Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pannatunia

Szybka dieta

Polecane posty

Szukam szybkiej diety \"cud\", tzn nie dłuższej niż 5 dni pozwalającej zrzucić 5 kilo!!! Bo juz kurde nie mam siły na dłuższe diety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz schudnąć 1 kg dziennie. Dieta trwa tydzień: w ciągu jednego dnia zjadasz 1kg ziemniaków ugotowanych w łupinach, dzielisz na kilka posiłków jak Ci wygodnie i tylko te pyreczki;) Kiedyś zastosoawłam i rzeczywiście w jeden dzień ubywało mi 1kg. Pij herbatkę zieloną i wodę mineralną niegazowaną. pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neit
trudno uwierzyć, bo 10 jajek to 1000 kcal, a na diecie 1000 kcal chudnie sie 1 kg tygodniowo a nie 5,5 kg. Wiec albo cos krecisz, albo musiałaś byc gruba jak baleron i na codzień zjadać conajmniej 5000 kcal... innego rozwiazania nie widze sory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivi21
Neiti ma racje ! dlatego schudła ze nie ograniczała tłuszczu tak jak w diecie 1000kcl Tylko jadła samo białko które spala tłuszcz 2x szybciej Dlatego dieta Białkowa jest najlepsza Ja jestem na niej od 4 dni i schudłam 3 kg Jem przedewszystkim gotowane mięsko z kurczaka, białka jajek, jogurty naturalne, kefiry, biały ser, rybki(tuńczyk) , pije mleko O% + warzywa i owoce ( w małych ilościach) Do tego jeżdze na rowerze ok 1h i ćwicze brzuszki ok 150. Dotej pory miałam problem ze zrzuceniem kg dopiero ta dieta coś pomogła Mój cel to jeszcze 7 kg trzymam sie dzielnie powodzenia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja
najskuteczniejsze i najzdrowsze jest jedzenie wszystkiego, tylko w mniejszych ilościach... wierz mi ze te jednostronne diety mimo ze wydają się skuteczne rozregulowują metabolizm do tego stopnia, ze w rezultacie nic nie jedząc wogóle się nie chudnie, poza tym niedostarczanie organizmowi jakichś składników w wyniku jednostajnej diety powoduje te ataki głodu i obżarstwa, które dotykają odchudzających się .... ludzie sport!!!! ruszcie dupy sprzed kompów i poćwiczcie troche, zamiast siedzieć i wymyślać coraz to nowe dyrdymały... przecież to czytają dzieci i nastolatki, zajrzyjcie sobie na topik dla nastolatek, przeciaż one o niczym innym nie mówią jak tylko o dietach, kto to widział, zeby 14 latka stosowała dietę 100-300 kcal.... boshe ten świat stoi na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasada jest jedna
jak coś szybko spadnie to i szybko wróci,...... szkoda zdrowia na te cudowne diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasada jest jedna
jak coś szybko spadnie to i szybko wróci,...... szkoda zdrowia na te cudowne diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivi21
Wiesz ,każdy ma inny organizm ja bedac na diecie 1000 kcl + ruch (2 miesiące) utrzymałam tylko swoją wage, a nic nie shcudłam wiec wiem ,ze musze ograniczyć pewne produkty i stosowac te, które pozwola mi schudnac, a nie katować się kolejene miesiacę co i tak w moim przypadku nie da żadnego efektu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.u.m.a.
Dokładnie zgadzam się z przedmówczynią Ja normalnie zjadam ~1000kcal i to jest normalne odżywianie dla mnie Dieta 1000kcal nie dla każdej wagi jest dobra - jeśli ktoś jest w miarę szczupły i chce tylko coś tam poprawić/zrzucic - to żadna dieta imho :) W moim przypadku 500-600kcal jest ok Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka777
a jak sie je duzo bialka i cwiczy to idzie w miesnie?to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuteczność szybkich diet jest niestety krótkotrwała. Ale ja też chciałabym schudnąć szybko i dużo. Po wielu podchodach udało mi się przebrnąc przez dietę trzynastodniową (zwaną też kopenhaską). Efekt - 3kg w dół. To trochę mało, ale nie miałam też dużej nadwagi. Teraz waże 60 kg przy 165cm wzrostu. Teraz jestem w trakcie diety 3 x 3 czyli 3kg w 3 dni. Dziś ostatni dzień, więc zważę się jutro rano i zobaczymy, ale na pewno 3 kg mi nie ubyło - nie ma cudów. Dla zainteresowanych podaję jadłospis na te trzy dni - kazdego dnia jemy to samo: g. 8.00 - 10 dag białego chudego sera g. 10.00 - 2 jajka na twardo g. 12.00 - 2 parówki lub 10 dag wędliny g. 14.00 - szklanka soku pomidorowego g. 16.00 - 2 jabłka g. 18.00 - kefir lub jogurt Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuteczność szybkich diet jest niestety krótkotrwała. Ale ja też chciałabym schudnąć szybko i dużo. Po wielu podchodach udało mi się przebrnąc przez dietę trzynastodniową (zwaną też kopenhaską). Efekt - 3kg w dół. To trochę mało, ale nie miałam też dużej nadwagi. Teraz waże 60 kg przy 165cm wzrostu. Teraz jestem w trakcie diety 3 x 3 czyli 3kg w 3 dni. Dziś ostatni dzień, więc zważę się jutro rano i zobaczymy, ale na pewno 3 kg mi nie ubyło - nie ma cudów. Dla zainteresowanych podaję jadłospis na te trzy dni - kazdego dnia jemy to samo: g. 8.00 - 10 dag białego chudego sera g. 10.00 - 2 jajka na twardo g. 12.00 - 2 parówki lub 10 dag wędliny g. 14.00 - szklanka soku pomidorowego g. 16.00 - 2 jabłka g. 18.00 - kefir lub jogurt Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuteczność szybkich diet jest niestety krótkotrwała. Ale ja też chciałabym schudnąć szybko i dużo. Po wielu podchodach udało mi się przebrnąc przez dietę trzynastodniową (zwaną też kopenhaską). Efekt - 3kg w dół. To trochę mało, ale nie miałam też dużej nadwagi. Teraz waże 60 kg przy 165cm wzrostu. Teraz jestem w trakcie diety 3 x 3 czyli 3kg w 3 dni. Dziś ostatni dzień, więc zważę się jutro rano i zobaczymy, ale na pewno 3 kg mi nie ubyło - nie ma cudów. Dla zainteresowanych podaję jadłospis na te trzy dni - kazdego dnia jemy to samo: g. 8.00 - 10 dag białego chudego sera g. 10.00 - 2 jajka na twardo g. 12.00 - 2 parówki lub 10 dag wędliny g. 14.00 - szklanka soku pomidorowego g. 16.00 - 2 jabłka g. 18.00 - kefir lub jogurt Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taśka....
Dieta która daje naprawdę dobre efekty (średnia utrata masy ciała w ciągu tygodnia to 2,5kg do3.kg.Nalerzy jeść warzywa jak marchewki kalafiory rzodkiewka pomidory nie słodkie jabłka-bez ograniczeń ok 1,5 l wody mineralnej .Bardzo ważne jest by wcale nie jeść : pieczywa ,słodyczy ,nabiału,słodkich owoców, alkoholu , papierosów i mięsa .Najtrudniejsze są pierwsze trzy dni.Potem organizm się oczyszcza i wracają sily witalne .Podczas diety nie czuje się głodu i nie występuje efekt jojo (po zakończeniu diety należy przyzwyczaić organizm do danych produktów w małych ilościach).Efekt chudnięcia czuje się już po pierwszych dniach. Dietę należy stosować nie dłużej niż 6 tygodnii jeśli po zakończeniu mamy jeszcze nadwagę należy zrobić 2 tygodnie przerwy (bez obiadania się)Myślę ,że warto jest sprawdzona bezpieczna . POZDRAWIAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataplum
wszystkie diety są do bani - nie warto się męczyć - lepiej ruszyć dupę sprzed kompa i spalić sadło uprawiając sport (najlepiej aeroby) a nie głodzić się... żal mi tych którzy są na diecie 1000 kcal... ja bym umarła z głodu jak policzyłam kalorie to wyszło że na samo sniadanie zjadam około 1000 kcal :-) raz się żyje, po co sobie odmawiac przyjemności jedzenia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neit
Ani nie byłam taka strasznie gruba, ani się wcześniej nie obrzerałam. Nigdy nie jem więcej niż 2000 kcal i do tego regularnie ćwiczę. To dieta typowo białkowa i jeśli ktoś ma białkowy typ metabolizmu, to z pewnością schudnie, gorzej z takimi co jak moja szwagierka od białka tyją, a na węglowodanach im waga spada. Ja zawsze na białku lecę w dół i gdybym jak idiotka nie dawała się namawiać na słodycze (cóż słaba wola) to już bym była sucha jak mumia,. A tłuszcz racja że się przydaje. Po pierwsze nie ma się takich strasznych zaparć, a po drugie zawsze jak ograniczam tłuszcze (mam na myśli te zdrowe) to włosy wyłażą mi garściami, a i paznokcie strasznie się kruszą. Nie namawiam na tą dietę każdego, raczej te osoby które dobrze znają swój organizm. Specjalnie do tej diety kupiłam sobie elektroniczną wagę z pomiarem tkanki tłuszczowej i oświadczam, że nie tylko traciłam kilogramy, ale i spadał mi procent tkanki tłuszczowej. Żeby nie było, że tylko woda i mięśnie.. A węglowodany radzę po tej diecie wprowadzać do jadłospisu powoli i w niewielkich ilościach. Ja się pilnowałam, najpierw warzywa, produkty pełnoziarniste i nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczurka
prosze pomozcie potrzebuje jakiejs dobrej sprawdzoenej diety by szybko zrzucic cos z siebie i moc sie wbic w kostium kapielowy za 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avatar5
proponuje wspomóc się adipexem U mnie kuracja miesięczna do natychmiastowego odbioru-80 zł (koszty wysyłki na mojej głowie) 2 miesięczna 150 zł 100 tabl-200 zł avatar5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agateńka
5dni 3-4kg zero soli i cukru, jedzenie co 2godziny zaczynając od 9 lub 10. Aha nie można wrócić do teraźniejszych nawyków żywieniowych, nie przejadać się, nie zajadać słodyczami i stosowa zasade jeść wszystko ale doposowane tzn mięso z sałatkami, makaron z warzywami nie jeśc białka z weglowodanami Śniadanie filiżanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub słabej herbaty żadnych dodatków topiony serek o ulubionym smaku - 50g Drugie śniadanie 1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli pomidor Przekąska jabłko Obiadokolacja 20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli -pomidor Wieczorem kieliszek czerwonego wytrawnego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olucha
ehh.... ja tam nie wiem jak wy tam cecie ja tez bym kciała skoodnąć :D ale wiem że nic z tegoi bo jestem zaleniwa :D :P nie chce mi sie ani ćwiczyć ani tym bardziej jeść mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summerK
Wiecie co, chyba sprobuje te diete z jajami. Tez musze szybko zrzucic z 5kg, a jaja uwielbiam. Ale czy myslicie, ze to dziala_ 10 jaj i 5 lyzeczeka majonezu... Co Wy na to_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enchantment
chcialam sie spytac MARGO37-odnosnie tej diety z ziemniakami....uwielbiam ziemniaki i chetnie bym zaczela ta diete ale czy ziemniaki mozna posolic? .....skoro dieta trwa 7 dni to chudnie sie az 7kg!!!!byloby cudownie.... chcialam takze spytac czy ta diete mozna stosowac krocej np.3dni-nie wiem czy mam potrzebe schudniecia 7kg,a czy nie wystepuje efekt jojo... mozna pic herbate czerwona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi28
hmm..to znowu ja :D dziś drugi dzień diety...gdyby nie to że dziś byłam z rodzicami na zakupach..i oni ciągle zajadali sie pączkami..ciastkami ..pizzami..to mi niejedzenie przyszłoby byardzo łatwo..ale i tak dałam rade:Djest 17 15..a ja zjadłam tylko porcje ziemniaczków na śniadanie:Dale własnie gostuje sie druga czesc..wiem że lepiej jeść częsciej a mniej..no ale nie mogłam :(ale i tak dumna jestem z siebie że oparłam sie pokusie..i nie jadłam razem z nimi tych "putych kalorii" ..dodam że nic sobie nie kupiłam..zakupy nieudane..gdyby nie ta dieta..to pocieszyłabym sie jakimiś łakociami..no ale ja jestem silna babka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia107
mapisz na moj e-mail jak moge szybko schudnoc prosze na madzia107@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dziewki z dietami
ktore zaczelyscie, bo tez bym chciala zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elandare
przykro mi ale nie ma czegos takiego jak dieta cud...nawet jak schudniesz 5 kilo to przybierzesz 10... jedyne co moge poolecic to Dieta metodą M. Montignac...naprawde dziala http://montignac.miniportal.pl/ naprawde polecam...brak efektu jojo i duuzo energii:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyk
Piszę to do...Yyyy...Nie pamiętam pseudonim, ale mówiłeś coś o diecie Montignac. Byłam na tej stronie i chciałam się Ciebie spytać, czy jest bezpieczna dla trzynastolatek? I czy potem napewno nie było żadnego efektu jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×