Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość randkarandkarandkaa

szybka pomoc ! uk, randka

Polecane posty

Gość randkarandkarandkaa

przebywam obecnie w UK i za 2 godz na randkę ma przyjść do mnie kolega z pracy. kolega jest Rosjaninem i prawie nie mowi po angielsku a ja słabo :( W pracy (na produkcji) prawił i komplementy typu "beautiful girl" , "sexy", "sweet lips" itp itd... Łapał mnie w pasie często od tyłu i się uśmiechał. W końcu zaprosił mnie łamanym angielskim na randkę, podał godzine i date a ja mu adres. My sie nie znamy praktycznie ja pracuje tam miesiac. On jest przystojny i chyba młodszy ode mnie a ja mam lekka nadwage i 36 lat.Ale podobam mu sie (sądząc po tym co mowil i jak sie zachowywał). Czy pozowlic mu na cos wiecej? Dodam jeszcze wam szczegół ale nie krytykujcie. Ja mam meza w polsca ale wyjechałam po kłótni i mąz sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provo tak denne, że az postanowiłem się wpisać RZYg. Kafe się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź jak Mata Hari w krainie deszczowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkarandkarandkaa
provo bo co? bo się umówiłam za granicą? jasne idz na tematy o gołych vaginach tam masz sto procent real. Proszę o szybką odpowiedz, najlepiej osoby w podobnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkarandkarandkaa
akurat temat meza zostawcie w spokoju bo pokłócilismy się o finanse. On nierób przed tv , browary. Dlatego ja rzuciłam wszystko i pojechałam za robotą a on nie wiem co robi bo kasy nie ma Jakby sie odezwał to pewnie wtedy jak na piwo braknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ****ajta sie ile trzeba , w końcu to wszystko to biologia i naturalna potrzeba drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szczerze mowiac to z mezem od wielu miesiecy nie bylo sexu bo ja do pracy a on w dresie przed tv jak kurcze u kiepskich Dlatego ja juz sie dusilam musialam wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałaś jeszcze dodać, że jest czarnym żydem transwestytą z wielką pałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkarandkarandkaa
gosc 16:54 to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkarandkarandkaa
Jest to Rosjanin z krwi i kosci, pokazywał mi nawet zdjecie z Putinem :) bo on byl jakims tam dzialaczem politycznym Nie znam sie na tym ale fotke mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkarandkarandkaa
no jego zbyt nie widac ale chcialam wam unaocznic troche nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam twoje fb i twój maz też ma konto haha zaraz wyślę mu link do tego tematu :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam "randka" ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójStarySoliBudyń
Jak ci nie wyjdzie to ja go przejmuję, deal ? Generalnie lubię szczupłych facetów ale ten facet z fotki skradł moje serce natychmiast :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×