Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulkaaaa*

Szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość ulkaaaa*

Na kobietach bardzo się zawiodłam, chciałabym znaleźć przyjaciela, mężczyznę z ktorym mogłabym popisać.Jestem w związku, ale czasem lepiej porozmawiać z kimś zupełnie obcym. Chciałabym bardzo mieć takiego wirtualnego przyjaciela. Mam 30 lat. Czy to w ogole możliwe aby znaleźć kogoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaa*
Nikt się nie wypowie, myślicie, ze to niemozliwe, aby kogos takiego tu spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx22xx
Tu to raczej nie znajdziesz, najwyżej do bzykania, ale chyba nie o to ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaa*
Na portalach randkowych nie będę szukać, bo ja nie szukam faceta na randkę. Zresztą jestem w zwiazku,o czym wspomniałam. Potrzebuje po prostu porozmawiać z kimś, a przed obcym łatwiej sie otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaa*
Napisałam do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk1111
tez szukam takiej osoby wiec daj znac na meila romantyk8181@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze mna raczej nie bedziesz
chciala gadac bo mam 20 lat :P, ale znjadziesz tun kogos do szczerej rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaa*
Mylisz się dominiku, wszystkich mierzysz swoja miarą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsfddsdfdsddc
Nie słuchaj dominika bo to przygłup jest. Wszyscy go tu znają. Odnośnie tematu, to musisz wiedzieć, że raczej nikt nie będzie marnował czasu na pogaduszki z tobą gdy jesteś zajęta. To nie ma sensu chyba że komuś by się nudziło to być może popisał by z tobą a tak, to szkoda czasu po prostu skoro nic prócz gadania, pisania dalej nie wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaa*
Ale mi właśnie o to chodzi, aby znaleźć przyjaciela, nie kochanka, nie jestem zainteresowana np. spotkaniami. Potrzebuje anonimowej rozmowy. Myślałam,mze znajdzie sie jakis facet ktory ma taka sama potrzebę. Ktos tam sie do mnie odezwał, a czy coś z tego wyniknie, nie wiem, nie robie sobie wielkich nadziei, zobaczymy. Gdyby ktoś był zainteresowany to prosze o podanie maila, zagladam tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicki sen po pracy
ale po co Ci wirtualny kochanek skoro jestes w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsfddsdfdsddc
Spoko. Może ktoś się odezwie. Tylko akurat nie rozumiem kobiet. Dlaczego wam tak zależy na wygadaniu się. Przecież to nic nie daje. Sam jestem w związku i też nie jest tak, jakbym chciał, ale nigdy nie odczuwałem potrzeby wygadania się bo to przecież nic nie zmieni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaa*
Nie szukam wirtualnego kochanka. Mi rozmowa dużo daje, od czasu do czasu bardzo tego potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbox
no jak to gadanie nic nie daje, gadanie do lozka prowadzi, no nie?, do romansu a one tego chca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorol
jesli kobieta zaprzecza to znaczy ze ma na mysli wielkie takkk:), ale nie przejmuj sie nie jestes jedyna ktora szuka kochanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaa*
Taaa, tak to sobie właśnie wymyśliłam, pogadam, pogadam, a potem myk do łożka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsfddsdfdsddc
Pewnie o problemach w związku... czuje się niekochana, zaniedbywana, uczucia wygasają itp.. zgadłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowicki sen po pracy
od gadania sie zaczyna, pozniej sie zafascynujesz ta osoba, i bedziesz miala watpliwosci czy faktycznie w dobrym zwiazku jestes, a pozniej zaczniesz analizowac cechy faceta z ktorym jestes, a cechy wirtualnego "kolegi" i okaze sie ze wirtualny "kolega" bylby lepszy, oczywiscie jesli wirtualny "kolega" nie bedzie odpowiednio materialnie ustawiony, lub bedzie mial swoje idealy to z zalem wrocisz pod skrzydelka ukochanego faceta..............taka jest prawda, a wybor nalezy do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaa*
O rany co za ludzie, wszystko wam sie z sexem kojarzy? Chcę rozmawiać m.in. o moim zwiazku, dlatego z facetem. Po drugie dlatego z facetem, ze na kobietach sie zawiodłam:-) Ostatnio do znajomej napisał obcy facet, miał problem i ja namierzył, bo cos sie wypowiadała w temacie.Nie wiem o co chodziło, ale ponoć problem wielki, i co on tez kochanki szukał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsfddsdfdsddc
Spieprzaj z tymi wróżbami oszustko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsfddsdfdsddc
od gadania sie zaczyna, pozniej sie zafascynujesz ta osoba, i bedziesz miala watpliwosci czy faktycznie w dobrym zwiazku jestes, a pozniej zaczniesz analizowac cechy faceta z ktorym jestes, a cechy wirtualnego "kolegi" i okaze sie ze wirtualny "kolega" bylby lepszy, oczywiscie jesli wirtualny "kolega" nie bedzie odpowiednio materialnie ustawiony, lub bedzie mial swoje idealy to z zalem wrocisz pod skrzydelka ukochanego faceta..............taka jest prawda, a wybor nalezy do Ciebie. --- często, aż nazbyt często taki jest właśnie scenariusz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaa*
Wiesz coś na ten temat?Ja nie mam internetowych znajomosci, kiedyś miałam koleżanke, ale juz od dawna nie mamy kontaktu. Pomyślałam poprostu, ze komus obcemu powiem to, czego nie moge powiedzieć komus znajomemu, bo będzie mi wszystko jedno co sobie o mnie pomyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaa*
Do Anieli sam sobie pisz, jak wierzysz w takie cuda ;-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×