x Ps. Czy Twój nick rene, pochodzi od sławnego Rene Artua z serialu 'ALLLO'ALLO! ? Bo chyba mało dziewczyn marzy o losie jego żony :D :D :D. Dla wielbicieli serialu, podaję link do bezpłatnego oglądania :) : http://www.dailymotion.com/playlist/x260x5_montypythonpl_allo-allo/1#video=xsek77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio1 skoro pisałeś ze miałeś zawalt tzn ze musisz byc strasznym grubasem pewnie obżerasz starych i nie pracujesz a ja coz pracuje po 12 godzin nie tylko od poniedziałku do piątku ale i w soboty bo inwestora chuj obchodzi ze nie zdarzę twoje zycie twoja bajka moja jest taka ze nie mam czasu wyjsc na miasto czy cos w tym stylu jak narazie :) wiec szukam kogos na stale powaznego i odpowiedzialnego wiernego moze byc z lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rene to łodzieniec imieniem René przybywa do Luizjany francuskiej, gdzie osiedla się w wiosce plemienia Naczezów, spędzając jednak całe dnie sam, wędrując po lasach i rozmyślając. Nakłoniony przez sachema Szaktasa i księdza Suela postanawia opowiedzieć im swoją historię. René, syn francuskiego szlachcica, stracił przy porodzie matkę. Jego ojciec faworyzował jego starszego brata i nie interesował się nim, następnie zaś również zmarł. Jako chłopiec, a następnie młodzieniec, jedyne oparcie René znajdował w starszej siostrze Amelii. Był człowiekiem melancholijnym, nie widział w życiu żadnego sensu, uważał, że każdy ludzki wysiłek i tak niweczy nieuchronna śmierć. Początkowo chciał wstąpić do klasztoru, następnie za lekarstwo na ciągły smutek wziął podróże. I one jednak zmęczyły go, postanowił wówczas wrócić do siostry. Przy Amelii René odzyskuje siły, bliskość siostry napełnia go nieokreśloną, ogromną radością. Po kilku miesiącach kobieta opuszcza go jednak, wysyłając jedynie list, w którym informuje go o zamiarze wstąpienia do zakonu i natychmiastowego – za dyspensą – złożenia ślubów wieczystych. Amelia odmawia mu również spotkania przed ceremonią obłóczyn. Asystując przy ceremonii René słyszy z ust siostry modlitwę o wszelkie dobrodziejstwa boskie dla brata, który nie dzielił jej "występnej miłości". Rozumie wówczas, że kobieta została zakonnicą, by nie popełnić z nim grzechu kazirodztwa. René mdleje, ponownie pragnie zakończyć życie, jednak zmienia zamiary, gdy przypomina sobie, że życzenie siostry było inne. Początkowo spędza cały czas u murów klasztoru, ostatecznie jednak postanawia wyjechać do Ameryki. Tam dowiedział się o śmierci siostry, która pielęgnowała zakonnice-ofiary epidemii, sama zarażając się chorobą. Po zakończonej historii Szaktas płacze nad losem młodzieńca, jednak ksiądz Suel w surowych słowach krytykuje jego postawę: twierdzi, że René zbyt płytko patrzył na świat i to dlatego nie widział sensu swojego życia. Zarzuca mu również, że wynosił się ponad bliźnich i gubił swoją duszę twierdząc, że człowiek jest istotą samowystarczalną, wreszcie, że tracił czas na puste rozpamiętywanie własnych kolei losu. Jego ocenę potwierdza Szaktas, prosząc Renégo, by porzucił swój dotychczasowy indywidualizm. Z ostatnich zdań utworu czytelnik dowiaduje się, że René, podobnie jak Suel i Szaktas, zginął w czasie masakry Naczezów i Francuzów w Luizjanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×