Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam faceta który lubi przełożyć kobietę przez kolano i sprawić jej lanie

Polecane posty

Gość gość

poważnie :) NAPISZCIE JAK BYŚCIE TO ZROBILI jestem ardzo niegrzeczna nie chodzi mi o związek, raczej o spotkania spankingowe ( można podać mail)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysokiszczuply@gmail.com Napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasłonić oczy,związać ręce,pokrzywa pod pachę,lać po cyckach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaalinka
Ja też to uwielbiam, też marzę o takich spotkaniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleję Cię ostro ... sp....ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chciałabym spróbować spankingu od zawsze o tym marzę ale boje się trochę spotkań z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też boję się spotkań z internetu :-( ale tez o tym marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie spełnię Wasze marzenia. Może pomailujemy dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba nie chodzi ci tylko o to, by sprac ci tylek, co? Grzecznych dziewczynek nie bije, ale jak okazesz sie bardzo niegrzeczna suka, to zrobie to z przyjemnoscia. Ale musialabys pokazac ze jestes naprawde bardzo niegrzeczna. Napluje ci do buzi, wsadze gleboko kut@$a chwytajac sie za glowe a ty lapczywie bedziesz go ssala, jesli bedziesz robila to z uwielbieniem wtedy zobacze ze jestes niegrzeczna. Powiem ci ze jestes badzo niegrzeczna i za to spiore ci tylek, ale okaze sie ze ty bedziesz jeszcze bardziej niegrzeczna. Zaczniesz niepytana ssac moj tylek, wkladac palec. Poddam sie temu z wielka ochota, ale znow za kare ze jestes taka nigrzeczna dostaniesz lanie ale tym razem w cip k e... Chwyce za glowe szyje i dostaniesz dodatkowo kuta$em po twarzy. Uwielbiam takie suki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
franco risso rozmijamy się fantazjamii ta twoja to jest brutalizm i nie czujesz mojego klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie chodzilo mi o brutalizm, a o ostry sex sprac tylek, nie znaczy ze doslownie bedziesz skakac z bolu po prostu klapsy, nie za mocne, nie za lekkie, bez wiekszych sladow, lekkie zaczerwienienie a ty o jakich klapsach myslalas? klaps to ma byc klaps a nie mizianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięćdziesiąt twarzy
Ktoś tu widzę szuka Pana Greya. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięćdziesiąt twarzy
Nie patrząc na wątki erotyczne to cała ta trylogia to dość ciekawa książka pod względem psychologicznym, tak nawiasem mówiąc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aruś
Uwierz. Zawsze byłaś grzeczna' więc poprosisz mnie o klapsy wyznając swoje sprośne myśli... email podasz mi Ty Kociaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce dostać lanie od kobiety najlepiej w warszawie chłopak w wieku 19 lat chcę.1998@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam wszystkie chętne dziewczyny (>18) na motywowanie do nauki, pracy, życia sprawdzonymi, tradycyjnymi metodami. W grę wchodzi wyłącznie kulturalne i dyskretne lanie. Szukam spankingowej przyjaciółki a nie kochanki. Moje doświadczenie zapewnia niezapomniane emocje i ekscytującą relacje. Chętnie wprowadzę w cudowny świat spankingu osoby początkujące, niezdecydowane do końca na lanie. GG 8453473, Motywacja_pasem@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×