Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam NAPRAWDĘ dobrego okulisty w okolicach Krakowa nietypowy problem

Polecane posty

Gość gość

mógłby ktoś poradzić jakiegoś dobrego fachowca? od kilku miesięcy wypadają mi rzęsy- obecnie nie mam ich w ogóle. Te, które odrastają- wypadają ponownie. Nikt nie umie mi poradzić co mam robić, jak to leczyć. Byłam już u dermatologa, okulisty, robiłam badania na nużeńce i dalej nic nie wyszło. Bolą mnie powieki i straciłam wszystkie rzęsy. Nie dość, że wygląda to okropnie to jeszcze boli. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym okulistą jest dr Cory Yanga. Przyjmuje w Medicinie. Znakomity okulista i sympatyczny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cory Yang. Sorry za pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję :) co prawda umówiłam się już w jednym centrum okulistycznym ale muszę się dowiedzieć o innych opcjach bo to już jest nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzonego w Chorzowie, jest naprawde swietny, od dłuższego czasu jestem zmuszona przepywac pod stala opieka wiec bardzo się ciesze ze trafilam na takiego profesjonalnego lekarza. Wiecej informacji możesz znaleźć na stronce http://gzmedica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale okulista?ja bym dermatologa radziła,a na głowie włosy ci nie wypadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Ja totalnie polecam Doktora Hanarza z Oko Akcent. Bardzo dobry specjalista. Długo szukałam dobrego specjalisty w Krakowie, ale teraz z ręką na sercu mogę każdemu polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×