Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Szukam przystojnego i inteligentnego mężczyzny

Polecane posty

Gość Zaklinacz koniów
Mozesz mi umilic czas po tym, jak ugotujesz mi dobra kolacje i zrobisz swiece. Zainteresowana? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrny Duch
Mogę przygotować przepyszną kolację , potem możemy ją zjeść w miłym towarzystwie. A po kolacji sama wesz, świeczka może powędrować w najskytszy punkt Twojego ciałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fikusna szybka decyzja! Bo znajde inna desperatke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaklinacz koniów
To wyzej to ja, zaklinacz koniow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrny Duch
Tym lepiej fikuśna, świeczki pozostaną. Romantyczna aura wokoło nas, a w zanadrzu znajdzie się coś wiele lepszego (już się domyślam jak twoja wyobraźnia teraz pracuje :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jesteś Duchem a z duchem ciężko o doznania cielesne, dlatego pozostajesz w sferze mojej wyobraźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaklinacz koniów
Fiku nie zgrywaj niedostepnej, wiem ze mnie pragniesz:-) Bleblak czekaj w kolejce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znakomita konserwe miesna, a pozniej wiadomo, gacie w dol:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrny Duch
fikuśna a słyszałaś o duchach , które mogą się zmaterializować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrny Duch
Myślę, że będziesz w pełni zadowolona. Duch przenika twoje myśli i wie co dla Ciebie będzie dobre :) Może oszczędzę pikantne szczegóły by nie wyjść na fantastę, choć finezji i pomysłowości mi nie brak :D Jak bardzo jesteś otwarta na nowe doświadczenia? Pamiętaj, że nieposkromiona chęć zdobywania nowych doswiadczeń stworzyła nie jednego geniusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaklinacz koniów
Fikusna pamietaj, ze ja mam konserwe:-D♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę przygotować dobrą kolację, ale bez świec. Wszystkie związki jakie znam zaczynające się od ,,świec'' kończyły się wspólnym oglądaniem seriali. ;) Jak słyszę ,,kolacja przy świecach'' to myślę od razu: niezrównoważona histeryczka, bez wyobraźni, kiepska w łóżku. ;) Prawdziwe kobiety, na całe szczęście, na taką scenografię reagują dzisiaj śmiechem i wyrazami politowania. Nie wiem czego się naoglądałaś i naczytałaś, ale kolacja przy świecach i atmosfera erotyzmu to jest sprzeczność sama w sobie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy okazji opowiem anegdotę. Moi bliscy znajomi byli przez 6 lat w związku i stwarzali wrażenie zakochanej wzajemnie pary, co sami jeszcze lubili podkreślać opowiadając właśnie o wieczorach i kąpielach przy świecach, masażach olejkami itd. Od jakiegoś czasu nie są już razem, a ja od niej, kiedy była pijana, dowiedziałem się niedawno, że przez 6 lat spędzonych z tym facetem nie miała ani jednego orgazmu. Jedna noc ze mną bez ,,świeczek'' i miała trzy. ;) Ale OK, niektóre kobiety potrafią zrozumieć, że można się obyć bez ,,świeczek'' dopiero po trzydziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@fiku mikuuu dziś ,,Gościu, nie o świece chodzi a o romantyczny nastrój i wyjątkowość chwili'' ,,Romantyczny nastrój'' to masz w telewizorze. Po co ci w ogóle facet? ')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To topik żałosnej desperatki, więc potraktujmy temat z przymrużeniem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zwiazku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie kobiety i uczcie się od autorki jak się powinna zachowywać kobieta żeby być całkowicie niezdolną do znalezienia jakiegokolwiek faceta. fiku miku w tej kategorii jesteś nr 1 - idealny ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś ,,To topik żałosnej desperatki, więc potraktujmy temat z przymrużeniem oka'' Niby wszyscy to wiemy, ale mało to takich i to nawet ładnych desperatek w realu? ;) Którym się wydaje, że podpalenie paru knotów to już szczyt zręczności u faceta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, a co w zamian dostanę? Czyżby piękną oraz inteligentą kobietę, która zrobi mi masaż ciała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×