Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam miejsc gdzie mogłabym poznać ludzi z innych krajów

Polecane posty

Gość gość

Płeć obojętna, chodzi mi po prosto, aby móc pokorespondować, podszkolić język, może się zaprzyjaźnić. Chciałabym poznać szczególnie osoby z krajów pobliskich, czyli Czech, Słowacji, Niemiec i Ukrainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję jechać do Czech, Słowacji, Niemiec i Ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywam tam od czasu do czasu (poza Niemcami), ale na razie nie udało mi się nikogo poznać. Wolałabym najpierw zresztą popisać przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu tez bywaja obcokrajowcy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, skoro się nie odzywają? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha :) A pierwszy wpis to myslisz, że od kogo? :P Jestem obcokrajowcem. Ale ciiii bo się wyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, zaintrygowałeś mnie! Zdradź chociaż czy jesteś bardziej z południa, czy północy, czy też ze wschodu, czy zachodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z północy. Jeden z moich rodziców pochodzi z Polski, natomiast drugi z Norwegii :) Dlatego też jestem taki trochę rozerwany pomiedzy te dwa światy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi super. Norwegia też mi się bardzo podoba. Czy odziedziczyłeś może urodę po skandynawskich przodkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie najdziwniejsze jest to, że ludzie nie biorą mnie ani za jednego, ani za drugiego :/ Zazwyczaj osoby, które pytają skąd jestem najczęściej strzelają we francję... Może coś w tym jest :) Francja jest krajem w którym jestem zakochany od wielu lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie za to często biorą za Rosjankę, a wszystko przez wschodni akcent w głosie i urodę. ;P Tymczasem moja rodzina nie pochodzi stamtąd, tylko z Małopolski, z okolic Krakowa. Jeśli chodzi o Francję, nigdy nie miałam okazji jej odwiedzić, ale podoba mi się tamtejszy język i chyba zacznę się go kiedyś uczyć. ;) Na razie jednak najbardziej zakochana jestem w Rumunii i Czechach. Rozważam nawet kiedyś przeniesienie się do któregoś z tych krajów na jakiś czas, bo nudzi mnie już życie w Polsce. Mam naturę podróżniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, Lanser. :) Zaraz się zapoznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh :) Oj ja też... jest tyle pięknych miejsc na świecie. Wbrew pozorom zgodzę się, że i Czechy czy Rumunia posiadają wiele ciekawych zakontków. Ja i tak przynajmnie raz do roku odwiedzam Francuskie miasteczka, lub okolice lazurowego wybżerza :) Uciekam spać więc dobranoc ;) Jutro zajrzę do tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×