Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalalalalala

Szukam kogoś kto powróży.

Polecane posty

Gość Natalalalalala

Witam. Czy jest ktoś chętny kto mógłby mi powróżyć? Głównie chodzi mi o to co się wydarzy w moim życiu w najbliższej przyszłości. Wierzę we wróżby, więc proszę podejść do tematu poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalalalala
Naprawdę nie ma tutaj nikogo kto mógłby powróżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń do wrózbity Macieja-ja ci wróżę,że w przeciągu seansu z nim stracisz 3 stówki za jego bełkot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalalalala
Właśnie dlatego szukam kogoś, kto zgodzi powróżyć się za darmo, tutaj na kafe ;-), niestety nie stać mnie na drogie wróżki i tym bardziej napędzane reklamami, a co za tym idzie zapewne, takie wróżby to po prostu bzdury ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obawiam się ,że te wszystkie wrózki i wróżbici to jedna wielka lipa za kasę....a tutaj takich za darmo nie znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalalalala
Mam znajomą, która stawia tarota, ale powiedziała mi kiedyś, że nie powróży mi, bo to się sprawdza... nie chce po części czuć się później odpowiedzialna za to co dzieje się w moim życiu... Prosiłam ją itd, ale powiedziała, że już kiedyś miała taką sytuację, że komuś wywróżyła coś złego a ta osoba miała do niej pretensje, bo faktycznie się to sprawdziło. Dlatego szukam kogoś kto jednak mnie nie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalalalala
Problem w tym, że w obecnej chwili kiepsko u mnie z kasą.. dlatego szukam kogoś za free. Czasami są pasjonaci, którzy dopiero się uczą itd... może jednak ktoś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jeszcze za wcześnie na nich :D spróbuj na forum KROPKA gazeta KROPKA pl Tam też wróżą za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalalalala
Ok, dzięki za info. Może się uda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierz o tym ze kara spotka ciebie za to bo jest grzechem a i tak prawdy sie nie dowiesz bo demony skłamią tych istotnych sprawach i dla tego bóg zabronił w bibli wróżyć jest strona anty tarot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalalalala
Jaka kara? Za to, że stoję na rozdrożu? Chciałabym w końcu dowiedzieć się co wydarzy się niebawem? Od roku moje sprawy stoją w miejscu... Już mam dość tego, że nic się nie wyjaśnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomodl sie,a zostaniesz wysluchana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalalalala
Modlę się codziennie, ale robię bardzo złe rzeczy, w związku z tym wątpię by ktokolwiek, chciał mnie jeszcze wysłuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ciemnota katolicka wyskoczyła z nawracaniem bliźniego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalalalala
Dziwne to życie... cholera jasna... Czasami sobie myślę, że już mam tego wszystkiego dość. Tak mi zależy by dowiedzieć się chociaż troszeczkę co mnie czeka... chociaż żebym wiedziała kto będzie u mojego boku... albo czy moje marzenie się spełni... Gdybym mogła na chwilę przewinąć czas o rok i zobaczyć chociaż minutę z mojego życia, ach jakie to byłoby piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalalalala
Zaczęłam się żalić i temat upadł. Na tym drugim forum, też niestety nikogo nie znalazłam kto powróżyłby mi za darmo... Może jednak tutaj ktoś się znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawa kassandra
Nic się nie zmieni, jeśli ty się nie zmienisz. Potrzebujesz wróżby, żeby dotarło do ciebie, że masz się za siebie wziąć leniuchu jeden? Sama dobrze wiesz, że największy problem to ty i twoje wieczne odkładanie na jutro. Jutro będzie futro, za rok będzie tak samo, jeśli nie ruszysz tyłka. Poza tym niedługo na dobre wsiąkniesz w klimat, w którym tkwisz i będzie sto razy trudniej. Chcesz przegrać życie? Rób to, co dotychczas. Popatrz jaka wróżba:D Może powiesz, że nieprawdziwa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie do końca... bo są sprawy na które nie za bardzo mam wpływ... zapierniczam jak tylko mogę... ale pewna decyzja drugiego człowieka uzależnia całe moje życie i sprawia, że moje życie stanęło pod znakiem zapytania... niestety ja nie mogę nic zrobić, by ten ktoś szybko podjął się działań, ale bez tego ja jestem w kropce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jest Twoje pytanie dokładnie. Podaj też datę urodzenia i imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalalalala
Natalia 09.07.1990 Czy się rozwiodę? Czy będę z mężczyzną którego kocham? Kiedy urodzę drugie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany ;( Szczerze mówiąc, żałuję, że się połasiłam na Twój anons. Rozłożyłam karty i najchętniej zrezygnowałabym. Potrzebuję chwili na ochłonięcie i interpretację:) Od razu tylko, żebyś się nie martwiła, powiem, że Ty jesteś maszyna nie do pokonania i pisane Ci zwycięstwo. Dwa asy (mieczy i pałek) wyciągnęłam dla Ciebie. I w pytaniu o dziecko wyszedł paź monet. Muszę posiedzieć i podumać nad tym. Ale moje pierwsze wrażenie było, że jesteś w ciąży i to jest chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... jestem w ciąży? a to pewne? 2 tygodnie temu skończył mi się okres... A co z życiem z moim obecnym mężem? W takim wypadku będziemy razem? Czy mimo wszystko się rozstaniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalalalala
ten post: "... jestem w ciąży? a to pewne? 2 tygodnie temu skończył mi się okres... A co z życiem z moim obecnym mężem? W takim wypadku będziemy razem? Czy mimo wszystko się rozstaniemy? " to oczywiście mój;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalalalala
A i jeszcze jedno, dlaczego chciałabyś zrezygnować z wróżenia dla mnie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j, jak chcesz wrozby to plac zulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ mnóstwo negatywnej energii spłynęło na mnie z tych kart. Głowa mnie rozbolała. Twoja przeszłość ( która trwa) - VIII mieczy. Znajdujesz się w opresji, ale tylko pozornie sytuacja jest bez wyjścia. Nie chcesz zaakceptować pewnych rozwiązań, a to konieczne by ruszyć z miejsca. Byłaś ( i jeszcze przez jakiś czas będziesz ) adresatką 'kontrowersyjnych' opinii. Powtarzam, jest wyjście z sytuacji, ale wymaga podjęcia działań, o których myślisz bardzo niechętnie. Czy rozwiedziesz się - III miecze- zapowiedź bólu, konfliktu. Okoliczności są wyjątkowo dla Ciebie nieprzyjazne, szykuje się (już wybuchł)skandal. Rozwód jest bardzo prawdopodobny i to taki z ciąganiem się po sądach. Zwiastuje to odwrócony rycerz monet. Czy będziesz z ukochanym-X monet-uporządkuj sprawy prywatne. Ta karta symbolizuje rozbity dom/nieobecność mężczyzny (męża prawdopodobnie). Wszystko stoi na głowie. Nie mogę przebrnąć przez ten rozkład. Karty wskazują, że Ty wyjdziesz z sytuacji cało i wkrótce rozpocznie się szczęśliwy okres w Twym życiu, ale coś mi się wydaje, że musisz uwzględnić argumenty męża. On nie zechce ustąpić. Przepraszam, ale dalszej interpretacji się nie podejmuję. Jestem za cienka na taki kaliber jak Ty;) Dopiero się uczę czytać karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge i ja?Paulina26.12.1988 kiedy spotkam moja druga połówkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalapie sie:)? Proste pytanie - co widać jeśli chodzi o pracę w przyszłości? Karolina 28.10 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×