Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TABLETKA PO 72H

Polecane posty

Gość gość

No to moze w tym temacie ktos mi odp na moje pytanie opisywalam sytaacje jak po stosunkach z prezerwatywa przez moja panike wzielam Tabletke "po" jakies 2tyg temu - nie mialam inych krwawien ani innych skutkow ub.(tabletke przyjelam z paniki wiem moja glupota skoro stosunek byl z prezerwatywa za kazdym razem i przyjelam ja tez w ciagu 12h) natomiast nadszedl termin miesiaczki wszystko ok typowy dla mnie PMS piersi, podbrzusze, wysypalo mi krostki na twarzy ale zamiast okresu na papierze tylko ciemno brazowy sluz Oo gdybym miala stosunki niezabezpieczone pewnie pomyslalabym ze to ciaza... czy to efekt tej tabletki? ze moj okres tak wyglada? ktos tak kiedys mial? nie mowie o krawieniach wywolanych prze tabletke tylko jak u was wygladal okres po tej tabletce? u mnie j/w jestem zalamana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic nie wie? zalamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzz24243
przecież to jest masakryczna bomba hormonów wiec raczej nic dziwnego ale stosunek przerywany to juz bezmyślnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może daruj sobie narazie seks skoro tak to przezywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres moze Ci sie spoznic. Tez mialam taka sytuacje , okres dostalam po 3 tygodniach. Nijaki! Potem po 2 tyg normalny.( Tabletki dostalam od lekarza.) Dostarczylas swojemu organizmowi bombe hormonalna . Za kilka dni zrob sobie test , potem ewentualnie lekarz. Spoko nie panikuj , sex uprawiaj w dni nieplodne I z prezerwatywa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam też escapelle i mineły już prawie trzy miesiące i zrobiłam kilka testów wszystkie negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez napisalam, ze kazdy stosunek byl z prezerwatywa wiec po co piszesz o jakims przerywanym?!! dzieki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×