Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemniczy sms do mojego męża.

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż dostał sms, którego przez przypadek odczytałam. ,, Jak juz będziesz w Polsce to liczę ma małe co nieco w łóżku. Tak dawno Cię nie widziałam, tak tęsknię. " Co myśleć o takim sms' ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987__
Serio jesteś tak głupia, że nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo pomylka, albo pora kopnac go w dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma myśleć? Może ją oświeć, skoro taka mądrala z Ciebie. Ja też nie wiem co taka wiadomość może oznaczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no że cie zdradza? nie udawaj ze o niczym nie wiesz idz do mezusia powiedz ze przez przypadek przeczytalas sms i zapytaj c w tym wszystkim chodzi albo spisz nr komorki z ktorego napisano sms i zadzwon tam albo odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale czy on jest teraz za granicą czy niedawno wyjeżdżał ? Bo jeśli nie to chyba pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co. Nie wiem po co ja pakowalam się w ten związek. Nie kocham go. Kochałam go, a raczej myślałam że go kocham przez rok naszego związku. Później inny facet zawrócił mi w głowie. Nie umiem bez niego żyć. Mamy romans mimo że wiele razy próbowaliśmy od siebie odejść to nie umiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy na stałe zagranicą, a on często bywa w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro tak to nie pomyłka, przykro mi menda cię zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś myślałam a może go pokocham. A teraz ? Teraz nic nam razem nie wychodzi. Moje myśli są gdzie indziej i przy kim innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o co masz pretensje? Ty z kimś innym, on z kimś innym. Jesteście siebie warci. Tylko po co mieszkacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak to brzmi. Ale mi naprawdę kiedyś na nim zależało. Z kochankiem nie spotykam się od czasu przeprowadzki, chociaż nadal jesteśmy w jednym kraju. Ale myślę o nim cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co te małżeństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A małe co nie co to myślisz, że chodzi o czekoladki :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie. Dzisiaj stwierdził, że musi do Polski polecieć wcześniej, bo musi kilka spraw załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty go nie kochasz on ciebie raczej też nie. Gdyby tal było to byś tu szalała z emocji pisała co masz zrobić, że zabijesz suke. A ty piszesz o tym jakby ci się papier toaletowy na d***e rozdarl podczas podcierania. Wg mnie to doszliiście już do etapu w małżeństwie gdzie nie rozmawiacie ze sobą nawet o emocjach i żyjecie obok siebie. Czego oczekujesz zakładając taki topik? Ze ktoś ci tu powie co masz robić jak masz żyć? Sama powinnaś widzieć? Ze to już nie jest ani miłość ani związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwem jesteśmy od 3 miesięcy. Odchodzę od niego. On dziś wyjeżdża ja także. Jeszcze nie wiem co zrobię, ale odchodzę. Tylko on jeszcze tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi to wszystko niewiarygodnie. Komuś się w niedzielę nudzi i wymyśla historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie wszędzie. Tam gdzie jest miłość nie ma zdrad. A że ja go nigdy nie kochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecie na pewnaka on zdradza czy ci hormony z c**y mozg ugniezdzily ze tego nie widzisz 000 www.youtube.com/watch?v=WKZKItSfrTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×