Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletka Po to morderstwo dziecka niepoczetego

Polecane posty

Gość gość

nie zartuje , takie cos przeczytalam na jednym z forum , myslalam ze sie posmarkam ze smiechu przyznajcie sami ze dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda słów na te wyprane mózgi...niedługo spermę okrzykną niepoczętym dzieckiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ta sperma to nawet nie takie glupie , moze w koncu chlopow zaczna sie czepiac i wyzywac od mordercow i zwyrodnialcow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dobre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiecos to tylko tutaj nad Wisla mazna wymyslec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wy macie wyprane mózgi tabletka nie pozwala zagnieździć sie komórce jajowej w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądze,ze to nie temat na dyskusje dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kom jajowa w macicy? Oooo spalo sie na biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz Terlikowski, publicysta katolicki"Pigułki te są groźne dla kobiet"xxDr Grzegorz Południewski: - To bardzo dobrze tolerowany lek. Jest stosowany w dużych dawkach u osób, u których leczy się np. mięśniaki. Obserwując tę grupę osób, widać, że żadnych powikłań czy komplikacji nie ma.xNie można go jednak stosować ciągle, to preparat do stosowania w sytuacjach awaryjnych, nie może być rozwiązaniem problemów antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze się ze w końcu nasze państwo poszło po rozum do głowy i kobiety mogą stosować tabletke która nie będzie komplikowac zycia. Często przez ograniczenie dostępu do leku kobiety przechodzą dramat a potem cierpią na tym dzieci. Mam nadzieje że aborcja tez będzie legalna jak w innych krajach. Wtedy będzie mniej dzieci w domu dziecka lub zabijanych przez rodzicow ktorzy nigdy ich nie pokochaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tego, co ja wiem, jeśli doszło do zapłodnienia i rozpoczął się proces zagnieżdżania, to taka tabletka paradoksalnie podtrzyma ciążę. Przynajmniej postinor i escapelle. Nie wiem więc skąd przekonanie, ze to tabletka wczesnoporonna... Zenujący jest poziom wiedzy w naszym kraju- że też Gowin nie wstydzi się publicznie debila z siebie robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent zawetuje tą ustawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzu mój
Jarosławie,ty to czytasz i nie grzmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasady wiary katolickiej sa takie jakie sa i jest wolna wola i decyzja kazdego czlowieka, czy ich przestrzega czy nie. Antykoncepcja, aborcja i wiele innych rzeczy sa przez wiare oddrzucane jako grzeszne. Ta kwalifikacja nie zmienia sie zaleznie od faktu, czy dany preparat jest na recepte czy w wolnej sprzedazy. A wiec : nalezy ludziom pozostawic ich decyzje. Bog tez dal kazdemu "rozum i wolna wole". Szanuje i respektuje zasady wiary katolickiej, ale nie oczekuje, ze beda one wzmocnione ustawami panstwowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zasady wiary katolickiej pozwalają księdzu byc pedofilem? Czy pozwala im jezdzic auten po pijaku powodujac wypadek? Czy pozwala uprawiac hazard? Czy pozwala na korzystanie z usług seksualnych? Zanim zaczną innych umoralniac niech spojrza w swoją stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się zagnieżdża w macicy? Nasionko jakiejś rośliny, a może zarodek słonia? ZAGNIEŻDŻA SIĘ ZAPŁODNIONA KOMÓRKA JAJOWA, CZYLI POCZĄTKOWE STADIUM ŻYCIA LUDZKIEGO!!! I dlaczego ja jako farmaceuta mam brać na siebie odpowiedzialność za wydanie tego środka? A przez prawo mam być do tego zobligowana. Gdzie moja wolność sumienia, gdzie tolerancja dla moich przekonań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletka uniemożliwa zagnieżdżenie się zarodka pseudo farmaceutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie- skoro nie masz ochoty sprzedawać tabletek "po", środków antykoncepcyjnych itp. bo to niezgodne z twoim sumieniem, to trzeba było iśc do zakonu albo katechetką zostać, a przy okazji dokształć się trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak lekarz przepisze to masz sumienie sprzedać? Tępa dzido żeby lekarz przepisal mi ten lek to musialam zaplacic stowe bo powiedział że sumienie mu nie pozwala. Po zaplaceniu sumienie pozwolilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debilny narod - niedlugo beda zabraniac sprzedazy przezerwatyw a chlopom za walenie konia beda grozily wysokie mandaty. Pary, ktore beda glosily glosno niechec do posiadania dzieci beda musialy odsiadywac wyroki za kratkami. Zyje juz troche lat na tym swiecie i ze zgroza obserwuje ze nasze spoleczenstwo zamiast madrzec - glupieje jeszcze bardziej. Boje sie pomyslec co bedzie za 20 lat. Niby tacy obroncy niepoczetego / poczetego zycia - tak wiem, to tylko poza i nadymane ego - ale w relacjach miedzyludzkich na codzien dominuje egoizm, hermetycznosc i scisk mentalny. Za grosz nie macie pojecia o poszanowaniu dla zycia ludzkiego a objawia sie to tym jak traktujecie swoich bliskich, bezdomnych na ulicy i wlasne rodziny. Swoj komentarz kieruje do tych, ktorzy tylko potrafia szczekac i glosic "madrosci" przeczytane czy zaslyszane gdzies tam. Nie ma w tym ani wspolczucia ani milosci ni zrozumienia dla blizniego a jest tylko obludna katolicka narzucona "moralnosc" i darcie mordy plus ignorancja i szokujaca tepota. Zamiast skupiac sie na rzeczach naprawde istotnych oni debatuja nad tym jakim "zlem" sa pigulki po, nosz ludzie! Przeraza mnie jednoczesnie upor i agresja z jaka bronicie swoich racji oraz idiotyzmy jakim dajecie wiare. Ciesze sie ze wyjechalam z tego kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie coś mądrego już dawno to powinno być, tabletka po - jestem jak najbardziej za, będzie mniej dzieci po śmietnikach i w domach dziecka a tym samym mniej cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katria: Jestem po in vitro i często posadza się mnie o morderstwo za usmiercanie zarodków. Niemniej jednak tabletka po za którą jestem jest wczesnoporonna. Jeżeli działa do pięciu dni po stosunku. Zakładając ze pierwszego dnia dojdzie do zapłodnienia a zostanie podana od trzech do pięciu dni po to uniemożliwia implantacje zarodka w stadium blastocysty albo hamuje jego rozwój w stadium moruli więc go usmierca nie pozwalając na dalszy rozwój. Nie chcę tutaj nikogo potępiac bo wiem co to znaczy znaleźć się w położeniu nieakceptowanym przez kościół i część społeczeństwa ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale agresja wśród zwolenników zabijania dzieci . Najlepiej się pukać bez zobowiązań każdy z każdym a rano wziąć tabletkę - to k***wstwo a nie wolny wybór ... Chcecie zachowywać się jak zwierzęta wasza sprawa , ale niektórzy nie chcą maczać rąk w zabijaniu dzieci i mamy prawo protestować i nazywać morderstwo morderstwem. A kobieta która faszeruje sie pigułkami hormonalnymi - rozwala sobie gospodarkę hormonalną i jak zmądrzeje i będzie chciała mieć dzieci - może ich nie mieć przez głupotę młodości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie zachowywać się jak zwierzęta wasza sprawa , ale niektórzy nie chcą maczać rąk w zabijaniu dzieci i mamy prawo protestować i nazywać morderstwo morderstwem. V A od kiedy to zwierzęta usuwają ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchają się jak zwierzęta, a później zachowują się gorzej niż one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli nie dojdzie do zapłodnienia? Nie wiem, czy wiesz, gość z 12:33- ale stosunke nie oznacza symultanicznego zapłodnienia :) czasem do zapłodnienia może dojść nawet dwa dni po stosunku. Więc zakładajac, ze nie doszło do zapłodnienia, zażywając tabletkę powodujesz jedynie zatrzymanie owulacji- czy w takiej sytuacji pigulka "po" funkcjonuje jako tabletka wczesnoporonna? Przypominam również, ze jeśli doszło do zagnieżdzenia ta pigułka ciazę raczej podtrzyma niż zaszkodzi. Myslcie ludzie, myslcie. Słusznie ktoś tutaj zauważył, ze niektórzy potrafią rwać włosy z głowy, obrażać innych wyzywając od morderców, a jednoczesnie maja gdzieś dzieci, które juz się urodziły, czy jakolowiek pomoc bezdomnym, skrzywdzonym przez los. Typowa polska hipokryzja- najlepiej wyzywać i wydzierać się,bo to nic nie kosztuje a od razu taki frustrat czuje się lepiej, bo komuś dokopał. trudniej coś zrobić i pomóc drugiemu człowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie dzieje się bez konsekwencji każdy bez wyjątku dostanie rachunek do zapłacenia za swoje we właściwym czasie nic w przyrodzie nie ginie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;01 :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×