Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
FajnaAnka

Szukanie pracy

Polecane posty

Kochani Mam problem. Szukam pracy. Wyłącznie przez internet, ogłoszenia w prasie czy jak wiszą na przykład w oknie sklepu. Nie potrafię się przemóc i chodzić po firmach i zostawiać CV choć oni nikogo nie szukają. Dla mnie to upokarzające. Wstydzę się tego. Jest mi wstyd, że nie mam pracy i muszę jak ten żebrak chodzić z kartką i się pytać. Pierwszą prace udało się się dostać przez ogłoszenie internetowe. Musiałam zrezygnować ze względu na dziecko. Czy wy też tak macie czasami gdy szukacie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawiania osobiście CV w firmach, które nie szukają pracowników nic nie daje. Od razu takie CV ląduje w śmietniku. Tylko przez ogłoszenia i znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sie wstydze lazic jak jakas sierota a potem wszyscy wokol mysla ze sie nie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania70
Nie przejmuj się, bardzo często szefowie w biurach przyjmują te panie, które przychodzą osobiście szukać, bo wiedzą, że są zdesperowane, a jak są zdesperowane, to są gotowe na wszystko. Najczęściej właśnie kobiety, które tak znalazły pracę są molestowane i wykorzystywane seksualnie, a nawet GWAŁCONE!!! Dlatego nigdy nie wolno w CV umieszczać zdjęcia!!!!!! Rozumiem Cię, ja też nie lubię szukać tak pracy, na szczęście mam bogatego męża i mogę leżeć i pachnieć <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam za odpowiedź, bo już myślałam, że ze mną jest coś nie tak. Przez znajomych też szukam pracy. Ale to ludzie, których znam to się nie krępuje powiedzieć.: "Szukam pracy, jakbyś coś wiedział/a to daj znać". Nie mam wygórowanych żądań. Nawet sprzątanie bym wzięła. Byle praca uczciwa i płatna. Mania70 cieszę się, że ci się dobrze wiedzie w życiu. Aby tobie lżej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania70
Nie tak na prawdę to jetem...k*u*r*w*ą...na telefon ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania70 to też zawód. Skoro to lubisz.... Gościu Górny Śląsk. Największym "problemem" jest moje dziecko. Bo nie mogę brać pracy od rana do wieczora. Mąż kierowca wiecznie w trasie. A jak mam oddać opiekunce to co zarobię, to co za sens iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego trzeba dobrze życ z ludźmi i wtedy ktos gdzies cie na pewno poleci ja zawsze chodziłam na imprezy, poznawała ludzi, utrzymywałam kontakt i tak jedna poleciła mnie drugiej koleżance kiedyś do pracy w biurze tylko dobre kontakty pozwalają dobrze żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Idę jutro na spotkanie w sprawie pracy i w ogóle zobaczyć czy mi praca się spodoba. Trzymajcie kciuki za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka prace znalazlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za oferta? ps mąż kierowca to kolo 6 tyś powinien miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak nie moja bajka taka praca. Za ciężka, i podobno pensja nie zawsze na czas i nie w całości. Ech co za życie.... Załamać się idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak można znaleźć pracę taką, żeby w domu pracować przez internet? Ale bez durnego klikania reklam, bo to porażka - sprawdzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30majkaa
Przez sieć to jest mnóstwo możliwości, tylko pytanie czy jesteś w czymś specjalistą, czy raczej np. studentem, albo właścicielem bloga poczytnego i chciałbyś sobie dorobić. O różnych formach zarabiania na blogu możesz poczytać w bazie wiedzy whitepress.pl - ciekawe rzeczy można się dowiedzieć, no i przekuć je w czysty zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałaś pracę a zachciało Ci się bachora. nie szanujesz tego co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ładna jesteś to może Cię któryś z szefów zatrudni z przyjemnoscią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poszukaj przez agencję pracy? Oni mają tylko aktualne oferty i bardzo dużo tych ofert. Ja obecnie jestem zatrudniona przez tą agencję http://www.mg-solutions.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjaholko
hm wiesz co, skoro masz dziecko, może poszukasz pracy zdalnej? Jakie są Twoje umiejętności? Może znasz język, umiesz pisać, albo dobrze analizujesz? Jest dużo możliwości, a dla mam praca w domu to idealne rozwiązanie. Sama tak robilam przez pierwsze lata po urodzeniu synka. Tylko ze ja akurat jestem grafikiem, wiec bylo mi latwiej. Może sprawdzisz tutaj? https://lepszapraca.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie współczuję, to bardzo wkurzające brak pracy, zwłaszcza no, że życie kosztuje. Ja swoją wymarzoną pracę znalazłam po długich poszukiwaniach i po tym jak miałam wyróżniające się CV, takie zrobiłam w fajnym kreatorze, https://szybkiecv.pl/ bardzo fajny program to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest sporo takich kreatorów dostępnych zupełnie za darmo. Ja akurat z tego https://list-motywacyjny.pl/kreator-cv/ skorzystałam przy szukaniu pracy. Kreator to gwarancja, że wszystko jest Ok z naszym CV pod względem formalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posper

Już było. EuroKadra, szukajcie zatrudnienia przez agencję pracy, bo coś znajdzie się dla każdego. A na jakich warunkach? To trudno powiedzieć. Moment jest taki, że etat znajdzie się dla każdego, a warunki pod tym względem są tylko lepsze.

I przede wszystkim - agencja pozwala znaleźć pracę tam, gdzie po prostu bezpośrednio nie zatrudniają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

za pare lat moze znajdziesz prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja szukając pracy zgłosiłam się do Personis, znają się na rzeczy i na pewno Ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×