Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WystraszonaOna22

Tabletki anty po porodzie. Okres podczas brania

Polecane posty

Gość WystraszonaOna22

Hej podczas brania tabletek miało wystąpić plamienie najwyżej-zaczęłam je brać 6 tygodni i 1 dzień po porodzie. jakiś tydzień temu wystąpił okres. Myślę unormuje się. ale tydzień mija okres mocny. przedwczoraj wzięłam tabletke połowa 3 tygodnia i postanowiłam odstawić. Jak lecialo tak leci. Czy któraś tak miała? Boję się że coś mogło się stać. Jeśli bym nie mogła mieć dzieci to nawet dobrze bo drugiego nie chce. Ale trochę się boję że mnie wyślą do szpitala a 9 tygodniowe dziecko w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WystraszonaOna22
Nikt nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja bralam kontracept. Bylam po nim "zmeczona", na twarzy pelno krost. Po pierwszym opakowaniu bylo krwawienie, a wlasciwie krwotok. Masakra. Podczas brania drugiego caly czas plamilam, az do wystapienia okresu. Podjelam decyzje o odstawieniu ich na dobre. Mialam opuchniete nogi i jakies palpitacje. Na poczatku myslalam ze to normalne, ze minie bo to dawka hormonow. Lecz z czasem bylo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tabletki dla karmiących>? Bo one czasem sa za słabe i okres się ma cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WystraszonaOna22
nie, bo nie karmie :) ale leci ze mnie strasznie. Chyba jednak będą tylko prezerwatywy i za rok spirala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WystraszonaOna22
nikt nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charaker?
jak chcesz spirale to po co czekać? można od razu założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre komentarze są nie na miejscu, obrażanie kogoś i nazywanie krową - bardzo słabe, poza tym jeśli ktoś po porodzie decyduje się na tabletki to ma jakiś powód i jego wybór, tego typu krwawienie mogą się zdarzyć, w ogóle krwawienie śród cykliczne są jednym ze skutków ubocznych, polecam suplement harmonalla dla kobiet stosujących antykoncepcję hormonalną - niweluje większość skutków ubocznych i chroni watrobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomogę. Nie przejmuj się. Ja dwa miesiące po porodzie zaczelam brac tabletki. Okres pojawil się nie w tygodniowej przerwie lub cz wcześniej i trwał ok16dni. Leciało mocno. Unormowalo się po trzecim opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irminia
Dobrze bylkoby jakbyś napisała jakie tabletki dostałaś. Tabletki dla karmiących takie jak Limetic są jednoskładnikowe. Nie słyszałam jeszcze o takich objawach w tym wypadku. Takie krwawienia pojawiają się raczej u kobiet, które przyjmują tabletki dwuskładnikowe i np są uczulone na estrogeny, których w tych jednoskładnikowych nie ma. Idz do ginekologa i wyjaśnij mu co się dzieje. Poproś o badania i pewnie zmianę tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×