Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam faceta, który jest przystojny i ma długie włosy (do ramiom przynajmniej)

Polecane posty

Gość gość

Otóż chciałabym w przyszłości mężczyznę, który jest -spokojny, opanowany, cierpliwy a przede wszystkim by był opiekuńczy. Moim zdanie mężczyzna który nie posiada tych cech (patrz powyżej) jest tylko "dla pierwszych paru dni zabawy " a nie jako przyszły kochający mąż. Nienawidzę mężczyzn którzy są natarczywi, nachalni i nie mają grosz szacunku do samego do siebie a szczególnie rzecz biorąc do kobiety. Ja jestem bardzo wrażliwą osobą. Jak ktoś mi coś powie (no nie wiem, ale tak jakoś mam) to biorę sobie to do serca. Łatwo jest mnie zranic, szczególnie jeśli mi na czymś zależy albo na kimś. Kocham byc kochana i żyję po to by kochac i dzielic się swoją miłością. Nie jestem desperatką, ale liczę, że w końcu spotkam tego jedynego księcia. Mam już dośc odtrąceń i odrzuceń, zawodu itp. Chce kogoś na stałę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możę być łysy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takiego, ale zaklepany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniekąd rozumiem, ale masz dość odstręczające wymagania. Tzn. uroda i długie włosy. Włosy można zapuścić, nie są cecha trwałą. Są też cechą na którą nie mamy wpływu - czasem łysiejemy. Opisujesz siebie jako wrażliwą osobę, ale szukasz przystojniaczka. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to wrazliwe kobiety maja brac tylko brzydali? Autorka dobrze mysli, wrazliwym mozna byc tez na piekno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem za bardzo jak to ując. Ale włosy jednak mają znaczenie. Mężczyzna w długich włosach, zadbanych(piszę zadbanych bo czasem ktoś się nie myje i ma przetłuszczone) świadczy o tym, że się myje... Ktoś taki zazwyczaj chodzi na koncerty rockowe czy ma szereg zainteresowan związanych z muzyką itp. A z tą przystojnością to nie do końca tak jest, bo lubię mężczyzn, którzy mają parę kilo za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze byc kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZjakoMili
a dodając jeszcze do tego, to musi miec to cos w sobie, wcale nie musi byc przystojny byle by miał to cos w sobie, co mnie w nim pociąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1111
Ja tez szukam ale juz taki sie mną nie zainteresuje, bo mam 33 lata...a jak wiadomo mezczyzn z dlugimi wlosami jest u nas bardzo malo, po drugie są najczesciej bardzo mlodzi 10-25 lat, bo pozniej to juz łysieją.. więc ...ujnia w zbozu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZjakoMIli
kobieta nigdy w życiu! nie jestem bi ani lesbą! Jestem HETERO! I nie akceptuje takich związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie bylo obojetne, ale trafil sie fajny facet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZjakoMili
gość dziś "A to wrazliwe kobiety maja brac tylko brzydali? Autorka dobrze mysli, wrazliwym mozna byc tez na piekno. " Tak jak piszesz, jestem wrażliwa na piękno, ciała, dotyku, głosu, natury ect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rockowy gość
Autorko ile masz lat? Skąd jesteś? Hmm może ja bym pasował do twoich wymagan. Zapuszczam włosy co prawda nie mam do ramion ale jeszcze chwila i bede takie miec, gram na gitarze , słucham rocka i te sprawy tak dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie włosy są niemęskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1111
A ile masz lat, Rockowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1111
X gość dziś Długie włosy są niemęskie X Są bardziej męski, niż te chlopaczki obciachane na metro albo łysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rockowy gość
mam xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rockowy gość
mam 20 lat a ty? W sumie żaden wiek kobiety mi nie przeszkadza , ważna jest chemia , nic porozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1111
X Rockowy gość dziś mam 20 lat a ty? W sumie żaden wiek kobiety mi nie przeszkadza , ważna jest chemia , nic porozumienia X pare postów wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLBY
ja mam krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZjakoMili
podaje gg: 33776883

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1111
A tak na marginesie, to potrzebuje kogos co by mi powiedzial jak wyregulować gitare elektryczną, bo choleres, wydaje mi sie że brzeczy na wyzszych ptrogach - Rockowy pomoglbys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rockowy gość
Fajnie , z dziewczynami z mojego wieku rzadko można porozmawiać na poważniejsze tematy, zawsze bardziej dogadywałem się z kobietami ze starszych roczników :P Nie powiedziałaś skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rockowy gość
Myślę że dałoby się coś zrobić :) Musiałbym najpierw ją zobaczyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZjakoMiligg33776883
pisac na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1111
No czaje.. ja tylko sie zdobylam na to zeby struny wymienic, bo nie chce sobie popierdzielic pręta, i mostka..itd.. mieszkam w centrum PL a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZjakoMili
Rockowy gośc Ja jestem z warszawy. Napisz na gg to wszystko ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1111
moze lepszy bedzie mail, bo nie uzywam gg paulinakov@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rockowy gość
Nie mam gg, a skrzynke mam zawalona , co powiesz na skype? Ps. Jestem powiedzmy że też ze stolicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×