Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam pani do sprzatania Poznań

Polecane posty

Gość gość

nie za bardzo wiem, jak sie za to zabrac. gdzie dac ogloszenie? i jaka stawka za mieszkanie dwupokojowe 35m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie co myslicie o Paniach do sprzatania sama od dluzszego czasu sie nad tym zastanawiam nie boicie wpuszczac obcuch do domu ja mam zawsze lekkie obawy. Jakie macie dowstadczenia z nimi opiszcie i pomozcie bo nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze popytaj wsrod znajomych lub sasiadow , w pracy , moze ktos ma taka osobe i moze ja tobie polecic. wez pod uwage tez to ze ktos kto dobrze wykonuje swoja prace nawet jesli jest to tylko sprzatanie a do tego jest uczciwy ma swoja cene ale chyba lepiej dobrze zaplacic i czuc sie komfortowo niz isc na tanizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to znaczy, ze ma swoja cene? mysle, ze srednio posprzatanie mojego mieszkania zajmuje 2h. ile powinnam za to zaplacic? myslalam o 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z firmy http://beautifulspace.pl od ponad 6 miesięcy i cały czas sprząta u mnie ta sama kobieta i ja jej ufam. Na początku nie ufałam i bałam się, że coś ukradnie i w ogóle, że będzie grzebać w prywatnych rzeczach, ale jakoś się przemogłam. Wszystko to trafić na dobrego, uczciwego pracownika, a nie łatwo go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila

Ja korzystam z Seti-maszyny z Poznania, dobrze znają się na swojej pracy, wszystko jest dokładnie wysprzątane, polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×