Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olczix78

Tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Mam pytanie. Przez ostatnie pół roku brałam tabletki antykoncepcyjne Attywia niestety kiedy potrzebowałam recepty na kolejne opakowania zamknięto mi przychodnię i zostałam odcięta od możliwości dostania recepty na moje tabletki ;( Żeby nie zaburzać cyklu wzięłam od koleżanki jedno opakowanie tabletek Lesinelle :) niedługo z powrotem otwierają mi przychodnię i idę po receptę na Attywię :) czy tabletki bardzo różnią się składem ? czy coś może się stać ? :) Lesinelle biorę tylko przez miesiąc (przejściowo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy cos się stanie......Pytanie kieruj do lekarza.Składem sie róznia jak widać Atywia, 0,03 mg + 2 mg, tabletki powlekane Ethinylestradiolum + Dienogestum Lesinelle tabl. powl. 1 tabl. zawiera: 0,02 mg etynyloestradiolu, 3 mg drospirenonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zamiany tylko po konsultacji z lekarzem! Jedna przychodnia w polsce? Mozesz sie zapisac na nfz gdziekolwiek i pójść tylko raz po kontynuacje recepty. ale lepiej brac od koleżanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno, jak myslisz dlaczego takie leki sa na recepte ? wlasnie dlatego żeby nie robić takich zamianek i innych kombinacji. Jeśli lek jest na recepte nigdy nie kombinuj na wlasna reke bo jakiś powod tego ze nie jest ogolnie dostepny jest! Moze i nic sie nie stanie ale lepiej nie mieszać, to jednak są HORMONY nie witamina C ! Więc więcej rozwagi na przyszłość. Nie mogłaś iść do innego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam do sprzedania jedno opakowanie tabletek Lesinelle, w ilości 19 tabletek (21 w opakowaniu) , ponieważ po zażyciu tych dwóch przepisano mi inne. Ważne do stycznia 2017. Sprzedam za 20 zl. KONI25@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelZiel
Witam, sprzedam 3 opakowania tabletek AtYwia. Data ważności to 1/2016. Cena 29,90 zł za opak., tyle za nie zapłaciłam w aptece. Kontakt ze mną poprzez mail. Pozdrawiam :) zielinskaewelina@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×