Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Notoryczna Ryzykantka

Szukam przewodnika P

Polecane posty

Gość Notoryczna Ryzykantka

Szukam jakiegoś miłego Pana.... z Wrocławia... najchętniej żonatego :))) który ma ochotę pokazać mi uroki tego pięknego miasta. Przeprowadziłam się niedawno, nikogo nie znam i czasem jest mi smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Notoryczna Ryzykantka
No chyba tak :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa raz dwa
spytam mojego męża a co chcesz zwiedzać ? Muzea czy motele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Notoryczna Ryzykantka
Właściwie to jestem ciekawa wszystkiego :) A fajny ten Twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa raz dwa
moim zdaniem fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam na mojej stronie Przewodnika po Warszawie, Nazywam się Paweł Szczerkowski, jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim po Warszawie, członkiem Warszawskiego Oddziału Przewodników PTTK. Współpracuję zarówno z największymi biurami podróży, jak i oprowadzam bezpośrednio. Nie jestem typowym przewodnikiem warszawskim, z historią rodową sięgającą kilku pokoleń warszawiaków wstecz, odwiecznie pałającym miłością do naszej stolicy. Urodziłem się w Żyrardowie, do Warszawy przyjechałem na studia i… nie polubiłem jej. Wydała mi się nieprzyjazna i chaotyczna. Minęło trochę czasu, nim to miasto zaczęło mnie fascynować. Studiowałem stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim i karierę zawodową zacząłem jako dziennikarz. Przez kilka lat pracowałem w dziale zagranicznym „Gazety Wyborczej”, jeżdżąc po świecie i poznając inne stolice. http://www.warszawa-przewodnik.com.pl/o-mnie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×