Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szumy Uszne

Polecane posty

Gość gość

Cześć, zaczne od sedna sprawy. Pod koniec wakacji wystąpiły u mnie szumy uszne. Nie wiem z jakich powodów, udałem się tydzień temu do lekarza, Wsadził mi jakieś urządzenie do ucha i słyszałem rózne piski z niego. Stwierdził że ucho jest uszkodzone ale nie trwale, i że trzeba przeczekać i przypisał mi lek Bilobil. Przyjmuje te leki i jak na razie nie ma żadnego rezultatu. Czy rzeczywiście owe szumy da się wyleczyć? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szumy to ciężki temat. Jeśli same nie ustąpią to licz się niestety z tym, że walka jest żmudna i nie zawsze przynosi rezultaty. Niestety trudno stwierdzić skąd one się biorą, bo przyczyn może być wiele: stres, anemia, uszkodzenie słuchu, problemy z zębami, przytkane trąbki słuchowe, zapalenie ucha itd. Pozostaje ci tylko obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę to smutne, ponieważ mam dopiero 15 lat i jeśli mam źyć z tym do końca to mi się nie uśmiecha. Lekarz powiedział że to da się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest domeną tylko staruszków. W każdym wieku może się to pojawić i z różnych powodów. Na razie poczekaj. Da się do tego przyzwyczaić. Trzeba wykluczyć też różne "stany chorobowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×