Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tabbss

tabletka 72 h prosze o odpo czy jest ona na recepte?

Polecane posty

Gość POSTINOR jest TYLKO na
recepte, inaczej nie ma szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSTINOR jest TYLKO na
znajomy zaszalal z dziewczyna, poszledL do apteki do pomoc a babka mu na to" daj na zapowiedzi", bez recepty nie sprzedadza ci NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletka nazywa sie esapelle moze ci ją wypisac kazdy lekarz fakt,ze kosztuje ponad 70 zł ale lepsze to niz nieplanowana ciąza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja POSTINOR
kupiłam bez recepty. Bardzo miła kobieta mi sprzedała i nie robiła z tego wielkiego halo :) Zresztą wiedziała, że liczy się każda minuta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano sie kochalismy i pekla na gumka:O wiec do jutra moze zdaze...."/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to z receptą ok 70 zeta a bez ok 100, hmm chlopak kupil bez recepty ale jego ciotka pracuje w aptece. pogadaj z aptekarka a poza tym nie czekaj do jutra, a teraz wez goraca kapiel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja POSTINOR
U mnie też była przygoda z pękniętą gumką :o. Dlatego od razu pojechaliśmy do pierwszej, lepszej apteki i udało się kupić. W przeciągu godziny od feralnego nieszczęścia, zażyłam już pierwszą tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czekaj do jutra
tylko wal na najblizszy ostry dyzur na ginekologie i tam ci wypisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja POSTINOR
Myślę, że dzisiaj, z racji świątecznego dnia, gdybyś poszła do apteki i powiedziała, że lekarz jutro, popołudniu dopiero Cię przyjmie- sprzedano by Ci bez recepty. Każda apteka ma swój limit sprzedawania niektórych leków bez recepty, które mimo wszystko na nią są. Próbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pare miesiecy temu tez musialam zazyc escapelle.Jest na recepte i kosztuje 70 zl.Nie czekaj do jutra,bo mimo iz na przyjecie tabletki masz 72 godziny-im wczesniej ja przyjmiesz tym skuteczniejsze jest jej dzialanie.Jedź chociazby na pogotowie i powiedz lekarzowi o co biega a napewno wypisze recepte.Nie czekaj do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydadza bez rp bo nikt nie zaryzykuje a jak jakas uprzejma pani wydała to tylko obrót zrobiła sobie bo to nieodpowiedzialne było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego?
trzeba bylo myslec wczesniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak sie dupcyłas a nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten lek TYLKO na recepte!
nie wiem co to za apteka co daje postinor bez recepty ;/ to na policje mozna zgloscic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety polska rzeczywistość
Największym debilizmem jest to, że ta tabletka jest dostępna tylko na receptę i że lekarz może odmówić jej zapisania. Jakoś wszędzie na świecie ta tabletka jest dostępna bez recepty, w niektórych krajach nawet za darmo i jakoś nie ma problemu. Niestety, osoby piszące mają rację. Ta tabletka jest dostępna tylko na receptę. Każdy lekarz może wypisać receptę na tabletkę po, nawet lekarz weterynarii (serio!). Pomyśl, czy znasz jakiegoś lekarza, który nie będzie robił problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego !!! nie czytalas wczesniejszysz postow? pisalam ze pekla gumka! co moglam w tej sutuacji zrobic?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było żeby ludzie gotowi na sex byli gotowi również na jego konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz pojęcia
Być gotowym na dziecko i chcieć je mieć to dwie różne rzeczy. Nie oceniaj ludzi, którzy lubią seks a nie chcą mieć dziecka. Chyba lepiej żeby je mieli wtedy, kiedy będą tego chcieli... z pewnościa lepiej dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co napisałaś najlepszym rozwiązaniem dla niechcianego dziecka jest jego zabicie. Pamiętaj, że odbierasz mu podstawowe prawo człowieka - prawo do życia. Zastanów się czy Ty i tylko masz prawo decydować o czyimś życiu i czy dziecko to "rzecz" - Twoja własność z którą możesz zrobić co chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkacmok
ja zaszlam w ciaze pomimo , ze bralam te tabletki w pierwszych 24 h. To dziala jak zwykly plyn plemnikobójczy :/ Jak juz doszlo do zaplodnienia nic ci nie da ta tabletka. Ale probuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkacmok
wiele tez zalezy w jakim dniu cyklu zaliczylas wpadke. Jak na samo komorke trafilas to dupa. To jest dobre na sluz i na zabicie plemnikow. Na zaplodnienie nic nie pomoże w wzrecz utrzyma ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma25
Dziewczyny, 23 kwietnia doszło do stosunku... W penwmym momencie prezerwatywa spadła. Ale jak ostatnio we mnie wchodził jeszcze była. Przypuszczamy ze spadła jak wychodzilam, wzięłam tabletkę po 12h moze 13h max. Spóźnia mi sie okres i zaczynam szaleć... Pomóżcie? Wizyta u ginekologa 16.04. S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Spokojnie, tabletka 'po' rozregulowuje cykl, może Ci się spóźnić nawet tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×