Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kama1980_

tabletki na cellulit

Polecane posty

Gość kama1980_

Cześć dziewczyny czy polecicie jakieś tabletki na cellulit. Walczę z nim od zewnątrz, kremy, balsamy, itd. ale nic z tego, jak był tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasmin
nie jesteś sama :) widziałam teraz reklamę Asystor Slim Cellu i kupiłam, branie tabletki rano i wieczorem przypomina mi o moim problemie i nie siegam po zakazanie produkty. Dam znać jak efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.medest-lichaj.pl/zabieg-dla-ciala/elektrostymulator/ ja po serii elektrostymulacji połączonej z elektrosauną zapomniałam o problemie;) polecam, bo wiem ile kasy można utopić w kremach i tabletkach, bo sama kupowałam praktycznie każdą nowość jaka tylko pojawiła się na rynku - i nic - dopiero dr Lichaj mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elektrostymulacja nie likwiduje cellulitu, tylko ujędrnia ciało, a cellulit nadal zostanie. Cellulit likwiduje tylko masaż bańką chińską, dermomasaż i endermologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też skusiłam się na Asystor Slim Cellu-dopiero co zaczęłam opakowanie i mam nadzieje, że jest równie dobry jak Asystor Slim, który stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 88
Nie mam nadwagi, dbam o dietę, biegam i jeżdżę na rowerze, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Sporo wydałam na balsamy antycellulitowe, rękawice do masażu- i nic. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza. Polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw Sprawdziłam, to działa. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie musi bolec 123
Jest takiportal http://depilacja24.pl/ i porównują tam wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać jaka depilacja wychodzi skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×