Odpowiedz na ten temat

tajemniczy klient - Vision SecretClient

• barbara696 2010.08.10 [21:42]
    wiatam usmiech.gif chciałąm się spytać na jakiej zasadzie dziala wspolpraca z ta firma. poniewaz zastanawiam sie nad byciem tajemniczym klientem...czy warto tam sie logowac?;> jakie sa zarobki i czy mozna w kazdej chwili zrezygnowac?;> prosze o odpowiedz osoby ktore maja troche wiedzy na ten temat usmiech.gif

z gory dziekuje!

• Realny Realista 2010.08.10 [22:10]
    Z jaką firmą?
  • saszka1234 2010.09.28 [12:01]
    ta, trzeba się zarejestrować i poczekać na płatne zlecenie. ja czekałam kilka miesięcy i dostałam pierwsze badanie, teraz dostaję je częściej. na jednej wizycie masz od 20 zł za wizytę i ankietę; praca lekka łatwa i przyjemna, szczególnie jak chcesz sobie dorobić parę groszy do pensji. ja polecam. i konto mozesz sobie usunąć w każdej chwili - jest taki przycisk w profilu.

• mikka467 2011.05.12 [18:17]
    Wątek może trochę stary, ale firma działa i dalej rekrutuje, więc w sumie mogę opisać swoje doświadczenia. Przede wszystkim nie należy tego traktować jako pracy, gdyż wynagrodzenie za badanie jest symboliczne, a dodatkowo najczęściej za te pieniądze trzeba dokonać zakupów w placówce w której przeprowadzamy badanie. Zajęcie raczej dla fanatyków, którzy nie mają co robić z wolnym czasem albo faktycznie zależy im na kontrolowaniu pracowników oczko.gif
  • taaa dostałas dzis maila na 2011.05.12 [18:19]
    skrzynkę od spamerów tajemniczych klienmtow
    nie rejestruj sie tam - tam trzeba wszystkie dan epodac łącznie zPESELEM - po co ci to?
    Wiesz komu co wysyłasz?
    To oni sa tajemniczy...
    dla mnie firma krzak a nie prawdziwy pracodawca
  • uuuppupupuuup 2011.05.12 [18:25]
    "taaa dostałas dzis maila na
    skrzynkę od spamerów tajemniczych klienmtow
    nie rejestruj sie tam - tam trzeba wszystkie dan epodac łącznie zPESELEM - po co ci to?
    Wiesz komu co wysyłasz?
    To oni sa tajemniczy...
    dla mnie firma krzak a nie prawdziwy pracodawca"

popieram ...cala masa ludzi sie rejestruje tylko po to zeby ta firma mogla handlowac danymi usmiech.gif handel danymi to swietny interes...pod przykrywka tajemniczego klienta smiech.gif
    dobre dla zdesperowanych ludzi ktorzy nie maja za co jesc
  • koogut 2012.08.13 [15:22]
    Witam...
    Moim zdaniem warto współpracować z firmą Vison Secret Client. Zalogowałem się tam w połowie lipca tego roku, wykonałem już dwa płatne zadania. Bardzo proste i przyjemne. Idziesz do sklepu, robisz zakupy, które i tak musisz zrobić, porozglądasz się po sklepie, wypełniasz ankietę dobrze i finał. Jest to kwestia około 30 minut, i dostajesz za to 20 zł. Mało za pół godziny "pracy"? Chyba nie, biorąc pod uwagę fakt, że na codzień korzystasz z różnego rodzaju sklepów, urzędów, banków, firm telekomunikacyjnych itp. Robisz to co robiłeś do tej pory i jeszcze Ci za to płacą. Fajna sprawa. I nie nazywałbym tego donosami, a spotkałem się z takim określeniem. Wykonujesz to rzetelnie, jak jest w sklepie syf to chyba nic przyjemnego.To co robisz ma służyć, żeby coś się zmieniało na dobre, żeby klient był zadowolony i wrócił do danego sklepu. Sam pracuje etatowo, w firmie, w której są robione audyty zewnętrzne, i jeszcze jakoś nigdy nikt z tego powodu nie został zwolniony z pracy. Potrzebne jest to do tego, żeby było lepiej.
  • Tajemnicza Klientka 2012.08.29 [10:08]
    Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat współpracy z tą i innymi firmami, albo po prostu dowiedzieć się więcej na temat Mystery Shoppingu - zapraszam na tkforum.pl - Pierwsze polskie forum poświęcone tej tematyce.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...