Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość HENIA!aaa

tablet -jaki wybrac czym sie kierowac?

Polecane posty

Gość HENIA!aaa

chodzi mi o taki zeby mozna bylo w nim czytac ksiazki ,byloby super jakby bylamozliwosc ogladania filmów i wgrac nawigacje -mozecie cos polecic?czym sie kierowac przy kupnie ?bardzo prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDZICHO!a
najlepiej polatac po sklepach i tam popytac -jak chcesz ogladac filmy to musi byc z wieksza pojemnoscia i najlepiej taki ktory mozna jeszcze rozbudowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.magicznaplaneta.pl/archos-tablet-archos-archos-80-g9-turbo,id-29963 polecam ci takiego Archosa, jest to tablet dla osób ze średnim budżetem, które nie chcą kupować tanich tabletów za 200-300 złotych, ale nie mają też kasy na tablet Apple czy Asusa za ponad 2000 złotych. Archos kosztuje 1200, ma 8 calowy ekran, więc oglądanie filmów jest całkiem wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
a ja sporo pozytywów słyszałam o tabletach manty. nawigację mam tej firmy i jestem zadowolona, więc podejrzewam, że generalnie porządny sprzęt mają. w avansie są za 2-3 stówki, na pewno nie więcej, popatrz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi miec ekran pojemnosciowy
wbudowanego GPSa jak chcesz nawigacje i oczywiscie jak najwieksza baterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
By odpowiedzieć jaki zadaj sobie pytania: Ile ma trzymać na baterii ? Najtańsze trzymają 2h. Jaka rozdzielczość ci odpowiada? 800 to standardowa rozdzielczość telefonu i taka jest w tanich tabletach. Czy ma mieć 3g? Obecnie można dostać bezpłatny internet mobilny w całej polsce. Niestety tablety z 3g to 1tyś > Gps i wi fi ma obecnie niemal każdy. Więc trochę tu głupoty gadali. Pamięć. Po co ci obecnie pamięć jeśli nikt nie ściąga filmów tylko ogląda je on line ?? Wiec w praktyce nie trzeba nic ponad 16GB. Dvb-t . Telewizja naziemna. Tutaj nie masz się co napalać. Bo tablety z wbudowanym dvb-t nie mają anteny. Za 50 pln kupujesz zewnętrzny tuner usb. z anteną. http://nokautimg4.pl/p-33-bb-33bb79a2223bf2f130c2b8238b74d2f5500x500/tuner-dvb-t-usb-media-tech-mt4167.jpg NAJWAŻNIEJSZE. GNIAZDO USB zwykłe pełnowymiarowe. Jest to minimum by nazwać coś tabletem a nie zabawką. Bez niego ani nie odczytasz pendriva, nie podepniesz tunera, drukarki. Kompletnie nic. Żaden za 200 300pln nie ma. Więc wówczas pytanie czy kupujemy niepotrzebną zabawkę ?? I lepiej kupić x230t x220t hptm2 itp. I mieć laptop i tablet w jednym. Z pełną mocą. Normalnym winowsem a na 2 giej partycji android. Cena > 2,5 tyś pln. X220t ok 5 tyś pln. http://laptops.techfresh.net/wp-content/uploads/2011/04/Lenovo-ThinkPad-X220t.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
10 lat doświadczenia serwisowego od rtg do sprzetu medycznego i rehabilitacjnego. W czasie wolnym profesjonalne doradztwo sprzetu. Jako jedyny powiem ci prawdę bo nie sprzedaje ci produktu. Znam wszystkie wady produktów. M.in wady konstrukcyjne. Dodatkowo podam najniższą cenę w necie i w promocji. Podam gdzie dostać BEZPŁATNY INTERNET MOBILNY koszt karty sim 27pln zasięg cała polska. BRAK INNYCH OPŁAT. 50pln/przedmiot gg4177491 Naprawa zdalna komputera 30pln/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpa$$$$$$$$$$$$
a ja zastanawiam sie co jest lepsze do czytanie e bookow tablet czy czytnik do eookow?co sie lepiej sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witek28
wole tablet ma dodatkowe funkcje - i kolor czego brakuje w czytnikach czytnik ma korzyść tylko jeśli czytasz bardzo dużo e booków - ceny tabletów porównaj sobie na http://www.nokaut.pl/szukaj/tablet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grille
Fajne są też tablety Prestigo www.magicznaplaneta.pl/prestigio-tablet-prestigio-multipad-5080,id-30986 , ekran nieco większy niż w większości tabletów, bo to 8 cali aż. Parametry też bardzo dobre, cena w miarę przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetBeast
a ja właśnie zakupiłam tablet Kiano Core z gps i dvbt. Fajna sprawa, trzy urządzenia w jednym , zgrabny , niewielki, mieści się w torebce a i dziecko jest czym zająć np w kolejce u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepionnnko
Ja ma teraz wielką ochotę na taki tablet GOCLEVER TAB R974 Wyglada naprawde dobrze i sama sie zastanawiam czy go nie kupic, bo tablet zawsze sie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klov
o go clevera nie polecam. mialem go , nie pamietam jaki numer, generalnie psuł się od samego początku, a to dotyk nie reagował , kąty widzenia słabiutkie, strasznie grzał mi się na ładowarce, wymieniłem na Kiano blade i nie mam z nim zadbych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurakao0
pewnie zaraz zostanę zlinczowana za miłość do jabłka, ale widziałam naprawdę różne tablety i nigdy nie pożałowałam pieniędzy, które wydałam na ipada. szczególnie że teraz jest tańszy mini. czy istnieją jakiekolwiek appki niedostępne dla iosa? nie. czy jest coś co możesz zrobić na kompie a na ipadzie nie? chętnie się dowiem. w zasadzie chciałam kupić małego laptopa, ale ostatecznie kupiłam ipada i teraz pod choinkę zażyczyłam sobie klawiaturkę, aby korzystać z niego jak z laptopa kiedy muszę napisać jakiś dłuższy tekst :) teraz też mi moja enka zrobiła prezent bo dzięki appce ngo mogę oglądać tv za free na padzie :) ale ogółem zanim mnie zlinczujecie, jeżeli bardzo nie chcesz ipada ze względu na cenę, to koniecznie bierz jakiegoś z androidem. inne systemy moim zdaniem odpadają na wstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam acera iconia tab
ipad moze sie schowac :o ipady to gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Obecnie mam tablet Kruger&Matz z wbudowanym 3G, 10 cali i polecam. Ma bardzo korzystną cenę, zbiera same dobre opinie, testy przechodzi super, ja nie narzekam, jest szybki, czuły, funkcjonalny, poręczny, wygodnie się na nim pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retenka88
Ja również posiadam tablet marki Apple i jestem zadowolona - świetny sprzęt, trochę drogi niemniej warto jest zainwestować w nową wersję z ekranem typu Retina: http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/8577176 Ponieważ możemy liczyć na naprawdę wysoką jakość obrazu. Mam porównanie z poprzednią wersją jak i z tabletem innej firmy ( z jakiego korzysta na co dzień mój mą) i różnica jest widoczna na pierwszy rzut oka. Do jakich wad można się przyczepić? No może do tego, że nie posiada funkcji telefonu, niemniej mi to osobiście nie przeszkadza ponieważ nigdy nie korzystałam z tabletu do takich rzeczy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jak tablet to tylko z klawiaturą... fajny jest asus t100ta albo acer sw5 chociaż ten drugi ma być dopiero za kilka tygodni (przynajmniej tutaj http://www.x-kom.pl/p/182122-tablet-10-acer-sw5-011-1439-z3745-2gb-32500-win81stdok-alu.html wiem bo pytałem wczoraj) jeśli chodzi o samo przeglądanie, to można sobie kupić np. nexusa od google (lg), ale do pracy obowiązkowo musi być windows wkrótce też będą tablety z dwoma systemami wiec problem sie rozwiaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga1690
To zależy co jest Ci potrzebne w tablecie – niektórzy piszą o klawiaturze, dla mnie jest to zupełnie zbędne, gdybym chciała mieć tablet z klawiaturą to kupiłabym netbooka. Na pewno ważny jest Procesor i grafika i wyświetlacz. Ja kupowałam tablet na www.jmarket.pl , zdecydowałam się na firmę samsung bo znalazłam go po bardzo atrakcyjnej cenie, poza tym ma już zaufanie do tej firmy. Zajrzyj na tę porównywarkę cen, mają naprawdę świetne oferty cenowe. Zajrzyj na tę porównywarkę cen, mają naprawdę świetne oferty cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia9912
Oczywiście odpowiednie parametry i wielkość, mobilność, wygląda i z jakiego tworzywa jest zbudowany, jaki ma system operacyjny. Ja ze swoje strony mogę polecić jak dla mnie najlepszy tablet http://ispot.pl/ipad oczywiście wiele osób może się przestraszyć tego że produktu od apple z reguły są bardzo drogie w naszym kraju ale na prawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia9415
Potrzebuję tablet między 9,5 a 12 cali z wąską obudową. Pamięć RAM: 1-2GB, pamięć magazynowana: min. 8GB. Złącze słuchawkowe. Wejście USB. Płynny interfejs (żeby nie zacinał się). Aby był dostęp do internetu w miejscach gdzie nie ma darmowego wi-fi. Tablet ma służyć do przeglądania internetu, oglądania filmów i seriali na necie i w tablecie, przeglądania pdf, doc, tworzenia dokumetów, słuchania muzyki. Jakich tabletów powinnam szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×