Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bawełnaa

tabletki na cellulit !!!

Polecane posty

Gość bawełnaa

Jestem bardzo ciekawa,czy któras z was zaaplikowała sobie takei tabletki cellasene-na cellult.Pytałam w aptece-kosztuje około 200 zł-ale moze warto....zapewniaja,iz po tym cell.zginie...zanim to kupie chciałabym poznac opinie tych,ktore to kupiły i sobei zaaplikowały-czy to DZIAŁA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani marianna
ja tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CLA jest lepsze
a na temat cellasene były robione badania. producentowi wyszło, ze działa, ale niezależnym instytujcom nie udało się tego potwierdzić w badaniach- badań można poszukać googlami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbbbb
a ostatnio coraz wiecej tego jest-co warto kupic,powiedzcie,czy naprawde po tym zginie ten cholerny defekt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isenia
Ja przeryłam już setki metod na celulit, tabletki, guam, kremy również vichy i inne specyfiki po 100zł za tubkę, ale jak do tej pory najlepszy efekt osiągnełam stosując masażer na celuit(poleciła mi koleżanka, która kupiła pierwsza), który najpierw sie przysysa, a potem rozwałkowuje tłuszczyk... :) kupiłam używany wydałam 150zł i starczy mi na lata... Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lama123
Isenia możesz podać firmę tego Twojego masażera? szukalam przez google, ale są tylko takie proste z wypustkami do samodzielnego masażu, a Ty napisałaś, że Twój najpierw się przysysa a następnie masuje, proszę napisz coś więcej na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helle
mnie też abrdzo to interesuje!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isenia
No więc ja mam Cellesse firmy philips, kupiłam na allegro tak jak pisałam za ok 150 zł, nowy ok 300zł stosuję sie go na suchą skórę, a moja koleżanka kupiła Cellulit Expert 7000 firma Optimum i kosztuję nowy ok100- 150zł jakoś tak w necie wahaja sie te ceny podam linka http://www.tanieje.pl/product_info.php/products_id/55 jej stosuję sie na skórę natłuszczoną oliwką i to jest moim zdaniem zaleta, bo nie dość że skóra jest wymasowana to również dobrze nawilżona i samo robienie masażu jest przyjemniejsz, bo aparat lepiej sie przysysa... no i chyba jest mocniejszy. Nawet ostatnio zaczęłam stosować swój na oliwkę i też jest dużo lepiej, tylko mam jakieś niejasne przeczucie, że mogę skrócić przez to jego żywot ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacalut white
moja mama kupiła sobie ten masażer-niestety nie nadaje sie on do każdej skóry.my mamy skórę naczynkową, wrażliwą skłonną do czerwienienia i niestety ale taki masażer ja masakruje :( :( :( na drugi dzień miałam mnóstwo wylewów podskórnych i skóre bardzo podrażnioną jeśli chodzi o tabletki-podstawą nich są tak naprawde kwasy omega-3 czyli tran.polecam jeść naprawdę dużo ryb i pić tran (5 łyżek dzieńnie) lub łykać jakieś kapsułki z moega-3 i też osiągnie się dobry efekt. mam pacjentki, które stosowały Cellasene i są naprawdę zadowolone-tylko że jak je odstawiają to wszysko wraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrs.blond4
a co z zabiegami u kosmetyczki czy są skuteczniejsze niż tabletki na cellulit????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo kumam
dziewczyny a czy od tych tabletek nie schudne? bo jestem szczupla ale i tak mam cellul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra !! ustalmy bo zamierzam dziś isc do apteki . KTORE LEPSZE ? i podajcie mi proszę pelne nazwy :D Dzięki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio regularnie robie sobie peeling z zaparzonej kawy + oliwa z oliwek. swinstwo zaczelo wreszcie znikac. teraz widac go torche dopiero jak sie napnie pupe i uda a wczesniej przbilal mi przez biale spodnie bleeeee wystarczy najtansza kawa mielona (z kofeina!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zaparzonej przeciez napisalam wsypujesz jakies 3 lyzki mielonej kawy do miseczki, zalewasz wrzatkiem tak by tylko zakrylo fusy, pomieszaj nakryj spodeczkiem i czekaj az wystygnie. potem dolej ze 3 lyzli oliwy - tak zeby nie bylo za rzadkie. jak stosuje oszczednie tj tylko na celulit to starcza mi to na 3 razy. jak na cale cialo jako peeling to na 2 lub 1. zalezy ile nalozycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprocz diane
mi to nic nie daje a robie prawie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile razy
w tygodniu taki peeling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie! Mnie tez dotyczy ten problem a najwiekszy na udach i posladkach ffuuuj jest go coraz wiecej i to nie jedyny problem. Kolejny to taki ze nie nawidze masazy ani nacierania kremami, a wiec te metody odpadaja. Od dluzszego czasu zastanawiam sie nad tymi tabletkami cellasen jakiej firmy jest orginalny?i ile kosztuje mniej wiecej cala kuracja bo z tgo co sie kiedys dowiadywalam musibyc 2miesieczna? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprocz diane
no przeciez pisze na gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inneov
Ostatnio czytałam o inneov cellulit, podobno działa cuda a cena miesięcznej kuracji to około 180 złotych. Zastanawiam się na kupnem, może ktoś próbował i chciałby się podzielić opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz łykam Cellasene.... Ale dopiero z 15 dni, więc nie widzę żadnych efektów. Poczekamy, zobaczymy.... Kiedyś brałam Inneov na wlosy i nie pomógł mi zbyt wiele, ale może ten na cellulit jest lepszy, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łykałam 1 miesiąc Cellasene
nie ćwiczyłam , nie masowałam się i cellulit się ciut zmniejszył jakieś 15-20 % . w następnym miesiącu łykam to samo + inneov ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina22
Mam ten sam problem. Nienawidzę tego cellulitu. Próbowałam różnych balsamów, żeli, peelingów i nic.. Powiedzcie i drogie Panie cze cellasene naprawdę działa. Chcę w przyszłym miesiącu zakupić ten preparat, ale chciałabym się dowiedzieć czy jest skuteczny i czy mogę go stosować w wieku 21 lat? Proszę o opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia239
witam ja tez od 1.5 tydoenia zarzywam cellasene i powiem szczerze ze widac efekty po drugie on dziala tez od razu na rozmiar naszej odziezy:) w tamtym roku tez go zarzywalam i efekty byly swietne i dlugo sie utzrymuja trzeba zjesc 2 opakowania i po roczna przerw:) wart jest tego na prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łykam od 1,5 miesiąca i na razie mam jakby lżejsze nóżki, cellulit mi nie zniknal i z tym wbijaniem sie w mniejszy rozmiar to tez do konca nie wierzę kupiłam 3 opakowania wiec jeszcze muszę pobrac 1,5 miesiąca i wtedy powiem czy cellulit znikł. W aptekach kosztuje ok 190zł natomiast można kupićdużo taniej w aptekach internetowych ja kupiłam za 129,99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula_sn
Tak sie ciesze że trafiłam na to forum, bo widzę światełko w tunelu :) Wczesniej używałam dość drogich kremów i kicha. Brałam też różne tabletki i juz prawie mialam teraz wypróbować reklamowany Bio-CLA lub Linea ale jakoś nie mam do tego przekonania. Jestem studentką niepracującą więc wydatek 130 zl na 1 miesiac to sporo, ale chyba wypróbuję. Proszę o dalsze komentarze jak ten lek działa na Was. Zależy mi też na pozbyciu sie tłuszczyku na biodrach i udach. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiel
dziewczyny! tabletki tabletkami, ale jeżeli nie żażyjecie choć trochę ruchu w tygodniu, to problem sam nie zniknie (przynajmniej u większości z juz bardzo widocznym). przy okazji można stosować piling czy wmasowywać sobie preparat na celulit. od razu chciałam zaznaczyć, że gdy rozpoczniecie aktywność fizyczną cellulit może się w pierwszej fazie powiększyć, lecz później pzy stałej dawce ruchu naprawdę zaczyna znikać. lecz trzeba być wytrwałą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulitpokonany
moja skuteczna walka to: tabletki cellasene +napinanie miesni ud i posladkow na ok 15sek tak czesto jak sie da(naprawde to przynosi fenomenalne efekty)+peeling kawowy+wklepywanie kremow jakichkolwiek przeciw cellulitowi byle 2xdziennie z wieczornym masazem np. szczotka z wypustkami+ 2x w tyg smarowanie z owijaniem folia na ok 45 min . i wtedy mozecie cellulitowi powiedziec by by ja i moja kolezanka tak robilysmy i po tym swinstwie nie mamy juz sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miserable
mam 17 lat, biore tabletki hormonalne w celach leczniczych i cellulit, choc byl juz wczesniej, to teraz sie powiekszyl i to znacznie;/ bylam zawze bardzo szczupla i wysoka osoba, po tabletkach przytylam, a wraz z waga w gore poszedl i cellulit. uzywalam mascidel, nic nie dawaly, wie cjzu teraz coraz rzadziej sobie o nich przypominam... zastanawiam sie nad zabiegiem kosmetycznym, chyba tylko to mnier moze uratowac, tylko czy te zabiegi daja natychmiastowe efekty? bo zapewnienia producenta to dla mnie za malo. odezwijscie sie, jesli ktoras z Was byla na takim zabiegu!pozdraiwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×