Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bronxik

Tabletki poprawiajace urode...

Polecane posty

jest tego cala masa m.in. koenzymQ10,Merz Special ,Radical i wiele wiele innych ktore wybrać? Ktore bierzecie i czy pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddam sie tak latwo :) ja mam dylemat miedzy Omega-3 a koenzymem Q10 nie wiem co bedzie lepsze... doradzi mi ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Capivit Sun System i jestem bardzo zadowolona.Mój odcień cery bardzo się poprawił,drobne przebarwienia zniknęły.Skóra jest dobrze nawilżona i napięta.Po prostu piękna... Moja siostra bierze Omegę-3 i też jej buzia stała się bardzo ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalam o takich tabletkach,zaraz poczytam:) kiedy zauwazylas efekty i jaka masz skore,suchą,tlustą ze sklonnoscia do wyprysków? aaa wiesz moze czy siostrze nie przetluszcza sie bardziej skora i wlosy po tej omedze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy jestes a raczej bylas blada bo ja bardzo... nie chce byc żółta po tych tabletkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cerę mieszaną z tendencją do wyprysków a po tych tabletkach mam cerę opaloną i gładziutką.Nie przetłuszczają mi włosów ani cery.Jeśli chodzi o siostrę to ma cerę normalną i też nie skarży się na jakieś \"tłuste niespodzianki\" :) Moja mama natomiast ma cerę suchą i zakochała się w tabletkach nawilżających skórę od środka Capivit Hydroforming czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Capivit Hydrocontrol
Ja miałam problem z bardzo suchą cerą, kremy i maseczki niewiele pomagały. Dopiero Capivit hydro Control pomogły. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te \'\'opalajace\'\' tabletki ale chyba zdecyduje sie na omege i wit.E (albo A+E hydro wlasnie:) ) bo chcialabym opoznic procesy starzenia sie skory :) mam 23 lata a cere 30 latki (nie obrazajac 30 latek:) a delikatną opalenizne mozna uzyskac pijac sok z marchewki :)pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowa84
witajcie. zainteresowalyscie mnie tym tematem. mam cere mieszana, czesto jakis wyprysk, uzywam kuracji z vichy normaderm. pomagaja. ale korloryt skory buzi niezbyc opalony, raczej blady. cialo opalone w miare bo na solarium chodze ale niezbyt czesto a tam cery nie opalam bo skutki UV na buzie sa zbyt szybko widoczne. wole zrezygnowal calkowicie z solarium . powiedzcie mi czy ten capivit.... on jest przeznaczony dla kobiet w jakim wieku? czy nie koliduje z innymi lekami ktore sie spozywa?np tabletki antykoncepcyjne, czy nie jest szkodliwy dla organizmu przy dluzszym zazywaniu? oraz czy nieszkodliwy na watrobe? . jakie tabletki na cere i urode mi polecacie, powtarzam, cera mieszana w strefie T, blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppup
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimka
no wlasnie jak z tym capivit sun system i z niewielka dawką solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiakowa84 przepisz sobie z jakies strony sklad tych tabletek i udaj sie do lekarza,albo chociaż do apteki na pewno Ci odpowiedza na te pytania:) a ja ponawiam swoje czy majac lat 23 moge zaczac brac koenzymQ10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julittaa22
A ile kosztuja te tabletki Capivit Sun ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronxik, jesli szukasz suplementów, to nie na zasadzie - czy lepszy jest koenzym Q10, czy Merz Special, a może Radical. Ja biorę regularnie Silikę na wzmocnienie włosów, paznokci oraz poprawę cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykawica
A ile kosztują te tabletki Omega-3? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeta K
co wam pomaga zdiewczynki na cere? nie mam wiekszych z nia problemów ale to mieszana cera z lekkimi niedoskonałościami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja Perfekta
Wypróbowałam mase suplementów .Brałam Merz special i h-pantoten.Do H-pantotenu przywiązałam sie na troche dłużej ale po jakimś czasie mnie zawiódł.Odkryłam cudowny i tani specyfik Biogarden i jest niezastąpiony.Mimo stresujacej pracy,niedosypiania i zycia w pospiechu mam piekną cere po tych tablektkach.Wlosy zawsze mialam sliczne ale mniej się przetłuszczaja .Paznokcie przestały łamać i rozdwajać.Wiele dziewczyn z modelingu chciało by poznac moja recepte na promienną i wypoczetą cere:-).Acha przyjmuje je razem z kwasem foliowym firmy Vita.Zauwazyłam że od kwasu foliowego mam lekko zaróżoioną taką zdrową cere i ten,,błysk w oku,,Biogarden zasługuje na 6 z plusem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguszka_kk
Jak wiadomo dużo jest takich na rynku, ale warto jest siegać przede wszystkim po te najlepsze. Dlatego ja chętnie podziele się z Wami tym suplementem http://drogeriazdrowie.pl/kolagen_medica_forte efekty sa naprawde świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Belissa albo olej arganowy spozywczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy są takie tabletki poprawiające urodę,ale te w powyższym linku wyglądają na sensowne i nie są drogie. Moze któraś z Was już próbowała i napisze jakie są efekty oraz czy warto? Osobiscie polecam też na poprawę urody Kolagen Medica forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze suplementy diety działają. Ja brałam przez 3mc Revital Hair i spokojnie mogę powiedzieć ze nawet sama nie spodziewałam się az tak dobrych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz wiecej kobiet siega po takie suplementy. Ja również i licze na to ze pozytywnie wpłyną własnie na wyglad mojej skóry i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwanijja
Brałam bio silice jak zaczęły moje włosy źle wyglądać, po farbowaniu miałam suche, wypadały i były matowe. Przy okazji poprawiła mi się cera. Polecam, bo jest na prawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy brałyście bio silicę, zauważyłyście żeby poprawiła się Wam cera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biosilica rzeczywiscie jest swietnym rozwiązaniem. Ja widze sama po sobie ze po tych 3mc same bedziecie bardzo pozytywnie zaskoczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie najlepiej skutkuje witamina c, witamina b i picie pokrzywy bądź bratka. jak mam problemy ze skórą to miesiąc, dwa takiej kuracji i jest idealnie. skrzypu nie polecam, wypłukuje witaminę b, a jej brak widać na twarzy. większość ludzi ma niedobór jednej z witamin b (konkretnie tej,która jest tylko w wątróbce, w niczym innym). raz na czas jedno opakowanie wziąć (dawkować wg ulotki!) i jest dobrze. a wit c wzmacnia naczynka, więc nie pękają, nie masz plam np po wyciskaniu czy śladów po pryszczach czerwonych i nie czerwienisz się tak bardzo jak masz jej właściwy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze jedno - suplementy nie mają udowodnionej skuteczności. nie wiadomo czy działają, bo prawo nie nakazuje przeprowadzenia takich testów. więc jak dla mnie to pic na wodę, szczególnie te capivity i tak dalej - drogie, ładne opakowanko, a składniki za grosze ;) kupujcie LEKI nie suplementy. to samo się tyczy środków na koncentrację na przykład, magnezu, ginkofaru. tylko leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale cena tez jest konkretna. Ale jesli dodasz do tego kremu własciwy suplement jak te od Revital Hair. to zadziałasz już kompleksowo na skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×