Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szybko problem z intym miejscem

Polecane posty

Gość gość

Gin powiedział ze mam bakteryjna waginoze! Co to jest? Dal mi antybiotyk w globulkach, czy to jest łatwe do pozbycia? Mogłam to złapać na cieplych zrodlach? czy chłopak tez to może mieć, nie mowilam o chłopaku lekarzowi, teraz takl mysle powinien tez mieć takie leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Globulki które przepisał lekarz na pewno pomogą, jeżeli jesteście aktywni seksualnie Twój chłopak powinien leczyć się razem z Tobą, wróć do lekarza i poproś o maść z antybiotykiem dla niego. Po leczeniu przez siedem dni na noc zakładaj invag, który skutecznie i szybko uzupełni niedobór bakterii mlekowych w pochwie. Na następny raz po kąpieli w basenie podmyj się i załóż probiotyk, profilaktycznie żeby uniknąć rozwojowi infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak dyletancka wypowiedź od osoby uprawiającej marketing szeptany. Przy waginozie bakteryjnej nie jest konieczne leczenie partnera, gdyż drobnoustroje powodujące infekcje to bakterie beztlenowe, rozwijające się wyłącznie w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz odłóż bzykanie aż będziesz zdrowa.Nigdy w basenie nie otwieraj piczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeleczysz się i wszystkie objawy miną, myślę, że lekarz wie, co robi, czy twój chłopak ma jakąś infekcję - ciężko powiedzieć, pewnie na tych źródłach był razem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więcej o BV na invag.pl w zakładce infekcje intymne-jest nawet zdjęcie jak wygląda wydzielina przy takiej infekcji.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×