Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowany Pan

Szukam Moniki bardzo błagam o pomoc

Polecane posty

Gość zdesperowany Pan

chyba tak miała na imię Pani przewodnik! Nie znam nazwiska, zgubiłem numer. Kto zna Panią przewodnik Monikę z Fromborka?? Gdzie jej szukać? Potrzebuje do niej kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
a nie prościej zadzwonić (napisać ) do Fromborka do agencji turystycznej ,lub poszperać w spisie przewodników ? Ilu ich tam będzie 20 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany Pan
nie ma w necie o niej nic, nie ma tam agencji turystycznej. a może kogoś z Was oprowadzała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany Pan
Pierwszy raz w życiu widziałem tak mądrą i piękną kobietę. I zjebałem, nie mam tego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może prędzej na forach regionalnych... lub chociaż związanych z jej pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam na mojej stronie Przewodnika po Warszawie, Nazywam się Paweł Szczerkowski, jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim po Warszawie, członkiem Warszawskiego Oddziału Przewodników PTTK. Współpracuję zarówno z największymi biurami podróży, jak i oprowadzam bezpośrednio. Nie jestem typowym przewodnikiem warszawskim, z historią rodową sięgającą kilku pokoleń warszawiaków wstecz, odwiecznie pałającym miłością do naszej stolicy. Urodziłem się w Żyrardowie, do Warszawy przyjechałem na studia i… nie polubiłem jej. Wydała mi się nieprzyjazna i chaotyczna. Minęło trochę czasu, nim to miasto zaczęło mnie fascynować. Studiowałem stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim i karierę zawodową zacząłem jako dziennikarz. Przez kilka lat pracowałem w dziale zagranicznym „Gazety Wyborczej”, jeżdżąc po świecie i poznając inne stolice. http://www.warszawa-przewodnik.com.pl/o-mnie. html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×